PDA

View Full Version : Ще ми липсвате



inewton
12-19-2015, 14:18
Дойдох във форума само за да получа отговор на един въпрос. След това прочетох няколко теми във "Философия и религия", написах един коментар и така вместо един ден, аз съм тук вече от половин година. Благодаря на всички за проявеното към мен търпение защото знам, че понякога съм непоносим. Поднасям искрените си извинения на dreamwalker за любопитството от моя страна, на npp заради многото непристойни коментари по негов адрес, на Meth за дискриминацията, която проявих към него, на defender заради няколкото остри коментари за православната вяра.
Може да се върна някой ден, но това няма да стане в близкото полугодие. От време на време може да ви следя, но не смятам да се включвам в разговорите ви. Вече нямам физическото време за това.
Желая на всички весели празници и успех в живота. Както казах всички ще ми липсвате, всички ще запомня с нещо.
Нека Бог бди над вас!

inewton

defender
12-19-2015, 14:25
и ся кво, само ще кибичите пред компютрите и няма да се изказвате.

вие сте мазохисти бе

defender
12-19-2015, 14:27
също само да кажа, че това е болест.

аллях ви наказа тебе и Метх с изгнанието на самонаказващо мълчание.

Meth
12-19-2015, 15:11
Вече го казах, но...и ти ще ми липсваш !

the dreamer
12-19-2015, 15:56
Хайде, де! Къде сте тръгнали всички ? Останете! И без това като гледам, това място пропада. Вие можете да направите тоя нещастен форум по-добро място!

golemiq_korab_minava
12-19-2015, 16:01
Аз мога да заложа бъбрека си, че отново ще пишете.
Щото това си е жива зараза, по-голяма пристрастност от дрогата - признавам си, аз вече правих опити да се разкарам от този форум, но като нямам работа и пак влизам.

lunacy
12-19-2015, 17:33
Вие можете да направите тоя нещастен форум по-добро място!

lol не :D
нещо си в грешка

the dreamer
12-19-2015, 18:06
lol не :D
нещо си в грешка
Не мислЪ.

lunacy
12-19-2015, 18:10
^ чел ли си мненията на автора на темата въобще?
лел
тоест
повече от 1-2-3 мнения

Liora
12-19-2015, 18:20
А мен с какво ще запомниш ?

inewton
12-19-2015, 18:50
А мен с какво ще запомниш ?

Теб ще запомня най- вече със способността ти да оставаш горе- долу неутрална. Не си спомням да си спорила много сериозно с никого. Не съм имал голяма възможност да те опозная по- добре, но останах с впечатлението, че си умно и добро момиче. Ако съм те обидил с нещо (а съм сигурен, че съм) моля да ме извиниш. Най- вероятно не е било нарочно, просто не мога да се шегувам като хората.

inewton
12-19-2015, 22:49
Съфорумници, вече наистина дойде време да тръгвам. Ако всичко върви нормално се надявам след няколко месеца пак да се видим. Нека по време на отсъствието ми defender заеме поста на понтифекс максимус на раздела и форума. И не забравяйте, че inewton ще ви наблюдава от време на време.
С пожелание за приятни мигове inewton

npp
12-19-2015, 23:21
Дойдох във форума само за да получа отговор на един въпрос. След това прочетох няколко теми във "Философия и религия", написах един коментар и така вместо един ден, аз съм тук вече от половин година. Благодаря на всички за проявеното към мен търпение защото знам, че понякога съм непоносим. Поднасям искрените си извинения на dreamwalker за любопитството от моя страна, на npp заради многото непристойни коментари по негов адрес, на Meth за дискриминацията, която проявих към него, на defender заради няколкото остри коментари за православната вяра.
Може да се върна някой ден, но това няма да стане в близкото полугодие. От време на време може да ви следя, но не смятам да се включвам в разговорите ви. Вече нямам физическото време за това.
Желая на всички весели празници и успех в живота. Както казах всички ще ми липсвате, всички ще запомня с нещо.
Нека Бог бди над вас!

inewton

кой знае под какъв никнейм и аватар ще дойдеш пак?!, суетен човек

inewton
12-21-2015, 06:35
Fratres et sorores carissimi, liebe Brüder und Schwesrer, dear brothers and sister, скъпи братя и сестри, миряни, фенове, приятели. След като създателят на dreamwalker се върна с нова доза спамене и тролене, вашият обичан папа реши да се завърне победоносно за да ви избави от Лукавата. Gaudete!

npp
12-21-2015, 08:54
Fratres et sorores carissimi, liebe Brüder und Schwesrer, dear brothers and sister, скъпи братя и сестри, миряни, фенове, приятели. След като създателят на dreamwalker се върна с нова доза спамене и тролене, вашият обичан папа реши да се завърне победоносно за да ви избави от Лукавата. Gaudete!

tinker bell робиня/слугиня на dreamwalker, а сега се оказва, че пък dreamwalker си имала създател спамер/трол, какво става тук?!, превърнахте раздела за религия и философия в същински хелоуин

казваш да се радваме(gaudete), до степен всеки да скача и да се бие с пети в задника си ли?!

LoveInfect
12-21-2015, 13:09
кой знае под какъв никнейм и аватар ще дойдеш пак?!, суетен човек

Хах, очаквам същото

inewton
12-21-2015, 17:30
казваш да се радваме(gaudete), до степен всеки да скача и да се бие с пети в задника си ли?!

Радвайте се, че вашият обичан папа е тук. Всеки както иска. На теб ако това ти е начина да се радваш, прави го, нямам предпочитания.

espada
12-21-2015, 17:46
dreamy, lekuwai se ot terzaniqta dylboko w du6ata ti :(