PDA

View Full Version : Ъндерграунд барове в София



JanaO__O
12-19-2015, 14:10
Хей ! Тъй като вчера (петък) с компанията излязохме и не можахме да намерим място за сядане никъде, ви питам за барове от типа на Хамбара, вече несъществуващия 4 стаи, Лорка или Делано (преди ремонта) ... Нещо, което само местен може да ти покаже.

tireheb
12-21-2015, 00:09
тва зад хамбара :Д аз го знам като "малкият хамбар"
реално е мазе
и по-яко от самия хамбар лол

Ewok
12-21-2015, 15:18
Не е мн ъндърграунд, ама Родерик е супер як (на Шишман)

JanaO__O
12-23-2015, 18:09
тва зад хамбара :Д аз го знам като "малкият хамбар"
реално е мазе
и по-яко от самия хамбар лол

Точно това имам впредвид :D на практика да е пълна дупка, но да е приятно :D :D

LoadRunner
12-23-2015, 18:28
Нещо, което само местен може да ти покаже.

аз за местен софиянец за пръв път чувам
в момента в софия само факултета се пръска по шевовете и така ще е цяла седмица

JanaO__O
12-25-2015, 20:17
:D :D

fuel.
12-28-2015, 11:22
Не съм от София и баровете много-много не ги знам,но на първо четене се сещам за бирария-Халбите особено,ако обичаш бира там има много видове и е яко място като цяло,знам че е на улица ,,Три уши",но мен винаги ме возят или водят и не мога да обясня къде се намира,Антракт е едно от любимите ми места-това е срещу ЦУМ точно,Амстердам бар(някъде по Христо Белчев близо е до НДК и е страхотно място-един от любимите ми барове),Карабас Барабас Трети което е ресторант,а не точно бар по-скоро кръчмарски тип,но понякога свирят ъдърграунд музиканти и също не е лошо място,помня,че имаха супер яка тоалетна облепена със страници от комикси или нещо подобно,ако това може да впечатли някого...Ремонта-много готина атмосфера и също супер яко ъндърграунд място...сещам се още за Дарк Ейнджълс(бях пияна и не помня много,но изглеждаше добре...май) и Терминал 1(не може да не го знаете,така че няма какво да описвам) I Маймунарника в Борисовата градина ,където в интерес на истината никога не съм била или поне не знам за това.За човек живял два месеца в София това е което ми хрумва.Не съм местен Софиянец,но пък съм интернационален алкохолик :D