PDA

View Full Version : Връзки.



evoxx
12-18-2015, 19:08
Здравейте.Аз съм момче на 21 и не ми върви с момичетата.Никога не съм имал приятелка.Винаги се държа мило с момичетата не ги третирам като боклуци.Но винаги като харесам някое момиче тя ме има за много добър приятел или в най-добрия случай брат но за нищо друго.Срамежлив съм и някак си когато харесам някое момиче ми е трудно да и призная защото не знам как ще реагира.Не мисля,че съм грозен поне никога не са ми го казвали.Ако някое момиче може да ми даде съвет ще съм благодарен много.

paradosou
12-18-2015, 20:36
Излизай повече. Не за да се превърнеш изкуствено в нещо, което не си, просто за да е по-голямо разнообразието, за да се поразчупиш, да понаблюдаваш още...
Няма какво толкова да се случи, ако харесаш мадама, а тя не си пада по теб. Най-много да те отреже. Ок, най-много да те отреже грубо, обаче това така или иначе не се случва често, пък и с твоя плах подход шансовете да отнесеш криво настроение съвсем спадат. Кажи си, че без да претръпнеш и да действаш оставаш в същото положение, което, за да пуснеш тема, явно ти пречи, и това е.
Друго - щом казваш, че си срамежлив, пък и по начина, по който пишеш, мога лесно да предположа, че като ти се появят симпатии към някоя мадама се опитваш първо да й станеш приятел... Спри! Нали в крайна сметка не искаш да сте си единствено приятелчета? Значи няма защо да тръгваш по заобиколния път. Сам виждаш, че веднъж като попаднеш в една графа, трудно се излиза от нея... Пък и е мъжко да си преследваш истинските цели, дявол да го вземе, не да се криеш зад "срам ме е, страх ме е" и сам да се цакаш. Пак да кажа - не може и не е нужно всички да са мачовци или супер уверерени, но си трябват инициатива и смелост, даже малко авантюристичен дух не би навредил.
Та така, приятелство може да се гради и в процеса на "сваляне", колкото и странно да им звучи на някои. В смисъл не оспорвам, че качествени връзки без приятелство - греда.
На 21 си, стегни се, добий повече мотивация, наблюдавай хора, на които им върви с момичетата, отсявай кое ти харесва и би паснало на твоя тип характер, кое не, стани по-интересен на себе си, раздвижи си ежедневието, стегни си още тялото, ако в момента примерно ти е добре (ако не е - пак знаеш какво да правиш), пробвай да си отговориш кое е истински привлекателно без да се фейкват черти на характера, които някой си там реално не притежава...
Казвам да се стегнеш, защото отдавна си минал 15-16-те, да кажем, и на твоите години някои мадами вече търсят стабилност (съвсем нямам предвид пари, споко, за стабилност на характера си говорим).
Това е. Във всеки кифленски статус вече може да се прочете, ама... коригирай себе си и светът ще се коригира сам. Трябва да се харесваш повече от достатъчно, че да почнат да те забелязват като мъж и от противоположния пол.
Btw тези неща, които съм ти написала горе, са сравнително повърхностни и само с тях няма да стане, забрави просто. Те са просто част от пейзажа, към който се стремиш. По-скоро една от стъпките. Реално трябва да се занимаваш и със съвсем друго, тези моите глупости са "външни".
Ако си истински мотивиран, сам ще си намериш начините. Успех!

GLaDOS
12-19-2015, 22:16
Трябва да ти пораснат мъдури. Рядко някоя да те хареса като си свит и срамежлив. Жените харесват мъже, които знаят какво искат и имат куража да го искат.

sladura89
12-21-2015, 00:04
Здравейте.Аз съм момче на 21 и не ми върви с момичетата.Никога не съм имал приятелка.Винаги се държа мило с момичетата не ги третирам като боклуци.Но винаги като харесам някое момиче тя ме има за много добър приятел или в най-добрия случай брат но за нищо друго.Срамежлив съм и някак си когато харесам някое момиче ми е трудно да и призная защото не знам как ще реагира.Не мисля,че съм грозен поне никога не са ми го казвали.Ако някое момиче може да ми даде съвет ще съм благодарен много.
Като те слушам все едно ме описваш мен, макар че аз съм имал няколко връзки, но малко на брой и не чак толкова задълбочени! Според мен повечето момичета харесват лошите момчета или пък тези, които са смели, уверени, не се притесняват и т.н. тези неща и при мен липсват, но се старая да го променя! :)
Когато се държиш прекалено добре с тях и ги уважаваш явно при тях нама тръпка и те приемат едва ли не като приятелка! :) Надявам се да съм бил полезен!
П.П. Може и да има такива, които да харесват добрите и милите момчета, ама да са много малко като %!