PDA

View Full Version : Чувствам се момиче



transgirl
12-14-2015, 12:51
Малко ме е срам, но искам да призная. Чувствам се момиче. От началото на пубертета исках да имам гърди и да съм женствен. Обличах дрехите на сестра ми, когато оставах сам. Един ден отидох с бикини на училище. Минаха години и си намерих приятелка. Да и споделя ли, че се чувствам, като момиче?

Smrazqvashta
12-14-2015, 13:07
Да.

theheartbreaker
12-14-2015, 23:24
Внимавай как точно, ще и разкажеш всичко, ако изобщо смяташ да го правиш. Защото не се знае как точно, ще реагира тя, което е много важно в твоята ситуация. Може да го приеме нормално и просто да си останете приятели или да тръгне и да те разправя на всички. Хубаво си помисли, дали можеш да се довериш до толкова на момичето ,че да и разкажеш толкова лично нещо за теб. :)

AmxModx
12-15-2015, 09:55
Нютоне ти ли си ?

Dwyd96
12-15-2015, 19:37
Чувстваш се трол

inewton
12-15-2015, 19:41
Нютоне ти ли си ?

Ахахахахахахахаххахахахах ахахахаххахахахахахааххаа хахахаххахахааххаахаххаха ахахаххаахахаххахахаахахх аах.......хахахахахахахахахх хахаха...............

AmxModx
12-15-2015, 20:16
Ахахахахахахахаххахахахах ахахахаххахахахахахааххаа хахахаххахахааххаахаххаха ахахаххаахахаххахахаахахх аах.......хахахахахахахахахх хахаха...............

Както и си знаех -_-

baby_baby
12-17-2015, 08:00
Сподели и ама не се знае дали ще го приеме добре защото това не е нормално подготви се за всичко

Klaudia11
12-19-2015, 13:20
Щом се чувстваш жена как си намери приятелка? Не те ли привличат мъжете? И какъв съвет искаш по точно? Не мисля, че ако приятелката ти е нормална ще приеме леко новината, че си транс.

transgirl
12-19-2015, 18:14
Щом се чувстваш жена как си намери приятелка? Не те ли привличат мъжете? И какъв съвет искаш по точно? Не мисля, че ако приятелката ти е нормална ще приеме леко новината, че си транс.

Винаги съм се сприятелявал много лесно с момичетата, но повечето са ме мислили за приятел и са ми споделяли техните проблеми с гаджетата. Като имаш приятелки все ще се намери някоя тяхна позната приятелка, която ще те иска за гадже. С моето гадже ме запозна една приятелка и нещата тръгнаха от само себе си.

Абсолютно никога не са ме превличали мъже. Ако бях жена щях да бъда лезбийка.

Получих търсеният от мен съвет - той беше, за това дали да и разкрия, че се чувствам, като момиче

Всичко се случи вчера. Стана, като на филм с хепиенд, но все пак ще разкажа.
Събрах смелост.Признах и. Стана, като по филмите. Казах и - скъпа обичам те ти обичаш ли ме. Отговори с да. След това и казах тогава искам да ти призная нещо. Питаме какво. Отговорих и, че съм транссексуален и винаги съм се чувствал, като момиче, но харесвам и обичам само теб и искам да остана с нея до края на живота. Целунах я страстно и тя почна да се съблича. Тогава разбрах, че ме приема такъв какъвто съм. Правихме секс и след това ми даде една нощница, защото искаше да ме види облечен, като жена. Любовта победи.

the dreamer
12-20-2015, 09:13
Според мен - не казвай на никого, защо ти е да го правиш ?
А пък за да се чувстваш мъж - еми...ходи на фитнес, де да знам (нищо друго не ми идва на акъла, но определено като се видиш по-мъжествен ще се чувстваш и по-мъжествен)

AmxModx
12-20-2015, 10:08
Според мен - не казвай на никого, защо ти е да го правиш ?
А пък за да се чувстваш мъж - еми...ходи на фитнес, де да знам (нищо друго не ми идва на акъла, но определено като се видиш по-мъжествен ще се чувстваш и по-мъжествен)

При неговото заболяване не става въпрос за женствено тяло, а за по- ниски нива на тестосферон и по- високи нива на женски хормони още от пубертета, даже той сам си го каза... :}