PDA

View Full Version : струва ли си да правя нещо?



smehsmeh
12-19-2015, 14:49
Здравейте, на 17 съм и имам симпатии към едно момче от класа ми. Осъзнах се пак преди 2 месеца, а сме в един клас от 3 години, а винаги съм била на мнението, че да имаш гадже от класа ти е малко странно и досадно, трябва да го виждаш всеки ден, не че нещо, ама ще ми омръзне, обаче ето ме чувствам нещо към някой от моят клас. Та, той е пълна противополжност на тези, които преди съм харесвала преди- тревомани, играчи и други, които не си струват особено. Направо още се чудя как съм хвърлила око на някой свестен. Как се осъзнах, че имам чувства към него? Като една съученичка ми каза, че си мисли, че той ме харесва и ми влезе в главата тази мисъл и наистина май беше така постоянно ме заговаряше и аз започнах да му обръщам внимание и спря да ми говори, ей така, от нищото. Тогава забелязох как едно момиче постоянно ходеше при него и го заговаряше и той и обръщаше внимание и изревнувах, ама нищо не направих, казах си, че не трябва да им заставам на пътя. Той започна пак да се държи така към мен и ми разказва как не му било добре един ден, ама нещо бях крива и го отрязох, изобщо не ми се занимаваше и тя му каза "ооо, кажи ми мен ме интересува" и си викам ей ква патка съм :D Ама кво ще го търпя постоянно на приливи и отливи с настроенията му. Та, едно момиче имаше рожден ден и той беше поканен, ама не дойде и ми беше малко криво, защото исках да му кажа, че май имам симпатии към него. Момичето си празнуваше рожденият ден на вила и всички бяхме пийнали малко и отворихме темата за любовта, понеже имаше няколко човека от класа и взеха да ме разпитват дали харесвам някой и аз казах да, обаче не им казах кой само че го знаят. Решихме всики да спим и аз легнах на едно легло с едно друго момче( нищо не сме правили) защото нямаше други свободни и те не знаеха на следващата сутрин за това. Обаче после в понеделник се видяхме в училище и се бяхме събрали всички от рождения ден и си говорихме за как е мминало всичко( и той беше там) и ме питаха дали искат да ме сватосат с този който спах на едно легло и аз им казах не и те защо ще си ходите и аз не имам друг на сърцето и безда исках погледнах към него и той му се усмихна все едно ми казва да и аз също и ми стана много мило. Единият ден имахме някъв час и бяхме седнали заедно и си говорихме и имах чувството, че май и той ме харесва, обаче всеки път като прояви интерес, аз все го отрязвам, не знам защо. Боже какво ми става...
Какво да правя? Да му пиша ли през ваканцията или ще е странно, защото не си пишем изведнъж да му пиша?
А да добавя понеже се има с едно момче от класа, постоянно ходят малко на страни да говорят някакви неща и все поглежда към мене? :D:D Понякога в часовете го хващам как гледа към мене и се обръщам към него и му се усмихвам, а веднъж беше продължително и ми стана неудобно и чак се изчервих и той се усмихна :D
Вие, кажете вашето мнение дали ме харесва? И ако да как да му заддържа вниманието, защото явно е доста труден..
Благодаря предварителноо :))

paradosou
12-20-2015, 20:20
Пиши му, пука ти, че било "странно".
Може би те харесва и той ;р.