PDA

View Full Version : Приятелката ми ми няма доверие..



theonly
12-17-2015, 10:43
Аз съм на 21 а тя на 18, заедно сме от 7 месеца.Споделяла ми е че е имала доста кофти връзки в миналото,момчета които са и сваляли звезди и говорили че я обичат само за да спят с нея.Точно затова не ми вярва когато и кажа че я обичам,не се е отпуснала с мен и не иска да прави секс с мен(още е девствена)Познаваме се много преди да тръгнем,аз съм напълно сигурен в намеренията си, в чувствата си и в това че нямам намерения да се подигравам с нейните , обаче се чувствам много кофти от тая липса на доверие.

Според вас как се изгражда доверие,какво мога да направя аз и има ли хора които са били в моето положение или в това на приятелката ми?Поздрави

baby_baby
12-17-2015, 14:27
Доверие се изгражда с времето според мен просто ако си с нея не само за секс покажи и че държиш на нея

theonly
12-17-2015, 15:26
Това и правя,държа се с нея както трябва,отделям и време гледам да не говоря много а да и показвам с действията си че държа на нея..Просто тя не иска да рискува и да ми се отдаде,а трябва,защото риск няма но това само аз го знам.

RapExotic
12-17-2015, 19:05
момчета които са и сваляли звезди и говорили че я обичат само за да спят с нея.

(още е девствена)

И как разбра, че са искали само да спят с нея, като е още девствена?

theonly
12-17-2015, 20:52
Разбират се много лесно.Свалят звезди,говорят мили думи,постоянни сексуални намеци и опити и 2-3 седмици като видят че не се получава и си тръгват.

KrivMasur
12-17-2015, 20:56
Ако нямаш против да те питам, как се запознахте?

Schweeps
12-17-2015, 21:05
След време ще започне да ти вярва не се притеснявай.Нормално е да е по-предпазлива с времето всичко ще си дойде на мястото.

theonly
12-18-2015, 11:51
Надявам се,а иначе се запознахме в едно кафе заради общ познат ако това има значение :D