PDA

View Full Version : Изповедалнята ТОМ 1



Страници : [1] 2

[7h3.0n3]
12-15-2015, 01:55
Нещо пак съм изтегавял и ми е депресивно.
Днес беше понеделник - международния ден за гърди и бицепс, но ми се тренираше гръб. Понеже не бях теренирал 8-9 дена заради ваканцията реших да не се натоварвам много-много и да се опитам да запазя 4,2те кила, които качих. Тая ваканция така ме освежи, че си подредих мислите и реших тотално да се откажа от "нещото, което ще спаси света". Аз и без това не го харесвам, така че пак печеля. Сложих в списъка с опитаните ястия и кенгуро.
Днес закаснях с 30 мин. за тренировка защото имах работа. Жиравчето на бара ми се зарадва и каза че се притеснила къде съм изчезнал. Качих се в съблекалнята и там засякох един познат, който си беше обръснал брадата и не можах да го позная. Влизам в залата, оставям си телефоните и оглеждам кой е тук. Имаше 3-4 човека. Започнах пуловер с дъмбел 30 кила + набиране с широк хват на суперсерия и си чувствах много странно мускулите все едно не са моите. Контузията на лявото рамо още не ми се е възстановила 2ри месец, ама болката вече стана част от мен и не й обръщам внимание. Като взех дъмбела 50кила чак тогава започна да боли прекалено много и рамото ми започна да прищраква. След малко се появи Варненския и ми се оплака че и неговото рамо не се е оправило. Легнах си на дивана да почина малко и реших да не правя мъртва тяга за да намаля риска от сваляне на някой грам, а и без това и дясното коляно ме боли тъпо и постоянно. Дадох 50 евро за наколенка, ама и тя не върши работа. Просто старите контузии си казват думата и няма оправяне. Звънна ми Майки и каза, че идва да ме види. Дойде, наредихме си по една черта на прозореца и реши и той да потренира. Пак започна да ми се оплаква от жена му и аз пак му казах, че само си губи времето и парите. Ама кво да обяснявам на влюбен глупак? Кукла на конци е в нейните ръце. Той много обича да ми казва "една зодия сме с тебе, ама ти си другата риба". Така и не не можах да вникна в това изречение. После дойде Божо да ни се оплаче как не му харесала фотосесията, която му направили. Хубавото при нас е че докато си говорим простотии не спираме да тренираме и не губим време в почиване.
Като цяло съм много доволен от днес. Очаквам сладка мускулна треска утре.

Оставям отворена вратата на изповедалнята за потребителите. Който иска може да се изповяда.

Rakshy
12-15-2015, 21:30
отвратително е чувството да не изпълниш очакванията си. Имам много мисли в главата и ми се щеше просто да изсипя всичко в лоста и да дръпна поне 170 пак, но уви, не успях да дръпна 160... От-вра-ти-тел-но.

Момента, в който дори мястото, където търсиш утеха те разочарова :D :D :D

[7h3.0n3]
12-15-2015, 23:06
сподели кво те тормози бе скала

Днес закъснях с 45 мин. за тренировка. Ставам несериозен нещо и тва не ми харесва.
Качвам се в залата и гледам Лимончето е на смяна. С нея въобще не се харесваме, даже и здрасти не си казваме. Качих се в съблекалнята, ударих една черта и се освежих. Реших да започна клек на свободна щанга с 2 серии на 60 кила. Старата контузия взе да ми прави страшни проблеми и за това намалих работните кила. Тъкмо ще си изчистя техниката. След това качих на 80 кила пак 2 серии. Телефона ми звънна и прекъснах упражнението. Беше Русия и ми вика братле можеш ли да уредиш резервация за 9 човека в събпта където бяхме миналия път и аз му казах няма проблем. Звъннах на моя човек, дадох информацията и продължих клековете. Сложих по 2 петички да станат 90 кила и изненадващо не започна да пука коляното ми. Направих 2 серии на 90 кила и се зачудих дали да не кача 100. Телефона звънна, направил е резервацията, само че накрая на разговора ми съобщи, че е запазил и 3 места на бара за нас. А на мен вече ми се повръща като някой иска да излизаме. Както и да е, сложих 100, направих една серия и ме стегна болката. Викам си по-добре да не си насилвам късмета и да не слагам още. Прехвърлих се на машината и там вече спокойно си загрявах със 100 кила, защото ако ми откаже коляното най-много да счупя уреда. Свърших с първата серия и Лимончето пусна любимата ми песен на Алекс и Дончо https://www.youtube.com/watch?v=pzWMoHjlhT0 Не я бях слушал отдавна и почнах да си денсим сам, докато не ме видя Валерата и не почна и той да танцува с мене мухахаха. Тая песен така ми оправи настроението, че направо скочих на 150 кила за 2ра серия. Валерата после ми вика "искаш ли да организираме едно коледно парти на 26ти в залата с протеинчета, буустери и вафлички. Ще си вземем коледни шапки и ще се снимаме като за календар". Казах му добре, ама ти се занимавай с организацията. Продължих 3тата серия на 160 кила и задържах и 4тата на същите. Сега като е по-студено времето болката се усеща по-остра и ме дразни. След последната серия се прехвърлих на машината за задно бедро. Започнах с 50 кила първа серия. Втората качих на 60 и последните две ги задържах на 70. След това отидох на машината за предно бедро и започнах на 60 кила. Втора серия качих на 70, трета на 80 и четвърта на 90. Всички си бяха тръгнали и усещах пронизващия поглед на Лимончето по гърба ми. Много мрази да я държа до последно, ама аз обичам да си тренирам и не ми дреме. За финал направих 5 серии за прасец. Трябваше и корем да тренирам, ама нямах време.

[7h3.0n3]
12-16-2015, 21:34
ХАХАХАХАХА

https://www.youtube.com/watch?v=hKDPQe8N-5Q

[7h3.0n3]
12-17-2015, 15:12
-694лв. тъжно ми е.
ебаси ужасния сън деееебааа.
сънувам, че се намирам легнал във вода около 3см. дълбока, която образува огледало под мен а наоколо имаше природа. Все едно бях в гора, но легнал в много плитка огледална река. Изправих се леко, погледнах напред и видях тъмна вода на околко 100 метра от мен и все едно слънчевата светлина не можеше да проникне до там. Усетих, че това място започна да ми дърпа цялото тяло и не можех да дишам, а междувременно до мен имаше жена, която ме държеше и ме гледаше в очите с много разтревожен поглед. Тя беше на околко 40-45г с кафява коса, сини очи и вързана коса на опашка. През живота си не съм я виждал. После чух специфичния звук, когато времето спира и започнах да се събуждам. 2-3 седкунди след това още не можех да дишам. Това не беше кошмар, а нощен терор. Нощен терор но през деня и врамките на 10-15 секунди... странна работа. Последния път когато го преживях това беше толкова отдавна, че даже не мога да си спомня. Обикновено при тия състояния хората умират в съня си. Много тъпа смърт бих казал. Днес ми се тренира здраво

Rakshy
12-17-2015, 22:11
кефи ме как си направи собствена тема в изолирания раздел, вместо да пишеш в "чувствата" :Д

[7h3.0n3]
12-17-2015, 22:37
тук е шано изповедалнята :Д

тоя път закаснях само с 15 мин.
влизам в залата и на бара усещам лейди милион на пако рабан. Направих на Жиравчето комплимент и й казах че ми харесва. А Божо нещо се здуха и му викам не се депресирай бе няма да ти я взема. Днес изненадващо имаше само наши хора горе. Агента не ме беше виждал 10 дена и отдалече вика: "лелеее ти кво си се направил бе? на кво си в момента?" и аз му казах че съм качил 4 кила само от ядене и спане. Казах му също, че е отслабнал и той сложи тъжната физиономия мухахаха. Започнах тренировката с корем долна част. Направих 2 серии и после погледнах, че съм изцапал уреда с кръв. Скоро пак трябва да ходя до военна болница за операция. Погледнах тениската и тя мазало... а толкова си я харесвах щото беше с Тони Монтана. По анцуга имаше само малко. Бръкнах си в джоба и си намерих 30лв. ебаси якото. Тва е като подарък от мен за мен хаха. Продължих тренировката по-внимателно и си довърших упражнението без гафове. Прехвърлих се на уреда за корем горна част и Лени ми звънна да каже че идва да ме види и да ми покаже новия му татус. Направих 4 серии по 20 повторения с диск 20 кила в мен. На последната серия нещо почна да ме боли долу в дясно все едно е херния. Починах малко, видях се с Лени, после дойде Варненския и отидоха 20 мин. в простотии без да правя нищо. Реших да спра с корема да не ми се наложи да седя в болницата тая вечер. Легнах да правя трицепс и започнах първа серия на 60 кила, втора на 80, трета и четвърта на 100 и за финал понеже Варненския само ми се оплаква от рамото му, го викнах да се премери колко тежи, да ме пази и да гледа как вдигам неговите килограми с контузено ляво рамо. 112.5 кила бутнах 9 пъти. Много съм доволен от себе си, макар че знам че бавно и сигурно се самоубивам. Звънна ми Никсъна и каза че идва да се начертаем. Продължих си тренировката за трицепс и в крайна сметка съм много доволен. Спорта ми е удоволствието в живота.. просто го обичам. Май Буковски беше казал "намери нещото, което обичаш и го остави да те убие".

[7h3.0n3]
12-19-2015, 21:50
Зле ми е, 2 дена не см спал, минус пари, не отидох на изпита, не съм тренирал и мразим хората. Айн Цвай Полицай https://www.youtube.com/watch?v=gkRGKp-GOvQ

*момента в който се сещам, че МоДо се самоуби...

Rakshy
12-20-2015, 01:38
горе главата

[7h3.0n3]
12-20-2015, 02:46
ше му еба майката започвам 3ти ден безсъние. Не можах да заспя, а имах перфектната възможност. Нито имах работа, нито нищо... просто лежах със затворени очи и се мъчех. 3 часа и половина седях така и ме болеше зверски дясната страна на мозъка. Преди малко станах от леглото и май започва да ми се оправя главата.
гут гут зупа гут, гут гут зупа хут, гут гут зупа гут, алес зупа гут https://www.youtube.com/watch?v=1ExWSMDbSms всеизвестен факт е, че привидно щастливите хора само си търсят смъртта, а накрая са принудени сами да свършат черната работа :Д
Почивай в мир Фабио (не знак как се сетих за тебе, сигурно щото съм на ретро диско вълна) и искам да ти кажа Их бииин зууупааа, ду бист зууупаа, вер синд суууупа - зупа гут. бом бом бом иф ю лов ми уо-о-о-о. Пооправих си настроението с тая песен

Грозния
12-20-2015, 16:01
;11373634']ударих една черта и се освежих. Каква е тая черта? Какво имаш предвид?

[7h3.0n3]
12-20-2015, 20:46
колега девственико, имах предвид ред бул ама се обърках.


Денс уит ми тунайт... ооооео... ооооео :D https://www.youtube.com/watch?v=WH1_9NQlZxw

минус 1131лв, БЕШЕ ЗАТВОРЕНА ЗАЛАТА, появиха се проблеми в работата, пак съм сам за празниците, свърши ми готвената храна, още не съм спал, леко ми закачиха якето с нож така че още минус 335лв и си контузих лявото коляно. Само толкова ли можеш бе живот? Ако си мислиш че ще ме уплашиш, жестоко се лъжеш. И двамата знаем къде съм бил и от къде идвам. БРИНГ ДЪ ПЕЙН ааа и още нещо: ГЕМА ТАНЦЕН ГЕМА ТАНЦЕН Я Я :D

Грозния
12-20-2015, 21:09
;11375208']колега девственико, имах предвид ред бул ама се обърках.Що бе, и ти ли си девствен :D ? И за тия работи не стават грешки току-така. Иначе шмъркаш ли :D?

;11375208']пак съм сам за празницитеСъвсем сам или със семейството :D?

;11375208']Само толкова ли можеш бе живот? Ако си мислиш че ще ме уплашиш, жестоко се лъжеш. И двамата знаем къде съм бил и от къде идвам. БРИНГ ДЪ ПЕЙН ааа и още нещо: ГЕМА ТАНЦЕН ГЕМА ТАНЦЕН Я Я :DНали знаеш че винаги може и по-зле?

[7h3.0n3]
12-20-2015, 21:29
Що бе, и ти ли си девствен :D ? И за тия работи не стават грешки току-така. Иначе шмъркаш ли :D?
Съвсем сам или със семейството :D?
Нали знаеш че винаги може и по-зле?

девствен съм, да. и в тва няма нищо срамно. не господин полицай, аз не правя такива неща.
сам означава САМ хахаха
естествено, че може и по-зле. например да ми кажат че ще живея до 100 години

Rakshy
12-20-2015, 21:44
гема танцен гема танцен я я :Д: Д: Д

espada
12-20-2015, 22:13
:D:D:DD: ti si po lud ot men we wylk :D:D basi bolniq si

Грозния
12-21-2015, 15:36
;11375237']девствен съм, да. и в тва няма нищо срамноА стига бе :D?! И що си девствен, поради какви причини (питам сериозно)? Дали е срамно или не, зависи от възрастта ти - ако си под 16-18, все още може да мине за нормално, след това си е резил голям :D!

;11375237']сам означава САМ хахахаПонякога да си съвсем сам е по-добре, отколкото да си в неприятна/досадна компания (понякога това включва и семейството) ;).

LoveInfect
12-21-2015, 21:27
Тази тема и твойте 'изповедания' ми харесват, вълк. :)

[7h3.0n3]
12-22-2015, 01:32
Колега, на 23 съм. Живота така и не ми предостави тая възможност. Явно не съм го заслужил
А ти? Да не би щото си грозен?
LoveInfect - радвам се че ти харесва изкривения ми свят

Днес ми звънна Венецa докато бях в залата и каза че идва да ме види. Това е единственя човек, който ме е впечатлявал с чертите които реди. Още с идването ми се зарадва като малко дете с думите: "пълководецо, притесних се за тебе. Телефона ти беше изключен много време и си помислих най-лошото... ДА НЕ БИ ДА СИ СЕ ОЖЕНИЛ?" И аз се размазах от смях хАхХАхАх. Говорихме, освежихме се и се изкривихме като животни. Казах му да поздрави дъщеря му и го изпратих. Продължих си тренировката за рамо, ама тая зверска болка в лявото много ми пили по нервите. Със 60 кила се мъчех за рамо представи си. Както и да е, тренирах с леки кила и не си давах много зор. Приключих рамото и за финал реших да направя 5 серии за трапец. Започнах първа серия на 100 кила със свободна щанга. За 2рата сложих 120, ама някъде на 10-тото повторение скъсах фитила и я изпуснах. Представи си само звука на 120 килограмова щанга как пада от 1 метър. Събрах всички погледи и питаха добре ли съм. Гребеца седи, гледа и вика "брат, тва ако ти беше паднало на краката щеше да си като пират с 1 крак" и аз пак избухнах в смях и му викам "и папагал щях да си купя даже". Божо дойде и ми даде неговите фитили за да си довърша упражнението. Последите 3 ги направих на 130 и 140. Приключих тренировката и отидох да си взема телефоните. Взех си празната кутиика от Шарк-а, празната опаковка от бонбончето и скъсания фитил. Отидох до кошчето, изхвърлих ги и погледнах фитилите... връхлетя ме спомена за човека, който ми ги подари... беше ми най-добрия приятел...
Както и да е - живота продължава ИХ БИИИН ЗУУУУПА, ДУ БИСТ ЗУУУУПА, ВЕР СИНД ЗУУУУПА - АЛЕС ЗУПА ГУТ :D

espada
12-22-2015, 16:38
golqma si batka we :D:D:D 4e i drusa6


Колега, на 23 съм. Живота така и не ми предостави тая възможност.

kwa wyzmojnost we, ti sig si se drusal kato ku4e samo... ne si obry6tal wnimanie na putkite, ami si go obry6tal na pudrata i si 4ertal liniiki

Грозния
12-22-2015, 17:40
;11375578']Колега, на 23 съм. Живота така и не ми предостави тая възможност. Явно не съм го заслужилНа тая възраст би трябвало да те е срам че си девствен, ако още не си се сетил :D ! Какво значи "живота не ми е предоставил тая възможност"?! Искаш някоя сутрин Снежанка да те събуди със свирка или Дядо Коледа да ти подари гадже ли :lol: ?! Търсил ли си, пробвал ли си? Защо не се получава и не ти връзват?

;11375578']А ти? Да не би щото си грозен?Как позна :D! Но това не е всичко - освен грозен съм нисък и хилав и без много пари :( !

[7h3.0n3]
12-22-2015, 21:55
В часовете след полунощ ми е най-депресивно.

Виж сега пич. Работата ми отне личния живот, а живота ми отне душата. Както Митьо Хирурга обича да ми казва: "ти си един призрак". Твърде късно е за мен да тръгвам да градя любовен живот на тия години. Не че не ми се иска, но това се прави докато си на 14-15, а не когато вече си готов за кремиране хаха.
Поздрави от зоопарка за всички животни на свобода. https://www.youtube.com/watch?v=xX4Pxiwti4E

Rakshy
12-23-2015, 01:49
от си ес кей ли си или грешно разбрах символиката :D :D ахахаха сиескей :Д :Д

Грозния
12-23-2015, 08:41
;11375821']Виж сега пич. Работата ми отне личния живот, а живота ми отне душата. ... Твърде късно е за мен да тръгвам да градя любовен живот на тия години. Не че не ми се иска, но това се прави докато си на 14-15, а не когато вече си готов за кремиране хаха.Каква е тая работа дето ти е отнела личния живот? Това да не е робство (или е)? Ако е така, защо продължаваш да го правиш? А преди да почнеш да работиш тая работа, какво си правил? На 14-15 както казваш е най-добре да се почне със "любовния живот" (или иначе казано "секса") - защо не си почнал тогава?

;11375821']В часовете след полунощ ми е най-депресивно.Според теб има ли връзка между депресията ти и липсата на секс? Защото според мен има! На мен ми действа по тоя начин :( .

;11375821']а не когато вече си готов за кремиране хаха.По-млад няма да станеш и като не си го правил, с напредването на възрастта ти, ще става все по-трудно да стигнеш до секс и депресията ще се засили! Представи си същото положение след 10 години! Дотам ли искаш да стигнеш? Как би се чувствал тогава?

[7h3.0n3]
12-23-2015, 10:01
скала, даже не знам кво е тва - сметни

Грозен, като бях на 15 или 16 (не помня точно) започнах тази работа. Както казах живота просто не ми даде шанс.
Депресията ми е от тиин годините, а всички знаем че като захапе - не пуска да го еба в пит була :D
10 години ?!? надявам се да не живея толкова дълго. не ме проклинай така

Rakshy
12-23-2015, 14:04
;11375888']скала, даже не знам кво е тва - сметни

"Поздрави от зоопарка за всички животни на свобода."

нали от феновете на отбора цесека имаше хора в затвора и шляпаха графити "свобода за енимълс", помислих си, че са ги пуснали и затова го пишеш това :Д

Грозния
12-23-2015, 15:18
;11375888']Грозен, като бях на 15 или 16 (не помня точно) започнах тази работа.И каква е тая работа, дето си я почнал на 15-16 и нямаш капка свободно време и никаква възможност да се виждаш с жени?
Друсаш ли се?

;11375888']Както казах живота просто не ми даде шанс.Това звучи все едно го пишеш от затвора. Там ли си?

;11375888']10 години ?!? надявам се да не живея толкова дълго. не ме проклинай такаКакто казват хората - внимавай какво си пожелаваш, защото може да се сбъдне! Наистина ли искаш да умреш и то девствен? Съмнявам се :) !

Rakshy
12-23-2015, 18:43
ахахахахахахх

[7h3.0n3]
12-23-2015, 21:02
скала, мразим футбол и нямам нищо общо с тая раса. как можа да напишеш тая простотия и грозния да ти се върже даже :D

грозен, не съм в затовра. "живота просто не ми даде шанс." означава, че ми се налагаше да работя и да мисля за други неща, а не за момичета. надявам се ме разбра вече. нося бельо calvin klein а няма на коя да го покажа мухахаха. както и да е - приключихме тая тема.

Днес нямах време да тренирам и се чувствам много ощетен от живота. Поне не съм минус пари и се оправих с малумниците от Ялта. Радвам се че се видях с Лудака, ама покрай мене врътна шайбата.
Загряваме за Н.Г. https://www.youtube.com/watch?v=WrHP6-OfUDQ :D

Грозния
12-23-2015, 23:11
;11376030']"живота просто не ми даде шанс." означава, че ми се налагаше да работя и да мисля за други неща, а не за момичета. надявам се ме разбра вече. Да киснеш по форуми имаш време, да ходиш на тренировки имаш време, работиш работа дето има само мъже около теб и не виждаш никакви жени изобщо?! Тъй ли?
Не разбирам, честно!
И каква е тая работа, толкова ли е срамна че не щеш да кажеш :D ? Поне кажи законна ли е? Поне кажи истинска ли е или въображаема :lol: ?

;11376030'] както и да е - приключихме тая тема.И защо така? Тъкмо взе да става интересно :D !

;11376030']Днес нямах време да тренирам и се чувствам много ощетен от живота.Е че как ще тренираш - нали си на работа ;) ?!

;11376030']Загряваме за Н.Г.Какво като е нова година?! Не си ли на работа, като всеки друг ден от годината :D ?!

Тия неща дето ги пишеш, изобщо не се връзват 8) ! Дори не звучиш убедително :D ! Постарай се повече другия път.

[7h3.0n3]
12-24-2015, 01:42
Като лидер на девствениците в тоя форум, мисля че трябва да отговоря на въпросите на човек който работи за мен. А не да управлявам с преки заповеди и всяване на страх.

Отделям 5-10-15 мин. да пиша тук, а за тренировка отделям към 2 часа. Изградил съм си схема на живота и често пъти не намирам време за някои неща. Подреждам си приоритетите по важност и изпълнявам това което преценя. Всичко се мени за минути, а понякога и за секунди. В същия миг преподреждам всичко отново и започвам с изпълнението на задачата с най-висок приоритет. Днес Лудака прекара към 7 часа с мен и беше на път да откачи. Просто ми заяви към 22:00 че си тръгва. Съмнявам се да се видим скоро. Една жена не би издържала психически на ежедневието ми и 1 час. На тях им текат лигите като ме видят и докато нощем са с приятелите си, си мислят за мен но само дотам. Нямат смелост да ме приближат, а аз нямам време да "зарибявам". Депресията ме кара да имам тегаво излъчване. Усещат, че съм загубил душата си и ме наблюдават от разстояние. Това е проклятието, което нося драги ми поданико.
На НГ съм си направил специална резервация в Ялта и мисля да се размажа както си трябва. А ако има нещо спешно - тръгвам веднага.

Rakshy
12-24-2015, 02:11
кел файда кат си размазан :Д

Грозния
12-24-2015, 18:52
;11376060']Като лидер на девствениците в тоя форум...Лидер ли?! Ти така си мислиш 8) ! Ти нямаш никакви лидерски качества, нито авторитет!

;11376060']Изградил съм си схема на живота и често пъти не намирам време за някои неща. Подреждам си приоритетите по важност и изпълнявам това което преценя. Всичко се мени за минути, а понякога и за секунди. В същия миг преподреждам всичко отново и започвам с изпълнението на задачата с най-висок приоритет. Значи не умееш да си разпределяш правилно времето, като с тази "схема на живота" не знам каква сериозна работа би могъл да вършиш и да получаваш заплата за нея 8) !

;11376060']На тях им текат лигите като ме видят и докато нощем са с приятелите си, си мислят за мен но само дотам. Нямат смелост да ме приближат, а аз нямам време да "зарибявам". "Гроздето е кисело, защото е високо" :D ! Аз поне си признавам че съм зле отвсякъде и затова не ми връзват, колкото и да опитвам.

;11376060']Нямат смелост да ме приближат, а аз нямам време да "зарибявам". Ти или те?

;11376060']Депресията ме кара да имам тегаво излъчване. Усещат, че съм загубил душата си и ме наблюдават от разстояние. Усещат че си зле и затова те отбягват и депресията не е причината а следствието от това!

;11376060'] драги ми поданико.:D!

;11376060']На НГ съм си направил специална резервация в Ялта Ако е истина, значи имаш доста кинти, защо тогава не ти връзват? То дори само кинтите са достатъчни за да забиеш някоя си, лесно и бързо.

[7h3.0n3]
12-24-2015, 23:50
поданико, щом ми подлагаш думите на съмнение, значи няма смисъл да ми пишеш.

Днес залата била отворена само до 19:00... и ПАК ИЗПУСНАХ ТРЕНИРОВКА. минус 847.
За бъдни вечер бях на вечеря в съседите и от питката ми се падна "учението" :D Това е хубаво защото вече имам 9 изпита, които ме чакат с бухалка в ръка. А ако броим и проекта - стават 10. Поздрав за колегите мухахаха https://www.youtube.com/watch?v=HxGkOhcj5Zw а сега е време за афтър при Форката

Грозния
12-25-2015, 15:39
;11376267']поданико, щом ми подлагаш думите на съмнение, значи няма смисъл да ми пишеш.Те думите ти сами се подлагат на съмнение 8) и по-скоро ти няма смисъл да пишеш повече по темата :D ! Поне виждам че го разбираш и затова спираш - един умен ход ;) ! Можеш да продължиш да се оплакваш в монолог, на спокойствие. Успех :) !
За останалото се оказах прав 8) , естествено!

[7h3.0n3]
12-25-2015, 21:27
Да ви еба и шибаните празници. Нищо не върви както трябва и тва ми е най-тежкия период от годината. Като остана сам и почват едни тегави мисли да ми обикалят съзнанието.

Днес поне успях да тренирам. Правих гърди и бицепс и се напомпах като животно. Даже почнах да се прозявам, щото кръвта ми слезе в мускулите и за мозъка не стигаше кръвното налягане :Д

Едно ше ти кажа брато... мноо хора познавам - за нищо не стават брато... и нито един не признвам. От малък войник съм брато... и само на себе си вярвам https://www.youtube.com/watch?v=w7sTTa3mkRQ

[7h3.0n3]
12-26-2015, 21:36
Добър вечер драга ми депресийке. Май стана време да влизаме под скалпела а? Знам че не искаш, ама няма как. Доктора потвърди и за те 2 операции. След ЯМР ще стане ясно дали ще се прави 3та, ама на другото място. Добре се подредихме, нали шампионе :Д. А представяш ли си да получа наградата за 2ри път? Ако е така, дано да е за последен. "do not fear death. death is a reward"
добре че е Снежанка да е винаги с мен и да ме успокоява... само тя не ме изостави :) https://www.youtube.com/watch?v=0uh7ATxqicg

[7h3.0n3]
01-19-2016, 23:09
120 кинта пъхам отново в джоба
120 кучки искат ме мъртъв в гроба
120 кила бутам отведнъж без зоба
и 120 дни и нощи да заспя не мога

http://imgur.com/Es2Iws8

Грозния
01-20-2016, 17:13
Охо, здрасти пак :)

[7h3.0n3]
01-21-2016, 02:37
ставай и се махай

[7h3.0n3]
01-22-2016, 19:01
напред и нагоре се стремим
не обичаме да спим
ролетката на живота играем
всеки успех се стараем
да уловим
колумбииска поста
в твойта ноздра пускаш по трафопоста
разширени са ти зениците даже доста
а джанта 19ка бавно се върти в махалата
черен е мата, затъмнени са стъклата
музиката гърми и отвътре дими мъглата

*NB* всички прилики с действителни лица, събития, прякори и рими са напълно случайни

solo_
01-22-2016, 19:08
Кажете ми смисъла на темата и да вземам участие... @

[7h3.0n3]
01-22-2016, 22:37
ако не си девствен не може да участваш.

времето е хладно прохладно
приятно за игра
а аз пак се чувам във всяка махала
всяка махала - точно така

solo_
01-22-2016, 22:41
Защо да не мога да участвам ?
Помолих Ви да ми кажете смисъла не темата.

Грозния
01-23-2016, 09:58
;11387423']ако не си девствен не може да участваш.А тогава защо аз да не участвам :D ?

Помолих Ви да ми кажете смисъла не темата.Смисълът на темата е, че вълчо се оплаква от себе си и от живота, като дори не може смислено да ни разкаже какво и защо го мъчи. Малкото, което може да се разбере от написаното, често протироречи с написаното по-рано, което ме кара да мисля че е фейк и си измисля или поне ни представя една доста изкривена истина 8) .

[7h3.0n3]
01-23-2016, 20:23
аз съм шефа на девствениците, но не е необходимо да ми говориш на "Вие".
Грози, не знам какво си разбрал

и кво тоя вика от сън спомени няма
да ама от спомени здраве не ни остана
от безсъние в мозъка си имам рана
и за протокола аз съм вълчок, а не врана
с дясна права те изпъвам на дивана
викаш си тоя кво е ял - не моа стана
все едно си препушил от марокана
или сам си изпил цяла кана

Грозния
01-24-2016, 09:33
;11387764']аз съм шефа на девствениците, но не е необходимо да ми говориш на "Вие".Ооо извинявай(те), не знаех :D !

;11387764']Грози, не знам какво си разбралДостатъчно съм разбрал 8) !

[7h3.0n3]
01-24-2016, 17:56
невежеството е блаженство Грози.

ден, два, три - няма умора
всяка дискотека гърми от хора
надрусани пияни
по 2 метра орангутани
часовника армани
неонови тавани
сделките са стабилни
играчите са силни
купоните са тежки
афтърите нечовечки

*ВАЖНО* отново казвам, че римите които пиша са пълна измислица и нямат нищо общо с мен

Грозния
01-24-2016, 18:34
;11388089']невежеството е блаженство Грози.Добре че има някой с опит, че да ми го каже :D !

[7h3.0n3]
01-24-2016, 20:11
ако няма да пишеш нещо смислено по темата ставай и се махай

добре дошъл по центъра - а така
тук всяка малка мърда е голяма звезда
сложила клина, грима и се тръска тя
а в главата й "колко ли погледа ще събера"
обичам по едно желание да си пожелавам
за всяка падаща звезда, която там подминавам
потресен оставам от малките тъпи дуди
всяка как да изгрее в феисбука се чуди

[7h3.0n3]
01-25-2016, 21:10
седя си аз на прозореца в залата и гледам един приятел минава и му показвам среден пръст. Той намаля скороста, спира и гледам че свали затъмнения прозорец и после пак потегли, ама понеже очите ми са малко зле не видях кво стана. Звъня му и викам: "алооо ти видя ли че ти показвах среден пръст бе?" и той отговаря: да бе, нали спрях специално за да ти покажа и аз. Спи спокойно видях го, а ако няма кво да правиш после звънни" :D

газ спирачка, слизам с крива крачка
схемата бачка минавам има ли пачка
кашето кой ше вади, кой ше изкара
ти хуу ше вадиш, ма накрая кой ше кара
вдига се пушилка, гориво без сушилка
идваш с колата а си тръгваш на носилка
онзи там как ти беше името беее този
не знам кой ше кара бат вълчо ше се вози

Грозния
01-25-2016, 21:50
;11388168']ако няма да пишеш нещо смислено по темата ставай и се махайДай ми личен пример :D ! За поне едно от двете неща, които предлагаш 8) !

[7h3.0n3]
01-25-2016, 23:09
абе ти кво ми се натискаш? няма да те еба я се махай

вълчо ше те смачка
щото много бачка
не му е нужна врачка
нито вкъщи чистачка
да се прай на детегледачка
нужна му е само тлъста пачка

Грозния
01-26-2016, 17:35
Окей, щом предпочиташ да си говориш сам :) !

[7h3.0n3]
01-27-2016, 00:12
"и сам войнът е войн"
"по-добре сам отколкото зле придружен"

3 сутринта е, слушам си Пачо от бар Бедуин и ме бОли черния дроб мухахаха

[7h3.0n3]
01-27-2016, 22:14
са ше ви скапем настроението

днес се видях с Иво Динозавъра и ми разказа как приятелката му си оставила феисбука включен и прочел че вчера си е направила тройка с 2ма негови колеги... а той си залага живота за да са добре. Това получаваш в замяна на добротата си драги ми приятелю. Хората са боклуци ама от най-долните. А той тъпака даже искаше дете да си направят и да се оженят. Мога само да си представя какво му е в момента. Лично аз бих откачил и ше ги карам да копаят на Витоша

Rakshy
01-28-2016, 06:16
горкият динозавър

[7h3.0n3]
01-28-2016, 19:23
така е скала. като пораснеш ше видиш за кво става на въпрос

материална машина ебе се с по трима
и лято и зима иска кинти да има
скъп телефон и фалшивите дрехи
всичките курви станаха принцеси
млада си още и вземи се спри
предаваш мъжа си и то за пари
мога да кажа на всичките курви
че има последен но има и първи

Rakshy
01-28-2016, 22:19
ако утре съм здрав всичко ще бъде прекрасно : )))

[7h3.0n3]
01-29-2016, 21:59
дано ти е било прекрасно

паднал ангел никога не съм бил
и аз като теб в калта съм се родил
нагоре тегля защото отдолу е ада
за куките невидим и този ден е награда
живота ми е екшън и драма
един куфар с пари ми трябва
и с нея да бъдеме двама
но до тогава има още
затова в съня си аз въртя се нощем

*ВАЖНО* просто си римувам някакви измислени простотии

[7h3.0n3]
01-31-2016, 15:19
айде бе кога ше ми пристигне куртката и самбовките?


облечени в черно, душите ни замръзват
джипа ни се движи пред бентлито на боса
сигурно е топло зареждаме от поста на поста
схемата на бизнеса е проста
дори и през жилетката усещам на колегата страха
сърцето му забързано тупти, казах му зелен си ти
но скоро ще изтръпнеш и няма да тежи
гърба ми само внимавай и пази

[7h3.0n3]
02-01-2016, 22:48
искам чайка да ми грачи
сина ми по плажа да крачи
далече от мръсни игри и играчи

[7h3.0n3]
02-03-2016, 01:17
отиваме с един приятел да релакснем на най-шано мястото в квартала и по някое време от нищото до нас изниква някакво детенце 2ри клас. понеже вече се бяхме нагърмяли и на мен ми беше кеф да комуникирам с такова човече. питах го "какво правиш тук и защо не си на площадката при другите деца?". то ми отговори "ами аз живея ей там" и сочи района с къщите. "мама и тате не ми дават да ходя на площадката". попитах го "имаш ли приятели?, ходиш ли на училище?" и то погледна земята, после ме погледна в очите и каза: "ходя на училище и съм 2ри клас. мога да ти кажа колко е 7 по 7". засмях се и го попитах колко е за да се почувства полезен. направих се, че много ми е помогнал и лицето му грейна. после го попитах "какъв мечтаеш да станеш като пораснеш"? а то ми отговори "искам да карам такси. а ще мога ли да карам такъв джип?" казах му "като пораснеш ще можеш да правиш много неща, дребос". бръкнах си в чантата и извадих 10 лв. дадох му ги и казах "върви да си купиш нещо и не казвай на мама и тате, че си говорил с непознати. друг път не го прави" и то си тръгна с бавна детска походка държейки банкнотата с два пръста все едно знае, че тази гнусна хартийка е причината света да е такъв.

[7h3.0n3]
02-05-2016, 00:27
искам джоба ми да е бездънна яма
искам Brabus да натискам и да му е тъмен джама
и жена ми да си глезя само с Dolce & Gabbana
искам къща в Бояна с перфектна панорама
има няма съм изтупал близо 10 килограма Белослава

*римувам си простотии*

[7h3.0n3]
02-06-2016, 22:37
патрулки по улиците нощем хвърчат
дебнат шанаджията да го приберат
да го бият и ебат
докато не разберат
от кой взима и кой е по-отгоре в кръгът
пази се, гледай да не газиш в калта
живота ти е един премисляй дали има файда
дали си заслужава да играеш нелепо в играта
за некви 100 - 200лв да си залагаш свободата

[7h3.0n3]
02-09-2016, 21:55
леле колко ми се ходи на тегав прогресив хаус от български DJ, че чак не ми се вярва. Още помня златната зала на Червило сякаш беше вчера. https://www.youtube.com/watch?v=O97ewYc-Chc Лошото е че повече такива партита няма, клуба също го няма и хората не са същите от преди 5 години. Сега повечето ме дразнят и гледам да седя мирно и спокойно на сепарето, за да не стават проблеми. Поне музиката е същата и мога да си я пускам и да си спомням хубавото минало. Май ме е обзела носталгия по малките часове на денонощието, когато все още изпитвах удоволствие от излизането. Бих дал 4 цифрена сума само да мога още веднъж да изпитам същото чувство като преди. Единственото, което се доближава е Тифани и разликата е че там пускат вокал хаус, а не прогресив

Грозния
02-10-2016, 19:18
;11395163']Бих дал 4 цифрена сума само да мога още веднъж да изпитам същото чувство като предиЧе ти имаш ли 4-цифрена сума, че да я даваш за нещо?

Милен Цветков: " - Какъв беше когато нямаше нищо?"
Ицо Хазарта: "- Нормален софийски дришльо."
МЦ: "- А още пушиш ли козче?"
ИХ: "- Питай ме некое друго въпросче..."
МЦ: "- Че нямаш една стотинка верно ли е?"
ИХ: "- Притежавам десетки левове!"

https://www.youtube.com/watch?v=tQ5oMD5QDX4&feature=youtu.be&t=37s :D

Rakshy
02-10-2016, 22:02
само не разбрах от къв хуй го цитира цялото, като всички знаем песента :Д

[7h3.0n3]
02-12-2016, 02:35
скала, бъди толерантен към опитите на Грози да рапира.
Грози виж са как се прави:

късно вечерта - наближава 2 часа
по улиците скитам - София е града
в който аз съм роден и в който живея
в който всеки ден се опитвам да оцелея
но дали ще успея - знае само някой еднорог
дали ще се справя в този свят жесток
заобиколен от омраза, завист и лъжи
от хора, които не разбират моите мечти
но въпреки това напред продължавам да вървя
и може да ме спре единствено смъртта
защото своя избор отдавна съм направил
защото откъде съм дошъл - не съм забравил
но разни Грозновати пробват с мен да се ебават
за което - лицева фрактура получават
защото времето когато бях добър вече е зад мен
защото живота ме направи ледено студен


ше те зарина с пари ама от старите

Грозния
02-12-2016, 16:47
;11395977']скала, бъди толерантен към опитите на Грози да рапира.
Грози виж са как се прави:Преди време в "Кофата" написах две стихотворения за потребители от форума, но ако продължавате в същия дух, може да напиша и за вас :D !

[7h3.0n3]
02-12-2016, 18:40
тука се пише само тегав рап, а не стихотворенийца Грози.

тепърва те започвам, не смятам да спирам
кви ги вършим с мойте хора ше те информирам
постоянно кеш въртиме, не спиме - пробвай се спри ме
в случай, че не знаеш най-добрия моя тиим е
мислиш че играеш, но ще признаеш че не знаеш
че е така откакто как го правим тука знаеш
и вече чул си, добре дошъл си и кво кат зъл си
къде видял си заек да се ебава с вълци
начин на живот какъвто не си и сънувал
откакто се помня срещу течението съм плувал

Грозния
02-12-2016, 21:28
;11396180']тука се пише само тегав рап, а не стихотворенийца Грози.Съжалявам вълчо, но нямаш талант 8) ! Мен там ме оценха и други хора, а тука сме само трима :D ! Твоя freestyle е като приказка за лека нощ в сравнение с моите стихотворения :D !

[7h3.0n3]
02-14-2016, 00:07
"Аз съм ти най-добрия приятел, познаваме се от детската градина, а едва преди няколко месеца разбрах истинското ти име. По някой път се чудя дали не си мъртъв и просто тялото ти да се движи по навик."

[7h3.0n3]
02-14-2016, 21:35
честит свети кокаин и трифон нашмъркан

Грозния
02-14-2016, 21:43
Друсането ли ти е мечтата в живота?

[7h3.0n3]
02-14-2016, 21:47
аз не правя такива неща бе Грози

Jägerbomber
02-14-2016, 22:48
;11397591']честит свети кокаин и трифон нашмъркан
мерси и на теб :D

https://www.youtube.com/watch?v=6vYnas6q3Sg

Jägerbomber
02-15-2016, 14:32
Вълчо, сега ти прочетох цялата тема и нещо не ми се вярва да си девствен. Първо: жулиш бело всеки ден, което много малко хора могат да си позволят. Второ: тренираш и от снимката мога да видя че си към 100 кила сила. Също така кой тренира с тениска BOSS, която струва над 100 лева? Пак много малко хора. Трето: по стила на писане си личи, че имаш самочувствие (и че можеш да рапираш :D ). Четвърто: още от малък си обикалял дискотеки като Chervilo и си слушал мутренски хаус. Темата ти е гледана от 2500 човека и само 3ма са писали, май и всяваш респект. Няма как такъв като тебе да е девствен.

Грозния
02-15-2016, 19:30
Вълчо, сега ти прочетох цялата тема и нещо не ми се вярва да си девствен. Първо: жулиш бело всеки ден, което много малко хора могат да си позволят. Второ: тренираш и от снимката мога да видя че си към 100 кила сила. Също така кой тренира с тениска BOSS, която струва над 100 лева? Пак много малко хора. Трето: по стила на писане си личи, че имаш самочувствие (и че можеш да рапираш :D ). Четвърто: още от малък си обикалял дискотеки като Chervilo и си слушал мутренски хаус. Темата ти е гледана от 2500 човека и само 3ма са писали, май и всяваш респект. Няма как такъв като тебе да е девствен.Аз това го разбрах много отдавна 8) !

Тия неща дето ги пишеш, изобщо не се връзват 8) ! Дори не звучиш убедително :D ! Постарай се повече другия път.

Те думите ти сами се подлагат на съмнение 8)
За останалото се оказах прав 8) , естествено!

Смисълът на темата е, че вълчо се оплаква от себе си и от живота, като дори не може смислено да ни разкаже какво и защо го мъчи. Малкото, което може да се разбере от написаното, често протироречи с написаното по-рано, което ме кара да мисля че е фейк и си измисля или поне ни представя една доста изкривена истина 8) .

UltaViolet
02-15-2016, 21:10
Аз съм стар потребител и ти знам старата регистрация :) . Виждала съм те няколко пъти за не повече от 1-2 седкунди. Ти изчезваше като сянка щом те изпусна от поглед. Само последния път имах възможност да те заговоря, но така и не го направих... Видях те в клуб High, мина на сантиметри от мен и дори ти усетих парфюма. Влезе във вип стаята и не можах да забележа кога излезе. Имаш лично :)

Rakshy
02-15-2016, 21:55
аххаахахахах

[7h3.0n3]
02-16-2016, 22:32
тва е все едно да вярваш в бог - хората казват че го има, но никой не го е виждал. аз не съм бог, така че може да ми вярвате.

респект за жените, които знаят какво искат и ти го казват точно и ясно.

доволен съм от хибридните ръкавици на Hayabusa.

All my life I wanted luxury
A roof over to sleep
Family, that's luxury
All I ever hung around was G's
Breaking bread with the homies, that's luxury
Something like virgin blood that's pure and she screaming out "Its yours"
All I ever wanted was luxury

[7h3.0n3]
02-19-2016, 21:34
дълъг път изминахме
но по-важното е брат на къде отиваме
с тълпата ли се сливаме
или на фона изпъкваме
все още на земята стъпваме
грешни от първия ден
ако търсиш смисъл в живота си и ти си като мен
устремен напред, няма връщане назад
утре вече може да не съм на тоя свят

Jägerbomber
02-23-2016, 21:36
Професионални ръкавици за ММА, а? Гъзар :D

[7h3.0n3]
03-08-2016, 22:44
чрд на мен. купих си тениска Religion, EA7, Just Cavalli, Versace Jeans, 5 снежанки и бутилка Moet. И защо го направих? Нямам представа. Какво подяволите правя на тоя свят? Задавам си тоя въпрос и поглеждам избледнелия от годините татус. Боли ме... боли ме страшно много.
Поздрав от мен за мен https://www.youtube.com/watch?v=-0yjsifXsVA

Грозния
03-09-2016, 18:16
;11410105']чрд на мен. купих си тениска Religion, EA7, Just Cavalli, Versace Jeans, 5 снежанки и бутилка Moet. И защо го направих? Нямам представа. Какво подяволите правя на тоя свят? Задавам си тоя въпрос и поглеждам избледнелия от годините татус. Боли ме... боли ме страшно много.Това е трагедия - човек, който има много пари и не знае как да се чувства готино с тях, въпреки че си угажда със скъпи дрешки и питиета. Мъка, мъка!

[7h3.0n3]
03-10-2016, 00:31
ебаси кошмарите... чак адреналина ме събужда все едно съм цъкнал половин метрова магистрала. поредна година мина, а толкова съм уморен... колко ли струва съня?

[7h3.0n3]
03-14-2016, 22:06
една ми вика "един път се живее", а аз й отговорих "живота ти ще е много кратък така" и горката боклучка замръзна.

Seattle
03-15-2016, 03:26
Това е трагедия - човек, който има много пари и не знае как да се чувства готино с тях, въпреки че си угажда със скъпи дрешки и питиета. Мъка, мъка!

Парите не са всичко. Колкото и да имаш, като няма с кого да отидеш да се забавляваш даже не ти се ходи никаде. Дори и да излезеш, то е 1-2-5 пъти и ти писва.

[7h3.0n3]
03-15-2016, 22:43
добре бе защо ме караш да си цапам ръкавиците с кръв? играй ми нормално да не ти причиня болка.

само за протокола: аз не съм богат. аз съм обикновено квартално момче с големи мечти.

Грозния
03-16-2016, 18:05
Парите не са всичко. Колкото и да имаш, като няма с кого да отидеш да се забавляваш даже не ти се ходи никаде. Дори и да излезеш, то е 1-2-5 пъти и ти писва.Ако имаш пари, винаги ще се намери не само с кой да излезеш, но и кой да ебеш :D !

Дори и да излезеш, то е 1-2-5 пъти и ти писва.Аз пари да имам, пък нека ми писне после 8) !

;11413642']само за протокола: аз не съм богат. аз съм обикновено квартално момче с големи мечти.Значи пестиш по няколко месеца за да прахосаш после всичко за няколко дни?

corbV2
03-16-2016, 18:25
^ Парите не могат да направят нищо от това, което казваш. Пожелавам ти да спечелиш парите, за които мечтаеш, но да си останеш точно толкова тъп, за да видиш, че няма да ти донесат желаното щастие.

LoveInfect
03-16-2016, 18:48
^ Парите не могат да направят нищо от това, което казваш. Пожелавам ти да спечелиш парите, за които мечтаеш, но да си останеш точно толкова тъп, за да видиш, че няма да ти донесат желаното щастие.

++

Rakshy
03-16-2016, 23:02
^ Парите не могат да направят нищо от това, което казваш. Пожелавам ти да спечелиш парите, за които мечтаеш, но да си останеш точно толкова тъп, за да видиш, че няма да ти донесат желаното щастие.


++

глупци

Грозния
03-17-2016, 20:21
глупциА така - кажи им го и ти :D 8) !

LoveInfect
03-17-2016, 20:31
Имам пари, но за проблемите които имам са безполезни.
Затова знам.

Грозния
03-17-2016, 20:38
Имам пари, но за проблемите които имам са безполезни.
Затова знам.За ТВОИТЕ - може би. Но това не значи, че парите не могат да решават други проблеми, например моите 8) !

Seattle
03-17-2016, 23:01
За ТВОИТЕ - може би. Но това не значи, че парите не могат да решават други проблеми, например моите 8) !

Защо не приемате гледната точка на човек с повече опит и пари (в случая)? Ще си мислиш че си решил проблемите... за някой може и да си прав, но за някой ще разбереш че просто замазваш положението, което с времето разбираш че е недостатъчно.

Rakshy
03-17-2016, 23:09
Имам пари, но за проблемите които имам са безполезни.
Затова знам.

значи нямаш достатъчно

[7h3.0n3]
03-18-2016, 00:49
парите имат цена. имат много висока цена, която се съмнявам да може да платите. те отнемат щастието, свободата и те убиват малко по малко всеки ден. парите те вкарват в тъмната страна на света. а в тоя свят е страшно и студено.

Ivaaaaa
03-18-2016, 04:56
За ТВОИТЕ - може би. Но това не значи, че парите не могат да решават други проблеми, например моите 8) !

Ти си некадърен неудачник и винаги ще бъдеш ментално беден. Не мога да повярвам, че съществуват такива шаблонни карикатури.

Rakshy
03-18-2016, 05:19
Ти си некадърен неудачник и винаги ще бъдеш ментално беден. Не мога да повярвам, че съществуват такива шаблонни карикатури.

ахахаха

Грозния
03-18-2016, 16:40
;11414640']парите ... отнемат щастието, свободата и те убиват малко по малко всеки ден. парите те вкарват в тъмната страна на света. а в тоя свят е страшно и студено.Точно обратното е пич - парите дават щастието, свободата и ти помагат да живееш всеки ден, вкарват те в готината страна на света, където е светло и топло 8) !

Ти си некадърен неудачник и винаги ще бъдеш ментално беден. Не мога да повярвам, че съществуват такива шаблонни карикатури.Ти си проста, невъзпитана, повърхностна, разглезена и несериозна и ти личи :D ! Чула си или си прочела някакви изрази и ги ползваш без дори да знаеш смисъла им. Погледни си мненията - не можеш да напишеш и две-три смислени изречения едно след друго.

Аз може и да забогатея някой ден, може и секс да правя, но ти ще си умреш проста и невъзпитана и от това няма как да избягаш :D! Никога, дори с много пари 8) !

Ivaaaaa
03-18-2016, 17:30
иронията, врат. противно-забавно е как се опитваш да 'имплантираш' на другите качествата, които по някаква 'случайност' именно плебейската ти душа притежава. и всъщност - да, чета доста художествена литература и имам задоволителен речник, нещо с което не можеш да се похвалиш. поработи малко върху когнитивните си умения и може и да ми разбереш изреченията. притежаваш отблъкващ, ограничено-електичен светоглед, който смазва всеки рецептор за красивото в мен. и не, първосигнално същество такова, нямам предвид визуса.

LoveInfect
03-18-2016, 17:45
значи нямаш достатъчно

Имам, имам... Някои неща са от Бог, други от душата, трети от късмета.... надявам се ако не знаеш, някои неща да ги разбереш.

Грозния
03-18-2016, 21:41
врат. ...'имплантираш' ... когнитивните ...ограничено-електичен светоглед, ... рецептор за красивото ... визуса.Доста списания си прочела - браво :lol: ! Мислиш ли, че това прикрива простотията ти :D ?!

...притежаваш отблъкващ, ограничено-електичен светоглед, който смазва всеки рецептор за красивото в мен.Като е отблъскваш (както твърдиш), защо ме преследваш из темите и спамиш форума 8) ?! Нещо не се връзва :shock: .

Имам, имам... Някои неща са от Бог, други от душата, трети от късмета.... надявам се ако не знаеш, някои неща да ги разбереш.Какво е това, което искаш да постигнеш, а парите не могат да ти помогнат :) ?

Rakshy
03-18-2016, 22:27
Имам, имам... Някои неща са от Бог, други от душата, трети от късмета.... надявам се ако не знаеш, някои неща да ги разбереш.

сиг си нещастен щото още вярваш в богове, но не се молиш дори, деазнам чуек

Ivaaaaa
03-19-2016, 03:58
Абе, даун, не ми омърсявай пощата с гнусното си присъствие. Ще ти казвам какъв идиопат си всеки път, когато съм в настроение и това няма да е спам, а факт, с който трябва да се примириш.

Грозния
03-19-2016, 13:24
Абе, даун, не ми омърсявай пощата с гнусното си присъствие. Ще ти казвам какъв идиопат си всеки път, когато съм в настроение и това няма да е спам, а факт, с който трябва да се примириш.
http://45.media.tumblr.com/tumblr_mdeg9ni9vf1raz29to1_500.gif :D

[7h3.0n3]
03-19-2016, 14:06
чудя се дали ще се успокои грозния даун ако го наеба и му хвърля 100лв или ще започне да ми досажда още повече

Ivaaaaa
03-19-2016, 15:35
Все забравям, че не трябва да се подигравам на хората със специални потребности... :(

Грозния
03-19-2016, 17:36
;11415072']чудя се дали ще се успокои грозния даун ако го наеба и му хвърля 100лв или ще започне да ми досажда още повечевълчо и ти се размечта май :D ? С теб така ли постъпват :razz: ?

[7h3.0n3]
03-19-2016, 22:08
с тва държание на путка нищо чудно че си беден, тъп и грозен на 30.

ей такива като мене винаги те унижават
мразиш ме нали, мразиш да те подиграват
комплексите изяждат те отвътре
нощта е още млада, а ти чакаш да се съмне
искаш мама да е с теб ей сега да те прегърне
но изгубената чест тя няма да ти върне

LoveInfect
03-21-2016, 12:50
;11415503']с тва държание на путка нищо чудно че си беден, тъп и грозен на 30.

ей такива като мене винаги те унижават
мразиш ме нали, мразиш да те подиграват
комплексите изяждат те отвътре
нощта е още млада, а ти чакаш да се съмне
искаш мама да е с теб ей сега да те прегърне
но изгубената чест тя няма да ти върне

Това е така. Но вълчо, ти си наранен отътре и му лееш омраза. Ако парите са ти проблем, отърви се от тях.

Rakshy
03-21-2016, 17:04
hahaahahah

[7h3.0n3]
03-21-2016, 20:46
Бяла Вълчице като пораснеш ще ме разбереш


докато се ровех в едни забравени директории на хард диска, срещнах много интересни неща. намерих към 20ГБ много ценни и изциклени сетове.

представям ви един сет от 2007ма на Shoto от Mania. http://dox.bg/files/dw?a=edca01734c . тогава бях едва на 15 и си изкарах толкова яко...

това е един текстов файл наречен "рентгенови очи". не помня откъде го имам, но е уникален. писан е от малко момиче. http://dox.bg/files/dw?a=d3345c7a55

намерих и оригиналната книга на Арнолд от 1993та. http://dox.bg/files/dw?a=efaac6a28c

изрових и един шорткът, който ме препрати към един ноутпад файл, а в него имаше само този линк: https://soundcloud.com/user-407413972-207303731 дори не помня да съм качвал каквото и да било. SkyLine шоуто е много добро.

Грозния
03-21-2016, 20:53
;11416423']20ГБ много ценни и изциклени сетове.Това някакъв нов израз за порно ли е :D?

LoveInfect
03-22-2016, 08:57
Ренгенови очи не е порно, чела съм само началото, но си спомням че е мн яко книжка.

LoveInfect
03-22-2016, 09:02
;11416423']Бяла Вълчице като пораснеш ще ме разбереш


докато се ровех в едни забравени директории на хард диска, срещнах много интересни неща. намерих към 20ГБ много ценни и изциклени сетове.

представям ви един сет от 2007ма на Shoto от Mania. http://dox.bg/files/dw?a=edca01734c . тогава бях едва на 15 и си изкарах толкова яко...

това е един текстов файл наречен "рентгенови очи". не помня откъде го имам, но е уникален. писан е от малко момиче. http://dox.bg/files/dw?a=d3345c7a55

намерих и оригиналната книга на Арнолд от 1993та. http://dox.bg/files/dw?a=efaac6a28c

изрових и един шорткът, който ме препрати към един ноутпад файл, а в него имаше само този линк: https://soundcloud.com/user-407413972-207303731 дори не помня да съм качвал каквото и да било. SkyLine шоуто е много добро.

Еха тези са уникални :D изтеглих си книжките ако нямаш нищо против.

solo_
03-22-2016, 19:03
Съществува ли по-шибана тема ?

Rakshy
03-22-2016, 21:37
Съществува ли по-шибана тема ?

да, всички твои

solo_
03-23-2016, 16:02
да, всички твои

В мойте тема има цели ! А в тази каква е целта ? Хората пишат недодялани изречения и ?...

LoveInfect
03-23-2016, 16:58
да, всички твои

++ :D :D

[7h3.0n3]
03-23-2016, 17:52
соло, мишок ходи да църкаш на друго място да не те изям.

щом й е харесало, специално за Бялата Вълчица съм качил най-новия сет на DJ Borra от Текила.

what is love? baby dont hurt me, dont hurt me no mooore. тая вечер май ше отскоча до Брилянтин а ми е толко зле, че ше ми падне главата

LoveInfect
03-23-2016, 17:58
;11417111']соло, мишок ходи да църкаш на друго място да не те изям.

щом й е харесало, специално за Бялата Вълчица съм качил най-новия сет на DJ Borra от Текила.

what is love? baby dont hurt me, dont hurt me no mooore. тая вечер май ше отскоча до Брилянтин а ми е толко зле, че ше ми падне главата

:D хаха мерси! Сега тъкмо ще си го слушам ! :)
А какво ще правиш в Брилянтин? :O

[7h3.0n3]
03-23-2016, 19:10
ще давя и запрашавам мъката под звуците на ретро диско https://www.youtube.com/watch?v=9EcjWd-O4jI

LoveInfect
03-26-2016, 16:06
Вълчо, каква е твойта мъка? Знам че е описано в цялата тема :D
Но с две думи?

Rakshy
03-26-2016, 22:45
курвибело якоспрело

[7h3.0n3]
03-27-2016, 17:53
Vul4ice, depresiqta me izqjda. samouni6tojavam se i si 4akam turpelivo kraq.

LoveInfect
03-28-2016, 17:29
От депресията може да се излезе. А след края има прераждане, ако вярваш достатъчно в себе си.

[7h3.0n3]
03-28-2016, 19:51
o6te si malka i vqrva6 v gluposti. sori 4e trqbva da ti go kaja ama dqdo koleda ne su6testvuva.
ot depresiqta nqma izhod, a sled kraq nqma ni6to. nqma bogove, nqma vis6i suzdaniq i svetove.


ei bokluci, ako bqhte pone malko kato nego https://www.youtube.com/watch?v=wfJyDFDT0Bw , nqma6e da izpitvam jelanieto da vi prusna zubkite

LoveInfect
03-30-2016, 16:39
Има цели в живота. Не ме подценявай. На години може да съм малка, но това са години... съзряването не идва с годините а с болката.

LoveInfect
03-30-2016, 16:46
Не мога да те обеждавам дали има богове или няма, това си е твой проблем. А подразбирам, че нямаш смисъл в живота така ли? Нямаш ли чувството че трябва да вършиш нещо?
Какъв е проблема да си заблуден, ако това те прави щастлив? Не вярваш в Дядо Коледа зареди някой, вярваш защото тази вяра те кара да се стремиш към нещо (да бъдеш послушен) и да получиш нещо (подарък). Това прави децата добри и щастливи. Има ли значение дали съществува или не докато се осъществява обмяната??? (Послушание срещу подарък)

solo_
03-30-2016, 16:53
;11418715']o6te si malka i vqrva6 v gluposti. sori 4e trqbva da ti go kaja ama dqdo koleda ne su6testvuva.
ot depresiqta nqma izhod, a sled kraq nqma ni6to. nqma bogove, nqma vis6i suzdaniq i svetove.


ei bokluci, ako bqhte pone malko kato nego https://www.youtube.com/watch?v=wfJyDFDT0Bw , nqma6e da izpitvam jelanieto da vi prusna zubkite

Кирилизирай !

Rakshy
03-30-2016, 21:07
лофинфакт, чак са видях, че си на 16 ахаахахахахах


Това обяснява всичките ти постове в тази тема. Не било имало депресия, можеш да излезеш от нея, има богове и е хубаво да вярваш в лъжи, богата си, но не това е най-важното ахахахаха

:lol:

solo_
03-31-2016, 13:49
лофинфакт, чак са видях, че си на 16 ахаахахахахах


Това обяснява всичките ти постове в тази тема. Не било имало депресия, можеш да излезеш от нея, има богове и е хубаво да вярваш в лъжи, богата си, но не това е най-важното ахахахаха

:lol:

Богове имало...

LoveInfect
03-31-2016, 14:54
лофинфакт, чак са видях, че си на 16 ахаахахахахах


Това обяснява всичките ти постове в тази тема. Не било имало депресия, можеш да излезеш от нея, има богове и е хубаво да вярваш в лъжи, богата си, но не това е най-важното ахахахаха

:lol:

Ти четеш ли това което пиша? Не ти казвам, че няма депресия а че излизането от нея е възможно. Не казвам че е хубаво да вярваш в лъжи, а питам какъв би бил проблема според вас да вярваш в тях. И кога съм казвала, че парите са най - важното?

LoveInfect
03-31-2016, 14:55
Не към тази която ще казва дали има богове или няма. Аз си пазя религията за себе си.

Грозния
03-31-2016, 16:55
И кога съм казвала, че парите са най - важното?Ракиши се опитваше да ти каже, че за теб парите не са важни, защото за теб са даденост (очевидно). Ако нямаше пари или имаше малко, друга песен щеше да пееш :D !

Rakshy
03-31-2016, 18:39
резкия сарказъм не ти понася

LoveInfect
03-31-2016, 18:53
Ракиши се опитваше да ти каже, че за теб парите не са важни, защото за теб са даденост (очевидно). Ако нямаше пари или имаше малко, друга песен щеше да пееш :D !

Да така е признавам. Но пак на първо място има и други неща. Ти всичко ли би направил за пари?

Ivaaaaa
03-31-2016, 19:01
Ironiqta, wrat, е че точно тези, които реват колко са бедни и колко меркантилни ko4eta & ko4ki са съ навъдили, са най-изразителните материалисти.

[7h3.0n3]
03-31-2016, 19:50
болка? болка не е да те зареже приятелчето или да изкараш 2ка по математика. нека го перефразирам за религиозен човек като тебе: на твоите години аз вече кръстосвах улиците на ада.
бяла вълчице, живота като цяло няма смисъл. раждаме се за да умрем. ние сме просто една прашинка в галактиката. живота е като игра на покер - с раждането ти се падат дадени карти, плащаш началната цената и чакаш следващо раздаване. след време дилъра слага първата карта на масата и играчите започват да вдигат залога. за да продължиш да играеш ти трябва да платиш още по-висока цена или да си хвърлиш картите на масата в знак на отказ. цената варира: щастие, сърце, душа, доброта, усмивка, разум и т.н. в случай че платиш, отнемат ти едно или няколко от тези неща (зависи колко висок е залога), а ти продължаваш така играта до следващото раздаване на дилъра, когато пак ще трябва да платиш исканата цена ако искаш да продължиш.
всеки човек има цели в живота, дори и аз.
какъв е проблема да си заблуден ли? проблема е там че когато релността ти се стовари на главата, може и да не успееш да изправиш вълчице.
а подарък в замяна на послушание не учи децата да са добри и щастливи, а ги учи да са пресметливи и манипулативни. това е като религиозните хора, които не правят дадено нещо само и само да спечелят уважението на техния бог и в замяна да получат билет за рая. даже ще ти напиша един израз на англииски защото много добре звучи: if the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward, then that person is a piece of shit.

скала не й се подигравай.

solo а на тебе щи кирилизирам едно маваши в главата.

solo_
04-01-2016, 07:58
;11420089']
solo_ а на тебе щи кирилизирам едно маваши в главата.

https://www.youtube.com/watch?v=KKj-gb1TbnI !!!

[7h3.0n3]
04-04-2016, 08:40
http://i.imgur.com/3Sgvo2i.jpg

[7h3.0n3]
04-07-2016, 19:19
http://i.imgur.com/40FMYTI.jpg

LoveInfect
04-08-2016, 17:43
;11420089']болка? болка не е да те зареже приятелчето или да изкараш 2ка по математика. нека го перефразирам за религиозен човек като тебе: на твоите години аз вече кръстосвах улиците на ада.
бяла вълчице, живота като цяло няма смисъл. раждаме се за да умрем. ние сме просто една прашинка в галактиката. живота е като игра на покер - с раждането ти се падат дадени карти, плащаш началната цената и чакаш следващо раздаване. след време дилъра слага първата карта на масата и играчите започват да вдигат залога. за да продължиш да играеш ти трябва да платиш още по-висока цена или да си хвърлиш картите на масата в знак на отказ. цената варира: щастие, сърце, душа, доброта, усмивка, разум и т.н. в случай че платиш, отнемат ти едно или няколко от тези неща (зависи колко висок е залога), а ти продължаваш така играта до следващото раздаване на дилъра, когато пак ще трябва да платиш исканата цена ако искаш да продължиш.
всеки човек има цели в живота, дори и аз.
какъв е проблема да си заблуден ли? проблема е там че когато релността ти се стовари на главата, може и да не успееш да изправиш вълчице.
а подарък в замяна на послушание не учи децата да са добри и щастливи, а ги учи да са пресметливи и манипулативни. това е като религиозните хора, които не правят дадено нещо само и само да спечелят уважението на техния бог и в замяна да получат билет за рая. даже ще ти напиша един израз на англииски защото много добре звучи: if the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward, then that person is a piece of shit.

скала не й се подигравай.

solo а на тебе щи кирилизирам едно маваши в главата.

Съгласна съм с теб. Нямам какво да кажа. Само единственото нещо, въобще не знаеш с какъв човек говориш, моята болка е далеч, ама много далеч от 2ка или късане с гадже... много далеч. Ама айде тук няма да се изповядвам, твърде е лично за да го споделя с всички.

LoveInfect
04-08-2016, 17:44
;11421643']http://i.imgur.com/3Sgvo2i.jpg

Ще се съсипеш. Не е толкова трудно да намериш изход към нормалния живот? Или?
Какво ти липсва?

solo_
04-08-2016, 18:26
[7h3.0n3]
Защо си отчаян ?

Rakshy
04-09-2016, 11:03
сигурно щото ти чете мненията бате, ма не знам

solo_
04-09-2016, 14:09
сигурно щото ти чете мненията бате, ма не знам

Какво съм ти направила, че да се заяждаш с мен?

АгентМура
04-09-2016, 14:24
https://www.youtube.com/watch?v=7cjEgovupTw tough times... :(

[7h3.0n3]
04-10-2016, 23:33
усещам как губя контрол над тъмната страна. 3 дена не съм мигвал: работа, клубове, афтъри и разни други работи. От парти директно на тренировка и от тренировка директно на афтър. на спаринг без да искам щях да направя нещо много лошо. не мога да преценя и колко магистрали се построиха. а трябва да си легна, че след няколко часа трябва да съм в клиниката за черния дроб.
"I've been looking for someone to hooold, I've been searching and i have been tooold: if you are looking for someone to hold, you'll be left on your own" - Ben Delay.

Грозния
04-11-2016, 19:23
;11426289']усещам как губя контрол над тъмната страна....тъмната страна :)?! Като не можеш да я владееш, така става 8)!

https://nefchronicles.files.wordpress.com/2015/12/sith-anakin.gif

П.С. Изтрещяваш батка, освен ако вече не си! Ти цел в живота имаш ли?

[7h3.0n3]
04-11-2016, 21:56
сънувам как съм на много сериозна среща и изведнъж се появяват 2 говорещи тигъра, които носеха парчета злато. единия каза "всички да млъкнат", а другия дойде пред мен и изсипа златото върху масата. за секунди ми извая египетска пирамида и с остатъка от него започна да ми реди линия, а аз при вида на тоя абсурд избухнах в смях на фона на сериозната атмосфера. толкова много се смеех, че чак можех да се чуя в реалноста и даже се събудих от него.
още ми става смешно като се сетя хахаха.

качих един изключително рядък сет на Vasquez от Mascara. който иска нека се възползва https://soundcloud.com/user-407413972-207303731

имам цел в живота и тя е да събера всички карти на Ю Ги О. и евентуално да унищожа света.

[7h3.0n3]
04-14-2016, 23:29
в крайна сметка се съгласих да стана донор. колко ли мои малки копия ще има? дали ще са щастливи? дали ще имат нормален живот? дали някога ще видя поне едно от тях? почти съм сигурен че ще са много щастливи. ще преживеят всички хубави неща, които аз не можах. реално погледнато единствено по този начин ще мога да оставя нещо след себе си и да изпълня дълга си към природата макар и косвено. провалих се... провалих се грандиозно в личен план. никоя не би искала такъв като мене. богати чужденци ми искат генетичния материал, а на мен не ми се живее. и сега накъде? накъде да тръгна? отново към нищото.

Грозния
04-15-2016, 17:17
;11428987']в крайна сметка се съгласих да стана донор. колко ли мои малки копия ще има? ...богати чужденци ми искат генетичния материалТова някакъв нов вид сексуален фетиш ли е?

Jägerbomber
04-26-2016, 10:22
;11427260']

качих един изключително рядък сет на Vasquez от Mascara. който иска нека се възползва https://soundcloud.com/user-407413972-207303731

Лелеее тоя сет е МАЗАЛООО. Мерси шано батка

Jägerbomber
08-03-2016, 14:55
Защо не пишеш вече?

[7h3.0n3]
08-06-2016, 19:35
щото не съм интересен и хората не ме харесват.

Честито на ГРОЗИНИЯ че вече не е девствен. трябва да черпиш брат. как мина?

Грозния
08-06-2016, 20:17
;11489060']щото не съм интересен и хората не ме харесват.

Честито на ГРОЗИНИЯ че вече не е девствен. трябва да черпиш брат. как мина?Колко познато... :(

Като цяло мина зле и не можах да свърша :(. За повече подробности виж темата ми или питай на ЛС.

deitona22
08-06-2016, 20:33
Колко познато... :(

Като цяло мина зле и не можах да свърша :(. За повече подробности виж темата ми или питай на ЛС.

Защо ти е да разказваш подробности? По-добре недей.Лично мнение :)

[7h3.0n3]
08-06-2016, 22:17
Наистина не е било очарователно, ама с времето ше претръпнеш и няма да ти прави впечатление. По-добре с проститутка отколкото с жена която не си знае цената

Грозния
08-07-2016, 23:34
Защо ти е да разказваш подробности? По-добре недей.Лично мнение :)Защо? Не ми пука! Бих разказал всичко. Не че сексът с тая проститутка е повод за хвалба, но в моя случай, по-зле няма как да стане :D!

;11489174']Наистина не е било очарователно, ама с времето ше претръпнеш и няма да ти прави впечатление. По-добре с проститутка отколкото с жена която не си знае ценатавече e сетаабрат :D

Rakshy
08-09-2016, 06:16
Защо? Не ми пука! Бих разказал всичко. Не че сексът с тая проститутка е повод за хвалба, но в моя случай, по-зле няма как да стане :D!
вече e сетаабрат :D

8 дена да те нема и грозния да топне чушлето, бахти

[7h3.0n3]
08-12-2016, 12:33
не е сетаа. продължавай с платените. "безплатните" ще ти излязат в пъти по-скъпо като пари и нерви. не си заслужава.

скала, представяш ли си? грозния направи сефтето преди тебе... сметни мухахаха.

дееба и аз съм още девствен, ама има време...

Rakshy
08-12-2016, 16:07
;11492196']не е сетаа. продължавай с платените. "безплатните" ще ти излязат в пъти по-скъпо като пари и нерви. не си заслужава.

скала, представяш ли си? грозния направи сефтето преди тебе... сметни мухахаха.

дееба и аз съм още девствен, ама има време...

аз имам твърде високи стандарти, това не ме притеснява :Д

Грозния
08-12-2016, 17:33
;11492196']не е сетаа. продължавай с платените. "безплатните" ще ти излязат в пъти по-скъпо като пари и нерви. не си заслужава.За портфейла е така, но за самочувствието и сексуалната задоволеност не е 8)!

;11492196']скала, представяш ли си? грозния направи сефтето преди тебе... сметни мухахаха.
дееба и аз съм още девствен, ама има време...Ама вие и двамата ли сте още девствени :shock:?! А аз мислех, че съм един от малкото закъсали... Боже, колко мъка има по тоя свят Божеее :shock:!

[7h3.0n3]
08-14-2016, 19:18
няма нищо срамно в това да си девствен. даже те прави по-ценен и качествен човек. поправи ме ако греша

Грозния
08-14-2016, 19:42
;11493163']няма нищо срамно в това да си девствен. даже те прави по-ценен и качествен човек. поправи ме ако грешаВъв времето, в което живеем, това не е така! Преди 100 години, вашите щяха да са те оженили, преди да си навършил 18.
В наши дни, цивилизованите хора не се женят толкова рано, защото обществото, животът и разбиранията са се променили, което не значи че на хората им се прави по-малко секс или имат по-малка нужда от него.
Да си девствен на повече от 18-20 години, значи че си нежелан или имаш някакъв проблем. Не си нито по-ценен, нито по-качествен. Качествената стока не залежава в магазина, докато ѝ изтече срока на годност 8). А ако никой не я вземе и срокът изтече - изхвърлят я на боклука.

Ако мислиш, че не е срамно - кажи на приятелите и познатите си че си девствен и виж какво ще стане :)!

galaxy29
08-27-2016, 12:56
няколко безреда

не съм се наспивала, не знам откога
и всеки ден ми е сив като бетонена стена
в която често ми идва да удрям малката си ръка, за да си причиня още болка
не спя хич или спя, но с кошмари
понякога, за да спра да плача, си бия шамари
случва се да имам хубав сън, но последван е той от впиващ се куршум
излизам и слагам очила, докато навън са мрачни времена
за да не ми личи, че съм със сълзи и зачервени очи
тормозят ме разни неща, дето не спират да се разхождат в повредената ми глава
някакъв се кефи, че е бил на слънчака
и че е се е пъхнал между два руски крака ... хаха
клюкарки назидателно ти казват, че си егоист
по-добре, отколкото да гледам като вас.. в на всеки тоалетния му лист
уредени хлапета с boss-ове се опитват да скрият колко са bossи и сополиви
и хвалят ги колко са успешни, а такива са, щото родителите им всичко са платили
а момчето, дето дома му е като на някой от горните мазето, баща му го бие и майка му неспирно пие, осъждат, че е пропадняк
в грешка си, по-скоро мозъкът ти е бедняк
някой някога питал ли е това момче как е, вглеждал ли се е колко духовно богат е
прегръщал ли го е някой, за да усети то топлина и да му вдъхне сили, за да се бори с тежката си съдба
други стрелят с пушка и си мислят, че са мъжаги
а всъщност боксерките им са пълни, но с комплекси и може би с жаби
баща ми ми липсва всеки ден
имам нужда от него, проклет божи олигофрен
нежна съм и не ти се вярва, но съм по-силна от повечето мъже, лесно мога да ги сгъна на две
добре де, преувеличих, исках просто да кажа, че съм нежна, но не съм liggla, а съм здрава niggla
и ако имаш проблем с мен го кажи на въображаемия ми член и тва е засега the end

M****
08-27-2016, 14:06
...
И ти ли, galaxy29, и ти ли се оказа в групата на ShtrudeL-а и nIkEnCeTy_bE?

galaxy29
08-27-2016, 20:10
няколко безреда 2

няколко безреда две, посвещавам на една яка рожденица с кожа в цвят фрапе
някои гледате мръсно буквално
смисъл такъв като ви гледам, се сещам за тоалетна чиния обзаведена анално
един познат е умрял брутално
а някаква диона е станала рапърка скандална
но за тея, дето разбират е pussyчка банална
не си мисли, че не виждам, че имаш потенциал
обаче си ми много надута, затова чал чал
работещия в kpmджи, можеш ли да вдъхнеш респект без костюмчето си
учителите, дето обръщате внимание само на децата със парички
заслужавате да ви нападнат милион осички
и кво като учениците ви са хулигани, нали ваща работа е да сте разбрани, а не да ги зарязвате и да стават донори на органи
като ги насъскваш срещу теб, какво мислиш, че постигаш, на учениците ти не им трябва враг, не го ли разбираш
баба за малко хваща на внучетата си във буркан скакалец.. неголям
по невнимание му къса крайник
и казва пред тях "голяма работа, няма за един скакалец да внимавам" хаха, това е врящият мозъчен чайник
и кво като е овчар, пчелар или зидар
ти с какво повече си, комплексар
разчиташ на новините сякаш са енциклопедия
а всъщност те са промиваща медия
някаква се подиграва на момчето зад бара, защото се притеснява
според мен в менюто си предлагат мозъка и на жарава
иска ти се частите ми да са голи, извинявай, но съм заета, сандвичите ми са готови
ходи да празниш във приятелката си, проблемите си наболи
наредих си краставици на франзелка
не ме докосвай, педо, да не те запаля със горелка
време е да си пусна един душ, чао и за рожденичката ми много гуш

специално за Dagichka

Rakshy
08-27-2016, 23:45
галактичка рекърдс

Dagichka
08-28-2016, 16:03
Пав, имам познати от рап средите, ще те направя рапЕрка наистина, имаш талант в кутрето повече отколкото в на Криско телцето
благодаря пак :*

[7h3.0n3]
08-30-2016, 20:21
От началото до края на Софето продукцията е гето
Това е Софииски ритъм в който бие ми сърцето
Мястото където сме израстнали е тук
Няма нищо по-добро от уличния звук
Шума на парите, които дилъра прибира и се крие от патрулката, която патрулира
В крайните квартали на София сити няма никакво съмнение по рождение сме бандити
Като Ал Капоне съм белязан от съдбата, закона за да ме хване си протяга ръката
Но със чисто нов Найк успявам да се измъкна, в бетонената джунгла ново цвете изпъкна
Сред блокове наредени все едно съм в лабиринт, но не могат да ме хванат когато ударя спринт
Наркотици ли трябва да продавам за да видя лукса? Запомнете моето име преди да напусна.

*ВАЖНО* Това не съм го писал аз и няма нищо общо с мен. *ВАЖНО*

М**** не се заяждай с galaxy29 да не те изям аз. хихи

Грозния
08-30-2016, 21:51
Вълчо, какво става с жените?

[7h3.0n3]
08-31-2016, 07:24
Нищо. Жените не харесват сериозни момчета.

Грозния
08-31-2016, 08:30
;11498526']Нищо. Жените не харесват сериозни момчета.Понеже ти си много сериозен :shock:?!

galaxy29
08-31-2016, 10:52
скаличке (:
гичи, гробарчо (huuuuuuuuuuuuuug) не знам, дали ставам за рапърка и дали е за мен това, по-скоро ставам за обитателка на контейнер

Electrа
08-31-2016, 22:07
няколко безреда 2

няколко безреда две, посвещавам на една яка рожденица с кожа в цвят фрапе
някои гледате мръсно буквално
смисъл такъв като ви гледам, се сещам за тоалетна чиния обзаведена анално
един познат е умрял брутално
а някаква диона е станала рапърка скандална
но за тея, дето разбират е pussyчка банална
не си мисли, че не виждам, че имаш потенциал
обаче си ми много надута, затова чал чал
работещия в kpmджи, можеш ли да вдъхнеш респект без костюмчето си
учителите, дето обръщате внимание само на децата със парички
заслужавате да ви нападнат милион осички
и кво като учениците ви са хулигани, нали ваща работа е да сте разбрани, а не да ги зарязвате и да стават донори на органи
като ги насъскваш срещу теб, какво мислиш, че постигаш, на учениците ти не им трябва враг, не го ли разбираш
баба за малко хваща на внучетата си във буркан скакалец.. неголям
по невнимание му къса крайник
и казва пред тях "голяма работа, няма за един скакалец да внимавам" хаха, това е врящият мозъчен чайник
и кво като е овчар, пчелар или зидар
ти с какво повече си, комплексар
разчиташ на новините сякаш са енциклопедия
а всъщност те са промиваща медия
някаква се подиграва на момчето зад бара, защото се притеснява
според мен в менюто си предлагат мозъка и на жарава
иска ти се частите ми да са голи, извинявай, но съм заета, сандвичите ми са готови
ходи да празниш във приятелката си, проблемите си наболи
наредих си краставици на франзелка
не ме докосвай, педо, да не те запаля със горелка
време е да си пусна един душ, чао и за рожденичката ми много гуш

специално за Dagichka

ти си някакъв рядък талант

[7h3.0n3]
09-01-2016, 10:13
Сериозен съм да. И очаквам отсреща сериозно поведение. Докато жените се наживеят и станат сериозни аз може и да не съм жив. Чак вече не ми се занимава. Ти си ми надеждата Грози.. еби и заради мене.

deitona22
09-01-2016, 10:37
;11499068']Ти си ми надеждата Грози.. еби и заради мене.

Той ако ти е надеждата...
п.с.не се обиждай Грозен.

Грозния
09-01-2016, 20:52
;11499068']Сериозен съм да. И очаквам отсреща сериозно поведение.От коментарите ти стигам до извода, че друсаш и нямаш цел в живота. Може и да бъркам, но това сериозно ли е?!

;11499068']Чак вече не ми се занимава.Нито пък на мен :( .

;11499068']Ти си ми надеждата Грози.. еби и заради мене.Бог да ни е на помощ тогава :shock: :D!

Той ако ти е надеждата...
п.с.не се обиждай Грозен.Не се обиждам, аз му казвам същото :D !

[7h3.0n3]
09-02-2016, 22:07
Грози, имаш много грешно впечатление за мен но няма да се опрвдавам. Сериозен съм естествено: работя, уча, развивам се и имам амбиции. Искам жената до мен да е същата, а не да се интересува само от милко калайджиев и фики. Пътя към успеха е много самотен Грози.

Грозния
09-03-2016, 07:35
;11499843']Сериозен съм естествено: работя, уча, развивам се и имам амбиции.Това е добре, стига да е истина :).

;11499843']Искам жената до мен да е същата, а не да се интересува само от милко калайджиев и фики.И аз искам същото, но мене никоя не ме иска :( .

;11499843']ПътяТ към успеха е много самотен Грози.Какъв успех е това тогава :shock: ?!

galaxy29
09-03-2016, 10:09
благодаря, електра
казаха ми "нищо не губи човек, ако пробва", но според мен това е много грешна сентенция, като пробваш да се самоубиеш и си срежеш вените, губиш доста кръв..

galaxy29
09-03-2016, 11:22
https://youtu.be/WzL63Wk08bY

LoadRunner
09-03-2016, 11:45
https://youtu.be/WzL63Wk08bY

не ми харесва

deitona22
09-03-2016, 12:05
не ми харесва

https://www.youtube.com/watch?v=dvNXF7aGP2s&ab_channel=OzzyOsbourneVEVO <---- а това?

[7h3.0n3]
09-03-2016, 13:02
Какъв успех ли? Да предпазваш семейството и близките си, да осигуриш финансова сигурност и спокойствие. Всичко това разбира се е за твоя сметка, а сметката е много голяма. Ужасно е да седнеш сам на бара... ужасно е да ядеш сам в ресторанта... ужасно е да няма на кой да се обадиш... ужасно е че трябва винаги да си силен. Нощем нито можеш да спиш нито да се отпуснеш. Нямаш истински приятели, нямаш приятелка, нямаш личен живот. Побелява ти косата, започваш да изглеждаш по-голям отколкото си, рядко се усмихваш. Готов ли си да платиш цената? Едва ли.

Rakshy
09-03-2016, 14:54
https://www.youtube.com/watch?v=bWd6vNaAGYI

[7h3.0n3]
09-11-2016, 21:17
http://imgur.com/a/kpT6y

За сметка на всичко останало поне тренирането върви. Човек трябва да е доволен и на малкото.

АгентМура
09-11-2016, 21:18
;11502817']http://imgur.com/a/kpT6y

За сметка на всичко останало поне тренирането върви. Човек трябва да е доволен и на малкото.

Приличаш на рунтав глиган.

LoadRunner
09-11-2016, 21:36
;11499843'] Пътя към успеха е много самотен Грози.

;11499843'] Какъв успех ли? Да предпазваш семейството и близките си, да осигуриш финансова сигурност и спокойствие. Всичко това разбира се е за твоя сметка, а сметката е много голяма. Ужасно е да седнеш сам на бара... ужасно е да ядеш сам в ресторанта... ужасно е да няма на кой да се обадиш... ужасно е че трябва винаги да си силен. Нощем нито можеш да спиш нито да се отпуснеш. Нямаш истински приятели, нямаш приятелка, нямаш личен живот. Побелява ти косата, започваш да изглеждаш по-голям отколкото си, рядко се усмихваш. Готов ли си да платиш цената? Едва ли.

дем райт
който го върви го зне
но когато го стигнеш той няма да има смисъл понеже целия житейски бич вече си го изживял и годините си вървят, това което мислиш че ще те усмихва, и това което мислиш че ще те прави щастлив си го преживявал и сънувал всеки ден, и така и не си го получавал на следващия, и всичко отново и отново и когато получиш това което искаш осъзнаваш че вече си го преживявал на ум стократно и вече не те прави щастлив, имунизиран си против щастие
така се генерират счупени хора

Грозния
09-12-2016, 20:46
;11502817']http://imgur.com/a/kpT6y

За сметка на всичко останало поне тренирането върви. Човек трябва да е доволен и на малкото.Моят гръб преди половин година беше по-добре оформен 8)!

Rakshy
09-13-2016, 16:49
Моят гръб преди половин година беше по-добре оформен 8)!

дай да видим сега ;д

Грозния
09-14-2016, 18:26
дай да видим сега ;дВиждали сте - сега няма голяма разлика.

[7h3.0n3]
09-16-2016, 19:28
Приличаш на рунтав глиган.

Аз още съм навит да те еба ; )

deitona22
09-17-2016, 07:30
Виждали сте - сега няма голяма разлика.

Съмнявам се да е бил кой знае колко офорен.Неговия си е оформен ,донякъде.Все пак не го е стегнал.

Грозния
09-17-2016, 17:45
Съмнявам се да е бил кой знае колко офорен.Неговия си е оформен ,донякъде.Все пак не го е стегнал.Моят гръб не е голям като неговия, но моят е по-стегнат и много по-добре оформен 8) ! Поствал съм снимки в "спорт и здраве". Вълчо просто е едър (по рождение) и дотам.

П.С. Ракиши евала за музикалния поздрав :) !

galaxy29
09-21-2016, 15:13
тихо, безлюден череп




кошмари

навън взе да се смрачава, вече дори нямам желание да приема нещо, което да ме опиянява
смешник се хвали, че с чужди жени около краката си разполага
а в другата си творба реди жена си, дето му изневерява
хмм, мозъка май главата му не обитава
перчещия се с многобройните си коли, що не вземеш да скочиш от ей тея там скали
26ти юли е най-гадната дата, имам усещането, че никога няма да спре да ме боли душата
имам хубав спомен как с майка ми се държахте за ръце, тогава живота не беше толкова зле
много искам да се върнеш, не толкова заради мен, сестра ми и другите, колкото заради нея
и да се чувства в ръцете ти като малка фея
като малки я питахме кога ще се върнеш
мамо, извинявай, сигурно много сълзи си изляла като се обърнеш
имах касетка как казвам стихчета, запъвам се, а ти за думичките ме подсещаш
иска ми се пак да ми проговориш, тате и сърцето си живо да усещаш
не зная, дали още ме обичаш и дали си горд, че съм ти дъщеря
ако не е така, по-добре да умра още сега
и не знам вече какво да правя, сякаш всичко, което докосна се разваля


https://youtu.be/cWFd8XPy1c0

galaxy29
09-28-2016, 23:41
чувствам се като дефектно-премигваща неонова табела на забутан и зловещ мотел в тексас и като блендирана каша

galaxy29
09-28-2016, 23:53
https://youtu.be/Eh-MH9xqlxg
слушалките и музиката са големи спасители

[7h3.0n3]
09-30-2016, 23:36
Боли ме всичко. Най-вече душата.

Поздрав за Пумата ми https://www.youtube.com/watch?v=Q8-6lPMMtyw
за един хаус маняк е много важно да има качествена звукова система или слушалки. Взех си нова и съм сигурен, че съседите в 3 вечерта най-много ме обичат.

[7h3.0n3]
10-14-2016, 21:04
ВИП гост в Изповедалнята е Rakshy (Скалата). Първи започвам аз.

1. Какво мислиш за политическата обстановка в страната?
2. Религиозен ли си?
3. Слушаш ли Миле Китич?
4. Какъв тип жени мразиш?
5. Какъв тип жени обичаш?
6. Колко ти е коефициента на интелигентност?
7. Какъв искаш да станеш като пораснеш?
8. Колко кила си?
9. Според теб жените кое харесват повече маса или релеф и защо?
10. Колко максимум буташ от лежанка?
11. Какви са ти впечатленията от Студентски град?

divergent
10-15-2016, 00:37
Объркахте ме. Това про версия на дневника ли е или на горещия стол?

Rakshy
10-15-2016, 00:40
ъъъ, объркан съм :D

Rakshy
10-15-2016, 22:41
;11512180']ВИП гост в Изповедалнята е Rakshy (Скалата). Първи започвам аз.

1. Какво мислиш за политическата обстановка в страната?

пародийна трагикомедия, но това се дължи на ниската ни политическа култура

2. Религиозен ли си?

не, религията е най-безсмисленото нещо в съвременния свят

3. Слушаш ли Миле Китич?

когат ми са пие

4. Какъв тип жени мразиш?

курви

5. Какъв тип жени обичаш?

истински

6. Колко ти е коефициента на интелигентност?

ебал съм му майката

7. Какъв искаш да станеш като пораснеш?

тате иска да стана дилър, ама аз искам да съм си Батман

8. Колко кила си?

между 87 и 88 би трябвало да съм в момента

9. Според теб жените кое харесват повече маса или релеф и защо?

харесват пари най-много :Д Но масата биха избрали релефния модел пред мощния трибоец/strongman, просто защото повечето се плашат като видят някой мощен

10. Колко максимум буташ от лежанка?

най-много съм правил единица на 120 и към 11-12 на 100, имах за цел до края на тази година да бутна 140, ама го оставих за по-натам защото започнах да се занимавам с друго, а силовите тренировки не са съвместими


11. Какви са ти впечатленията от Студентски град?

не големи, защото не съм обикалял, нито пък пребивавам там по каквато и да е друга причина освен университета ми. Почти непознат ми е честно казано. Има твърде много движещи се хора за моите вкусове :Д




.

galaxy29
10-21-2016, 04:26
чувствам такава самота
докато повръщам сам сама
и захващам хубавата ми коса
със собствената си ръка
във вените ми тече тъга

харесах си часовник точно като за мен http://prikachi.com/images/301/8941301K.jpg и смятам да си го взема
и съм много гладна, ще си направя сандвичи и капучино след малко

поздрав за вълчото https://youtu.be/A2omuLr6vKQ

YoungBloodZ
10-21-2016, 08:19
.

Не знам за другите, ама аз те виждам като следващия 2pac :D

Rakshy
10-23-2016, 23:49
https://www.youtube.com/watch?v=Trx1Mgfv2GA

абра кадабра, аз съм чудовище

galaxy29
10-24-2016, 21:54
bobkata го играе сякаш е от малък бяло гангстерче
може би е вярно, консумирал е майонеза в пица на парче

YB, надценяваш ме, но благодаря, дано не ме прострелят и мен ):

Rakshy
10-24-2016, 23:04
bobkata го играе сякаш е от малък бяло гангстерче
може би е вярно, консумирал е майонеза в пица на парче

YB, надценяваш ме, но благодаря, дано не ме прострелят и мен ):

;/

YoungBloodZ
10-25-2016, 08:10
YB, надценяваш ме, но благодаря, дано не ме прострелят и мен ):

Има теории, че той е инсценирал смъртта си и е жив. :D

galaxy29
11-02-2016, 03:36
дам знам, но не вярвам, пък и да вярвам, пак бих казала, че не вярвам, дано не ми се наложи и на мен да си инсценирам смъртта и се надявам, ако се случи, моите фенове да не ме издават като неговите и да пораждат съмнения в търсещите ме убийци.. : (



зле ми е и физически и психически и се мразя още повече, защото любимата ми учителка, която ми беше класна в основното училище, наскоро почина, а преди това бях разбрала, че е болна и исках да отида да я видя и да я гушна и да и вдъхна сили, но не го направих, никога няма да си го простя, ако бях отишла, сега можеше да е жива и не мисля, че радвам околните, карат ме да излизаме, аз отказвам и отказвам ... притесняват се за мен, преди успявах да скрия, че ми е гадно и не ми личеше толкова, но сега много ми личи, дано на никой не влияя като енергиен вампир

https://youtu.be/iCj_B1MHlfI who's afraid ♫

galaxy29
11-20-2016, 12:58
https://www.facebook.com/groups/353510798070784/ разпространете и/или дарете, ако искате и можете

galaxy29
11-23-2016, 10:23
ето още няколко случая, имащи нужда от разпространение, първият се нуждае от парична помощ, другият е петиция
http://nova.bg/news/view/2016/11/23/165813/фондът-за-лечение-на-деца-разглежда-случая-на-малката-гери/
и
https://makeyourmark.panda.org/bg/pirin
отдолу чрез този линк може да откриете и други случаи, нуждаещи се от съдействие

[7h3.0n3]
11-27-2016, 14:42
Скоро се върнах от толкова чаканата почивка... тотал щета. Още на летището като ме посрещна видях че тя не е същата и осъзнах че съм попаднал в капан, който ще ми струва много скъпо. От нерви нито съм спал, нито съм ял, нито съм пил. Много поучително и още толкова разочароващо.

Грозния
11-27-2016, 18:44
;11527263']...тя не е същата...Коя е "тя"?

michaelis
11-27-2016, 20:37
ето още няколко случая, имащи нужда от разпространение, първият се нуждае от парична помощ, другият е петиция
http://nova.bg/news/view/2016/11/23/165813/фондът-за-лечение-на-деца-разглежда-случая-на-малката-гери/
и
https://makeyourmark.panda.org/bg/pirin
отдолу чрез този линк може да откриете и други случаи, нуждаещи се от съдействие

мхм такова нещо по времето на Тато немаше, бяхме като Швейцария (само без часовниците и банките) , здравеопазване, лечение, обучение, всичко без пари ше го търсим това дет имахме и развалихме, но го нема вече, добре дошли в Демокрацията и Капитализма на САЩ и ЕС ....

[7h3.0n3]
11-28-2016, 14:36
"тя" е най-скъпия ми урок в живота. толкова скъп, че чак ми иде да се блъсна с 200 в некоя стена.

едно време имаше и качествени хора... това липсва най-много на света

Грозния
11-29-2016, 18:21
;11527707']"тя" е най-скъпия ми урок в живота. толкова скъп, че чак ми иде да се блъсна с 200 в некоя стена.

едно време имаше и качествени хора... това липсва най-много на света
Колко (или какво) ти струваше тоя скъп урок и защо? И пак не каза коя е "тя".

[7h3.0n3]
11-30-2016, 10:04
Струваше ми време, нерви и пари. Даже и доверието изгубих. Не мога да ти опиша болката която изпитвах. Толкова ми беше свито отвътре, че не можех нито да ям, нито да пия. Нощем ме е гушнала и си спи най-спокойно, а аз гледам тавана и се моля полета ми за обратно да дойде по-бързо. Осъзнах много работи и получих ценни уроци

Грозния
11-30-2016, 17:46
Да не си ходил на среща в чужбина след запознанство от нета? Сторило ти се е секси-мацка, а се е оказало крокодил.

Звучи сякаш си претърпял катарзис, точно след като сте правили секс :D.

[7h3.0n3]
12-01-2016, 07:03
Много лично ще стане ако почна да разказвам тука. По-добре не.


Бил съм първи, бил съм втори, бил съм трети, бил съм пети
бил съм някой, бил съм никой, няма да даваш съвети
бил съм беден и богат, бил съм силен бил съм слаб
падал съм по гръб и по врат, до гроб верен на моя брат

Чух че каза че си пръв, чух наричаш се лъв
балъците ти поверваха, мойте знаят тва е блъф
всичко само с пот и кръв, ти беше такъв
прав си като се обърна виждам че зад мен си пръв
за секви схеми, дилеми, филмираш малки хиени
като натискал съм Поршета си мечтал за Кайени

YoungBloodZ
12-01-2016, 08:35
;11528610']...

galaxy?

galaxy29
12-02-2016, 06:48
galaxy?
:д аз нямам толкова голям гръб

galaxy29
12-02-2016, 06:57
едно любимо мое стихотворение:

В моята стая
от Жак Превер

Някой ден ти ще дойдеш
във моята стая.
Казвам "моя", макар че
чия е, не зная.
Беше празна, когато
влязох тук един ден,
и нямаше друго
във нея освен
наниз чушки, червени
като малък пожар,
на стената отсреща,
белосана с вар.
Останах и вече
тука дълго живея
и всеки ден чакам
да дойдеш във нея.
Не правя нищо, тоест нищо сериозно,
сутрин издавам гласове на животни,
магарешки рев, кукуригане, лай,
и защо ли го правя, един дяволът знай,
но ми става приятно да играя така;
играя си също и със свойте крака,
краката са всъщност много разумни,
с тях можеш да идеш много далече,
ако, разбира се, ти се иска да ходиш,
а когато пък искаш да седиш у дома си,
те остават си с теб и ти правят компания
и измислят за теб безброй знаимания,
чуят ли музика, краката танцуват,
как се танцува без крака? Въобще
човек трябва да бъде - както често и бива -
наистина тъп, за да прави такива
ужасно тъпи човешки сравнения,
като "тъп като крак" или пък "безгрижен
като врабче". Врабчето едва ли
е вечно безгрижно. То безгрижно е сигур
само когато си няма грижи,
а когато си има, и то,
сто на сто,
е доста угрижено. Какво знаем за него?
То даже не се и нарича с туй име,
човекът решил е да го нарече
така точно и много любопитно е, че
ако дълго повтаряш тази дума "врабче",
тя губи смисъл. Въобще имената...
Юго бил Виктор, а Русо бил Жан-Жак.
А не може ли иначе да бъде все пак:
"Керван бонапарти вървеше в пустинята."
"Дромедарий възлезе на персийкия трон."
Какво толкоз му има и звукът не е лош,
лошо е само, че след тях Тим-Там-Том
уж е с три имана, пък се движи пешком,
а това е ужасно опасен симптом,
защото след него върви Еди-кой си,
а подир Еди-кой си иде Еди-какво си
и всеки от тях във себе си носи,
колкото там да рева и да лая,
единствена мисъл
и таз мисъл е тая,
че ти ще дойдеш
във моята стая.
Ще дойдеш и дрехите си
ще хвърлиш на стола
и пред мен ще застанеш
неподвижна и гола
във свойта невиждана
до днес красота,
ослепително бяла,
с червени уста,
по-червени от чушките
на стената отсреща,
и ръка аз към тебе
ще протегна гореща,
и двама ще легнем,
аз до теб, ти до мен...
И туй само го мисля,
но знам, един ден
във тази моя -
не моя стая,
днес или утре,
ти ще дойдеш накрая!

превод: Валери Петров от сборника "Дъжд и слънце над Сена", Народна култура, София, 1989 г.

divergent
12-02-2016, 07:38
^ Ехааа

[7h3.0n3]
12-02-2016, 17:36
Пумата ми няма такъв гръб ама може да те изяде с парцалите.

Днес един приятел много ми хвали една врачка и понеже понякога съм гадно копеле му казах да ме заведе при нея. През цялото време мълчах за да не може да се хване за нещо. Само общи приказки ми говореше и усетих момента когато трябва да натисна. Казах й че имам брат и че той има голям проблем с хазарта. Тя естествено се хвана и почна да ми разправя как имало проклятие и че трябва да го развалим за да се освободи брат ми от хазарта. А всъщност аз нямам брат мухахахха. Разказах му после за сеанса ни и той направо откачи. Искаше да влезе вътре с бухалка хахахахах. Спрях го де. Жената си е жива и здрава ; )
Така че внимавайте на какво вярвате.

[7h3.0n3]
12-06-2016, 12:11
по облаци нося се
по магистрали возя се
аз ли съм болен
или сам тровя се
с две ръце моля се
както с тях боря се
запомни добре
моето лице

[7h3.0n3]
12-07-2016, 21:46
израстнах гладен по крайните квартали
надежда, люлин, красна - навсякъде сме играли
уважавай дилъра от крайните квартали
той е играч и с бизнеса си храни
Стефчо беше моя идол - дърт измамник
той ми показа пътя като наставник
той ме представи тогава на играта
сигурен съм че е гъзар дори и в небесата
всяка седмица зареждам брате страшна сила
как да спра сега, парите гоня мила
днеска много са, утре пак си сам
приятели си тръгват, приятели са там
играя толкова отдавна в тази мръсна игра
искам да спра стелките на времето, но знам че няма да мога
толкова хора вече не са до мен, затова ще се моля
ако умра
или загина
млад ще си отида
няма да ме жалите!

*NB* Това го е писал един много добър човек. Кой каквото му е поискал - това е дал. Помогнал е на много хора, но на него - малко. Много жалко, че обществото ни има толкова добри хора с не толкова добра работа. Не съдете хората и не ги изолирайте само защото не са имали вашия късмет в живота.

Jägerbomber
12-09-2016, 15:27
на българина и българката никак не им пука за такива хора и истории братле. На тях им дай само забавления и низки срасти. Виж ако беше писал за новата песен на фики или как си се напил на банско интереса щеше да е до небето :)
Връзка ли си имал? И те прецакаха нали?

galaxy29
12-13-2016, 14:33
имам хубава новина, преди няколко дни разбрах, че са събрани достатъчно пари за момиченцето, което показах по-назад

LoadRunner
12-13-2016, 16:43
имам хубава новина, преди няколко дни разбрах, че са събрани достатъчно пари за момиченцето, което показах по-назад

браво, време е да обърнеш внимание на хитрино

hardstaily
12-15-2016, 18:06
http://i.imgur.com/dpFYCtR.jpg



поздрав за вълкчо https://youtu.be/MPmn4UaqC1I (момичето с щурците съм, в случай че не се сетиш)

galaxy29
12-22-2016, 14:17
http://i.imgur.com/cN4KbBF.jpg
болно от дирофилария и се събират парични средства за скъпото лечение, освен това му се търси осиновител, може и да е изгубено и да го търсят, намерено е в орландовци, за обратна връзка - 0899 360 658 (връзката няма да ви свърже с мен)


събират се пари и за децата в реанимация, може да помогнете с dms на стойност 1 лев на номер 1117
ето и видео за това:

https://www.youtube.com/watch?v=_pookxYgoRs

[7h3.0n3]
12-24-2016, 21:19
Jägerbomber - да, преебаха ме. Пих един Моет в нейна чест.

hardstaily - помня те разбира се. Хубаво настроение имаш. Продължавай в същия дух и като видиш санта клаус го размажи с бухалката и му прати поздрави от мен, хахаха.

Честита Коледа пожелавам ви много курви, бело, кинти в кеш, мезонети и Г-класи


Отче наш, който си на небесата
тия в божия храм обърнаха резбата
пороците са леш, провалиха ни децата
пророците за кеш ослепяха, онемяха
здравата ни окраха, даже бравата скатаха
мамата ни ебаха и в батака ни вкараха
за 20 кинта бачкам, ама 30 ми е храната
скоро ще ми вземат и тавана и стената
новините глупости да излъчват не спряха
законите важат само за сиромаха
жените ни от малки си продадоха телата
дедите ни цигани ги умориха по селата
хората за 2 кебабчета умряха
бъхтим се като роби, но с по-малка заплата
водачите ни обраха, от кражби се оляха
с мошенници е пълно, ама празен ми е стомаха
хубави години да, хубави ама бяха
хората изгоряха живи пред общината
тоя 'дето щеше да ни оправи го опяха
тоя 'дето ни ограби му целунаха краката
на 20 годишни им побеля косата
живеем като мишки, виж ни всеки само смята
смята и смята, ама сметката е еднаква
аз се чудя сега как сметките ще платя
ако оправя тока, ще ми спрат водата
ако пък платя водата ще ми спрат храната
ако в цял свят бяха само нашите депутати
щеше да спре да се върти земята
земите пред очите ни продадоха и изкопаха
системата е 'сяква, но не и адекватна
и схемата е тяхна, а народа се оплаква
всеки втори вика от тука ще се махна
а останалите чакаме на дяволите дара.

Грозния
12-24-2016, 21:36
;11535396']Пих един Моет в нейна чест.Ти си бил голям гъзар бе :shock: ?! Моет пие! Дай Боже всекиму :)!

;11535396']Честита Коледа пожелавам ви много курви, бело, кинти в кеш, мезонети и Г-класиАмин дай Боже, но ако може без "белото" :D !

[7h3.0n3]
12-24-2016, 21:57
Грози, нали ти казах че не съм гъзар бе? Съвсем обикновено момче съм. Просто отпразнувах загубата хаха.
На тебе ти пожелавам всички жени от Penthouse и венерическа болест да не хванеш.

Rakshy
12-24-2016, 22:51
не се дъхай, моета беше на акция оня ден в БИЛЛА :Д :Д

ловец на промоции

[7h3.0n3]
12-25-2016, 00:09
На промоция ли е? Веднага отивам да си взема. В коя била точно?

Грозния
12-25-2016, 09:22
не се дъхай, моета беше на акция оня ден в БИЛЛА :Д :Д

ловец на промоцииКолко пари беше?
Защо не каза по-рано?!
Сега сигурно са свършили всички бутилки :( !

Smrazqvashta
12-25-2016, 09:29
Моет в Билла? WTF

Rakshy
12-25-2016, 14:19
да бе, беше намален на 65 лева, ако не се лъжа, ама предполагам, че е минала вече промоцията - като има такива акции обикновено са във всички БИЛЛА магазини, но тва специално го видях в тази в Люлин, предполагам, че и в другите е имало :Д

Грозния
12-25-2016, 17:16
да бе, беше намален на 65 лева, ако не се лъжаЗа 65 лв. и аз щях да си купя, но предполагам вече са съвършили количествата :( .

LoadRunner
12-25-2016, 17:25
За 65 лв. и аз щях да си купя, но предполагам вече са съвършили количествата :( .

нали знаеш че това е половин час с хубава проститутка с хубав задник и терен?
или не знаеш

[7h3.0n3]
12-25-2016, 17:42
И кво? Ние балъците да плащаме по 200лв на бутилка в Маскара, а ти си мълчиш за промоцията. Дано си загубиш червеното шалче с еленчетата, нещасник :Д
Грози, верно ходи да си платиш за качествено ебане.

deitona22
12-25-2016, 17:47
;11535674']И кво? Ние балъците да плащаме по 200лв на бутилка в Маскара, а ти си мълчиш за промоцията. Дано си загубиш червеното шалче с еленчетата, нещасник :Д
Грози, верно ходи да си платиш за качествено ебане.

По тв-то ,мисля че всеки петък казват какво ще бъде намалено,събота и неделя, в Билата.
Ако имаш била карта,де.