PDA

View Full Version : Първото ми бръснене



georgi05
12-14-2015, 17:31
Здравейте,днес си обръснах първият мустак с самобръсначката на баща ми и много се притеснявам,защото мама разбра и ми се поскара той не е гнуслив ама все пак.Аз съм на 14 и ме е срам като разбере,не знам какво да му кажа моля дайте ми някои съвет.

inewton
12-14-2015, 17:32
Кажи, че си бръснал кивита с нея.

MaGuSs
12-15-2015, 01:14
Здравейте,днес си обръснах първият мустак с самобръсначката на баща ми и много се притеснявам,защото мама разбра и ми се поскара той не е гнуслив ама все пак.Аз съм на 14 и ме е срам като разбере,не знам какво да му кажа моля дайте ми някои съвет.

Да беше си спестил пари, да си бе взел самобръсначка. Сега сърбай супата :D
Просто му кажи, че са обръснал с неговата самобръсначка и повече не го прави !
От опит ти го казвам, използвай си своя лична самобръсначка. По лев и нещо са на Gillette blue 3 ...

tori
12-16-2015, 05:59
И не чожа да си купиш бикче от един лев? Добре...
Просто му подмени самобръсначката или ножчетата със същите. Ами ако си носител на СПИН? Примерно...

vanesa777
12-16-2015, 12:52
Аз не съм момче, но те разбирам..Просто му признай и повече не го прави ;)

Spo
12-16-2015, 15:12
Голяма работа купи си собствена самобръсначка

Грозния
12-16-2015, 19:15
Здравейте,днес си обръснах първият мустак с самобръсначката на баща ми и много се притеснявам,защото мама разбра и ми се поскара той не е гнуслив ама все пак.Аз съм на 14 и ме е срам като разбере,не знам какво да му кажа моля дайте ми някои съвет.Време е да им кажеш да ти купят самобръсначка, ако те още не са се сетили или си купи сам ;) ! Успех :)!

и

Никога не ползвай чужди самобръсначки! Има риск да се заразиш от болести, включително СПИН!

the dreamer
12-23-2015, 10:57
Глупости. Не си обръснал попа, нали ? Тъй че няма защо да се притесняваш.

the dreamer
12-23-2015, 11:00
А и СПИНът умира след 20 минути във въздушна среда, няма как да се заразиш със СПИН от самобръсначка.

Mary_Jane_69
12-23-2015, 11:45
И кво гнус ли го е

Fisherman
12-23-2015, 12:48
А и СПИНът умира след 20 минути във въздушна среда, няма как да се заразиш със СПИН от самобръсначка.

HIV умира в атмосферна среда,не Синдрома на Придобитата Имунна Недостатъчност,има разлика

и не се заразяваш със СПИН ами с ХИВ,който причинява СПИН.Правете разлика между състояние и вирусна частица.

Тоя въпрос го има на матурите по биология по принцип.

the dreamer
12-23-2015, 16:41
HIV умира в атмосферна среда,не Синдрома на Придобитата Имунна Недостатъчност,има разлика

и не се заразяваш със СПИН ами с ХИВ,който причинява СПИН.Правете разлика между състояние и вирусна частица.

Тоя въпрос го има на матурите по биология по принцип.
О, да. Това ще го запомня. Благодаря!