PDA

View Full Version : Kak da mu otvyrna..?!?



Detelinkata
12-19-2015, 08:36
Zdraveite, ot blizo dve godini se ponavam s edno momche, no prosto veche ne go razbiram... Ot dosta vreme zapochna da se dyrji super milo s men, zvuni mi, izlizame posleqnno, gledali sme film u tqh. Kato cqla se dyrji se edno shte napravi "golqmata" krachka, no ne... Inache me predrazpolaga s "jestovete" da sj mjslq, che e taka i prosto idva momen, v koito spira vsqkakyv kontakt s men (ne znam kak da go tylkuvam tova). I posle pak otnachala - tova se povtarq ot 1 i polovina. Naskoro priznah na edna priqtelka, che go haresva i tq i gadjeto i sa blizki s nego (nie dosta chestno izlizame 4mata) i sa go potpitali i e kazal mn mili neshta ot roda, che sym razlichna i moje da se govori s men, zamiql se e dali da trygne s men, no ne znael dali az shte go priema taka.... Molq vi kajete kakvo da pravq, zashto veche ne znam... I ako mi zadade nqkakyv vypros ot roda dali go haresva naistina ne znam kak da otvyrna ili me celune...

BartSimpson
12-19-2015, 12:09
https://ogpeelar.files.wordpress.com/2012/10/wpid-728-computer-reaction-face-knife-stab-self-eye.png

GLaDOS
12-19-2015, 22:13
Kak da mu otvyrna..?!?
С Кирилица , брат...