PDA

View Full Version : Колко бързо минава времето...



yamaha436
12-17-2015, 23:21
Декември месец е, месеца в който си даваме сметка за изминалата година ... Та аз съм едно 16 годишно момче което всеки ден мисли как бързо е минало времето, как до вчера никой не ме взимаше на сериозно защото бях просто едно дете което не разбираше нищо,но колкото повече пораствам,толкова повече осъзнавам колко ценно е времето и как трябва да се възползвам и наслаждавам на всяка възможност и всеки момент, но докато го мисля това си минават дните ей така едни такива празни... Нямам много приятели повечето от тях не са истински за 16 години не мисля,че съм постигнал нещо съществено освен това,че съм израстнал някак си и се уча от грешките си повечето пъти,но просто седя и си мисля как идва 2016 и неусетно ще стана на 17 години и съм все по-близо до завършването на основното си образование а не искам искам да съм си цял живот на 15-16 години защото в момента ми е гадно как някой на 14-15 години е много по-добър от мен отколкото аз тогава живея с някакво такова гадно чувство за пропилян живот и страх от това какво ще е в бъдеще как ще съм... Знам някой от вас ще каже,че ми е рано да мисля за това но аз не мисля,че е така защото хора времето лети просто неусетно минават дните остават само спомените които връщат мисли за миналото,но какво да се прави това е живота просто няма как да избегна завършването на училище, да колкото и да не ми се вярва ще ми липсва и то много всичките безгрижни дни и всичкоооо... Ох защо трябва да е така моля без хейт просто исках някъде да си излея душата... Кофти е,че съм допуснал толкова много грешки, всеки ги допуска... Да имаше машина на времето просто щеше да е друго... Знам,че след време като четс този текст ще се насълзявам за старите времена, когато бяхме деца с толкова много възможности... Благодаря на всеки който си е направил труда да прочете това, моля изкажете вашето мнение по въпроса как да не го мисля това...

NarutoShippuuden
12-18-2015, 07:26
Няма как да не го мислиш, братле. Аз съм на 17 и тепърва започнах да се чувствам жив и удобен в кожата си. Не чувствам грешките си и миналите си години като пропилени, защото заради тях съм такъв, какъвто съм сега. Въпрос на нагласа е. Не се натъжавай за нещо, което не можеш да промениш, а се постарай да е хубаво бъдещето, за да се развиваш в позитивна насока.

lori4ka_ani
12-25-2015, 16:58
Няма как да не го мислиш, братле. Аз съм на 17 и тепърва започнах да се чувствам жив и удобен в кожата си. Не чувствам грешките си и миналите си години като пропилени, защото заради тях съм такъв, какъвто съм сега. Въпрос на нагласа е. Не се натъжавай за нещо, което не можеш да промениш, а се постарай да е хубаво бъдещето, за да се развиваш в позитивна насока.

+ радвай се на това,че си здрав и имаш семейство,само мисълта за всички болни хора ме кара да се чувствам ужасно ,когато говоря за моите "проблеми"

Mr. Charrington
12-25-2015, 18:56
Не ти е нужна машина на времето. Всички допускат грешки, безгрешни хора няма. Важното е да се поучиш от грешките си и от дистанцията на времето да прецениш по какъв начин искаш да се развиваш. Казваш, че не си постигнал нещо съществено. "Нещо съществено" е субективно понятие, съществените неща са различни за всеки човек. Възможно е това, което на теб ти се струва несъществено, за някой твой връстник от Филипините е много съществено например.

tochko
12-25-2015, 22:20
Лс?

espada
12-26-2015, 11:15
brat, 6tom iska6 da postiga6 ""sy6testweni"" ne6ta, si nabelqzwai wyzmojno po- skoro kwi 6te sa tiq ne6ta, koito iska6 da postiga6 i po4wai da praktikuwa6, kwoto e nujno da praktikuwa6, za da nabira6 opit. prosto si izkliu4i taq 4ast ot mozyka, deto te kara da se syrawnqwa6 s drugite hora i tehnite postijeniq. igrai na shemata ""proba/gre6ka", 6e probwa6, nawqrno 6te gre6i6 w nqkoi ot opitite si, no 6te si nabqwa6 cenen opit, ot koito 6te moje6 da se pou4awa6 i da zadobrqwa6. izgradi si dobra rabotna etika, izkliu4wai si onaq typa 4ast ot mozyka, pylnata sys symneniq i dr jalki 4uwstwa i emocii, deto samo ti pre4i i deistwai. nai- wajnoto- zabawlqwai se po pytq si, ne se li zabawlqwa6, 6te zagubi6 tonusa si i wsi4ko 6te stane tqgostno i po- trudno, otkolkoto bi trqbwalo da byde. humora i drugarstwoto sa wajni, nameri si hora s ob6ti interesi i se razwiwaite ramo do ramo. otpusni si du6ata i izrazqwai sebe si. :)


https://youtu.be/gQ8tX2O8PgQ?t=1m25s :)