PDA

View Full Version : Помощ Friendzone



Zovko
12-15-2015, 08:33
Здравейте,нуждая се от помощ,харесвам едно момиче,но не само я харесвам,а постоянно мисля за нея,сънувам я.От доста време я познавам може би вече година. Искам да станем повече от приятели. Знам много неща за нея както и тя за мен.
Та нуждая се от помощ . Бях решил да излезем на кино и т.н и да и предложа,но деня преди това тя ми писа,че иска да говорим,аз и казах ок и тя написа следното ,,Няма да те питам пак коя харесваш,защото съм на ясно.Та въпроса е там,мислех,че сме само приятели,и се чувствам зле,че не мога да отвърна на чувствата ти,защото имам други,чувствам те близък,не не по-този начин,ти знаеш много за мен както и аз за теб и найстина започнах да те приемам като брат.Много съжалявам ако съм те разочаровала,моля те не ме намразвай :( ''

От този момент тя започна да се държи странно. Но аз не мога да я забравя,постоянно мисля за нея й и помагам когато има нужда.Винаги съм там за нея,но имам чувството че не го възприема така. Та осъзнах че съм в нейния Friendzone. А това е много лошо нещо . Та главния ми въпрос е има ли начин да се получи между нас двамата и дали трябва да се опитвам ?

Schweeps
12-15-2015, 08:58
Tова което виждам е,че момичето поне е усетило на къде вървят нещата и е била директна което е много хубаво.Казала ти е,че те приема като брат и лошото в твоя случай е,че твоите чувства са други..
Според мен не прави нищо за сега понеже може да я отблъснеш и накрая дори като приятел да не те търси.
А с това което ти е казала,че съжалява показва,че наистина държи на теб макар и като приятел.

Schweeps
12-15-2015, 09:03
А на въпроса '' Има ли начин'' ще ти кажа,че има ли желание има и начини за постигане.Но ако започнеш да и досаждаш ще я загубиш.. може след време да се променят нещата нищо не се знае.

baby_baby
12-15-2015, 13:44
Щом ти е казала че те приема само като приятел значи каквото и да направиш едва ли ще те харесва

darkneesssss
12-15-2015, 14:57
Сега да ти го обясня малко като на новобранец , това е като мъжкото става ама само за ....
Така за опитите зарежи не стане ли от първия път значи си до там . Пък дори и накрая да станете нещо повече от приятели , то ще трае максимум месец и това е оптимистичната ми сметка ,ти сам ще разбереш след това ,че не си подхождате ,но ще си изгубил много време ,тоест с четири думи по добре я забрави .

Indistinct
12-15-2015, 15:31
Влезеш ли в friend-зоната няма излизане. Търси друга.

inewton
12-15-2015, 15:51
Останете приятели, но екранирай чувствата си към нея!

AmxModx
12-15-2015, 16:21
Влезеш ли в friend-зоната няма излизане. Търси друга.

Ти това да не го чу от някое детско филмче :D :D :D

Indistinct
12-15-2015, 16:27
Ти това да не го чу от някое детско филмче :D :D :D

Не, лична драма.

pmarci
12-15-2015, 19:04
Всъщност от т.нар. friendzone може да се излезе, но е трудно. Казала ти е какво мисли на този етап, но го е направила в социалните мрежи, така предполагам. Е, помоли я да излизате уж просто така, след време ще видиш дали ще я бъде или не.

NarutoShippuuden
12-15-2015, 19:17
баце ти си в brotherzone, което е едно ниво над friendzone....

Zovko
12-16-2015, 16:44
Благодаря за бързите отговори и съветите. Ще се опитам да не и досаждам ии ще видя какво ще стане,но на този етап твърдо продължавам,защото както споменаха по-горе има ли желание има и начин :)