PDA

View Full Version : Пуших обикновен чай



krasiaa123
12-17-2015, 01:22
Здравейте.Днес искам да ви споделя нещо което беше доста тъпо направено от моя страна.Значи преди няколко часа ми дойте на главата да си направя цигара.Но не каква да е а чаена XD даже и незнаех че има такива ,но сега разбрах.Та аз пуших цигара с билка горски плод и лайка.И не знам дали нещо сега няма да ми стане :( .Кажете нещо ако знаете.Не длътнах дима надолу само в устата беше много сладко но не се престраших да глатна димъ.Не беше някакви интересни чаьове.Скъсах пакетчето на чаьовете и ги сложих в празното място.Никога не съм правил сам цигара ,ето как я направих 1 срезах картон след това го навих сложих памук сложих един фистър от чая отдолу защото незнам дали няма да попадне нещо в устата ми залепих цигарата и палнах.Моля ви кажете опасно ли е да се пуши обикновен чай и дали може да се умре от това? :(

krasiaa123
12-17-2015, 01:24
Sorry за грешките бързах!!!!

gimli
12-17-2015, 12:53
Като за начало си много тъп като си мислиш, че от чая може да ти стане нещо. Нищо няма да ти стане, много пъти съм пушил чай.

inewton
12-17-2015, 12:55
И аз съм пушил, ама защото бях в крайна нужда. Нищо не ми стана, но по- добре не пробвай повече.

LoveInfect
12-17-2015, 17:26
И аз съм пушил, ама защото бях в крайна нужда. Нищо не ми стана, но по- добре не пробвай повече.

И как така си бил в крайна нужда? ? :D

inewton
12-17-2015, 17:33
И как така си бил в крайна нужда? ? :D

Нямах цигари, нямах пари и страх не страх, реших да дръпна един чай. :D

baby_baby
12-17-2015, 21:27
Нищо няма да ти стане