PDA

View Full Version : Малко помощ, моля!



miglenamarkova
12-18-2015, 13:19
Здравейте! Аз съм момиче на 16 години. Имам един леко странен въпрос. Падам си по едно момче, което е в предишния поток, от както бях 6ти клас. Бях изгубила надежда, че може да се получи между нас, когато, това лято, зе оказахме заедно на майсторски клас. Той, противно на очакванията ми, ме покани на среща. Забрави обаче два "дребни" детайла: да определи датата и да ми вземе телефона (той, от както го пзнавам, винаги си е бил срамежлив, та предполагам, че нещо се е притеснил) след това се разминахме всеки на където беше тръгнал. Сега се срещаме в даск по коридорите почти всеки ден. До скоро се спираше да ме заговори, а напоследък ме подминава като пътен знак. Може ли, моля идея как се оступва в такава ситуация? Ще ви бъда благодарна!
Пс: знам, че звучи странно, но е истина. Моля, без подигравки. Ако някъде има правописни или пунктоационни грешки, съжалявам, не съм свикнала на тази клавиатура!

ivko02
12-23-2015, 21:19
Опитай ти да го заговориш, вместо само да чакаш и да се надяваш.

miglenamarkova
12-25-2015, 21:14
Мерси, ще пробвам!

tori
12-26-2015, 13:08
Възможно ли е да те е поканил просто някъде да се видите, а да не е имал предвид романтична среща? Или да е забравил? Или да си спряла да му харесваш, ако това е било така?

Challenger
12-27-2015, 08:12
Оооох, милата, ами възможно ли е да се е пошегувал за срещата ^~^

miglenamarkova
12-28-2015, 21:09
Възможно ли е да те е поканил просто някъде да се видите, а да не е имал предвид романтична среща? Или да е забравил? Или да си спряла да му харесваш, ако това е било така?

1.Определено имаше предвид среща, защото ме покани да излезем на вечеря само двамата.2. Едва ли, но всичко е възможно,д 3. Не знам, времето ще покаже
Пс: мерси, не се бях сещала, но ще проверя номер 2

miglenamarkova
12-28-2015, 21:10
Оооох, милата, ами възможно ли е да се е пошегувал за срещата ^~^
Малко ме съмнява, но както вече споменах, всичко е възможно,д!

crazyfenka
01-15-2016, 20:18
Пиши му по фейсбук ... Виж дали ще ти пише... Ако той не се сети да те покани на вън .. Да гадно е .. но кажи му нещо от сорта :
,, Ей искаш ли да се видим ''
или
,, Абе , какво стана с онази среща .. нали ми беше казал че някой ден ще излезнем ''
Или нещо от сорта .. Споко всичко ще се нареди но не бъди срамежлива :) Чао и късмет .

miglenamarkova
01-30-2016, 10:45
Пробвах! Имам съмнения, обаче, че ползва друг акаунт. Съобщението е от юли и още не е сийннато!

mincheto
01-30-2016, 11:46
Подминава те като знак?
Варинтите са 2 и те са следните :или някой злобен човечец му е наговорил глупости за тебе или харесва вече друго момиче.Като те подминава ,подминавай го и ти нека той да направи първата крачка и не се унижавай да го преследваш.

女性の目
01-31-2016, 08:16
Признай му че го харесваш.

Niakoitam
01-31-2016, 12:18
Пробвах! Имам съмнения, обаче, че ползва друг акаунт. Съобщението е от юли и още не е сийннато!

Ако е кратко и не го е отворил няма да се сийне.... :)