PDA

View Full Version : Какво ще правя?



LoveInfect
12-19-2015, 20:33
ХОРА СЪВЗЕМЕТЕ СЕ,!
ПРОВАЛЯТЕ ТУКА ЦЕЛИЯ ФОРУМ, ВИЕ ТУКА ЗАЩО СИ МИСЛИТЕ ЧЕ ИСВАМ, ЗА ДА ЧЕТА РЕКЛАМИТЕ? НЕ, ИДВАМ ВСЪЩНОСТ ЗАЩОТО СА МИ ИНТЕРЕСНИ МНЕНИЯТА НА Meth, dreamwalker, Liora, defender, inweton, npp (на който дори една рисунка не можах да му нарисувам :( ), дори и на Грозния и DoktorSatan... ВИЕ СТЕ ХОРАТА КОИТО НАПРАВИХТЕ ТОЗИ ФОРУМ, ТОЗИ РАЗДЕЛ...СЕГА НАПУСКАТЕ?! Следях ви и четях мненията ви защото се възхищавам на вашия начин на мислене, на на вашите мнения, вие ме научихте на много неща! А сега си тръгвате, не можем да дискутираме, теми... ами ако станат пак някви атентати? с кой да го дискутирам ? Аз не познавам други философи по религия...

inewton
12-19-2015, 20:40
Какво пък толкова си научила от нас? Куп фанатици с различен мироглед и вярвания, които постоянно спорят.

LoveInfect
12-19-2015, 20:45
Какво пък толкова си научила от нас? Куп фанатици с различен мироглед и вярвания, които постоянно спорят.

То именно това е интересно!

npp
12-19-2015, 22:24
ХОРА СЪВЗЕМЕТЕ СЕ,!
ПРОВАЛЯТЕ ТУКА ЦЕЛИЯ ФОРУМ, ВИЕ ТУКА ЗАЩО СИ МИСЛИТЕ ЧЕ ИСВАМ, ЗА ДА ЧЕТА РЕКЛАМИТЕ? НЕ, ИДВАМ ВСЪЩНОСТ ЗАЩОТО СА МИ ИНТЕРЕСНИ МНЕНИЯТА НА Meth, dreamwalker, Liora, defender, inweton, npp (на който дори една рисунка не можах да му нарисувам :( ), дори и на Грозния и DoktorSatan... ВИЕ СТЕ ХОРАТА КОИТО НАПРАВИХТЕ ТОЗИ ФОРУМ, ТОЗИ РАЗДЕЛ...СЕГА НАПУСКАТЕ?! Следях ви и четях мненията ви защото се възхищавам на вашия начин на мислене, на на вашите мнения, вие ме научихте на много неща! А сега си тръгвате, не можем да дискутираме, теми... ами ако станат пак някви атентати? с кой да го дискутирам ? Аз не познавам други философи по религия...

хайде сега...

LoveInfect
12-20-2015, 21:35
хайде сега...

Падам си от време на време истеричка... но е вярно! Виж ги тия, половиния форум, изпустя... :(
И идват тук някви нови хора дето мн ме дразнят. Без това скоро ще е краят на света.

npp
12-21-2015, 01:19
Падам си от време на време истеричка... но е вярно! Виж ги тия, половиния форум, изпустя... :(
И идват тук някви нови хора дето мн ме дразнят. Без това скоро ще е краят на света.

а знаеш ли, че някой ден можеш да съжаляваш горчиво задето си искала да останат, защото те са се противели на истинския Господ Бог и са лъжепророкували като са отричали Неговата истина и са я заменяли с лъжа и така са докарали съблазън и за теб?!

LoveInfect
12-21-2015, 12:18
Хаха, ако ме докара някой до съблазан, и аз се подам, искам да си получа заслуженото.... така е редно. Ти въобще не знаеш, каква ми е силна връзката с Бога, ама нигой не може да знае... това си е лично, между мен и Създателя, но от друга страна си прав.

npp
12-21-2015, 23:54
Хаха, ако ме докара някой до съблазан, и аз се подам, искам да си получа заслуженото.... така е редно. Ти въобще не знаеш, каква ми е силна връзката с Бога, ама нигой не може да знае... това си е лично, между мен и Създателя, но от друга страна си прав.

това е неадекватен отговор, казвам го без да те съдя/осъждам

LoveInfect
12-23-2015, 22:02
Да неадекватен е. Наистина.

the dreamer
12-24-2015, 11:16
Идват и нови хора.

RagioL
12-24-2015, 13:50
специално в дефендър и нпп не виждам какво интересно има

npp
12-25-2015, 18:18
специално в дефендър и нпп не виждам какво интересно има

кое е интересно за теб?!, защото например не съм обещал, че ще съм джубокс

RagioL
12-31-2015, 11:57
кабала, херметизъм, богомилство и др.

inewton
12-31-2015, 13:41
кабала, херметизъм, богомилство и др.

Еретик!!!

RagioL
01-01-2016, 11:06
или духовник

GeorgiBinev
01-09-2016, 19:13
Че къде отиват ? Да не умирате бе ?

crazyfenka
01-22-2016, 10:09
Аз съм отдавна тук .. Просто този разговор замря отдавна..

Грозния
01-22-2016, 15:42
ЗАЩОТО СА МИ ИНТЕРЕСНИ МНЕНИЯТА НА Meth, dreamwalker, Liora, defender, inweton, npp (на който дори една рисунка не можах да му нарисувам :( ), дори и на Грозния и DoktorSatan... ВИЕ СТЕ ХОРАТА КОИТО НАПРАВИХТЕ ТОЗИ ФОРУМMeth беше болен фанатик, който повтаряше "свещенната си книга" като папагал и всичките му аргументи започваха и свършваха с нея :D ! Не можеше да обясни или оправдае фактите от реалността, като ги отричаше или просто игнорираше. Предполагам че сега е в ИДИЛ :D !
dreamwalker е най-обикновен трол, при това неуспешен :D ! Липсата на оригиналност, компенсираше със спам - предимно едносрични постове, без връзка с темата или реалността.
defender и npp освен да прекопирват стени от текст отнякъде, друго не правят и рядко спорят по същество. Толкова си могат :D !
inewton имаше моментни проблясъци, но е изпаднал в творческо бесилие и апатия. Намира утеха в тролски и несериозни теми, с които форумът се пълни напоследък.
DoktorSatan се увлича лесно в спорове със стените от текст, пускани от defender и npp и явно за друго не му остава време :D !

:)

DoctorSatan666
01-22-2016, 17:27
тролски и несериозни теми, с които форумът се пълни напоследък.
Че то други има ли?


DoktorSatan се увлича лесно в спорове със стените от текст, пускани от defender и npp и явно за друго не му остава време :D
Не че не ми остава време, просто няма нужда, защото това не са спорове в класическия смисъл, въпреки че привидно изглеждат така. Спорът е когато двама или повече души имат несъответствие в гледните точки. Спорът се поражда именно тогава, когато нито единия нито другия може да гледа на нещата по повече от един начин. Затова е и борбата за надмогване, ваденето на ад-хоминем аргументи и т.н. За мен е ясно че те няма как да погледнат с други очи на нещата, не непременно с моите очи, просто с други. Не го и изисквам от тях. Използвам коментарите им за да създам един фалшив диалог, понеже в диалогична форма ми е по-лесно да излагам това, което имам да кажа. Да, някой път си позволявам да ги засилвам и да имитирам лично отношение, но това е само за ташак. Е, всъщност има и друго предназначение - ако аз не си създам персона на която те да откликват според това както аз искам, те ще ми създадат (и вече са ми създали) персона така или иначе, защото само така могат да видят "кой съм" и "какъв съм" понеже имат потребност от готова реакция и опростен, шаблонен образ на всичко, който да се вписват в сънуваната им реалност. Не го изтъквам като нещо лошо, просто човекът е устроен да търси подобията, да ги структурира и класифицира, а там където няма, умът си ги сътворява, дори и да няма изобщо основа за такова уподобяване и сравняване. А подобията винаги са отражение на личен опит - всеки разбира(уподобява) нещата само като ги сравнява с това, което вече е видял и разбрал, тоест само с това, което е налично в него и с нищо друго.

defender
01-22-2016, 19:35
някой, пак не пропусна да изтъкне колко е велик и над ..., жалка история (repeat).

inewton
01-22-2016, 19:37
inewton имаше моментни проблясъци, но е изпаднал в творческо бесилие и апатия. Намира утеха в тролски и несериозни теми, с които форумът се пълни напоследък.
)

Братко, направо не мога да повярвам. Аз като гледам, за мен си се изказал най- положително.

solo_
01-22-2016, 19:44
inewton знания събира като тайно мастурбира, нали така бе Кардинал Рацингелов ?

inewton
01-22-2016, 19:46
inewton знания събира като тайно мастурбира, нали така бе Кардинал Рацингелов ?

You get it. (Само че не го правя тайно, ето, признавам си, че се пипам)

solo_
01-22-2016, 19:48
You get it. (Само че не го правя тайно, ето, признавам си, че се пипам)

Нали знаеш че аз само се шегувам... Нямам лоши намерения към теб (като изключем само едно...) кефиш ме :D ти и Антония сте Дует срещу мен :D

inewton
01-22-2016, 19:49
Нали знаеш че аз само се шегувам... Нямам лоши намерения към теб (като изключем само едно...) кефиш ме :D ти и Антония сте Дует срещу мен :D

Никой не е срещу теб. Просто катo ни е скучно те ебаваме. Същото е и с Dwyd96.

solo_
01-22-2016, 19:53
Никой не е срещу теб. Просто катo ни е скучно те ебаваме. Същото е и с Dwyd96.

Аз обаче много се разплаквам и го приемам много навътре :D тъй че ела в чата на милярдерите и ме ебавай за да ме разплакваш

Тва познай кой е, някой от форума ама познай - http://spodeli.net/7/story-983.html

Грозния
01-22-2016, 21:37
Тва познай кой е, някой от форума ама познай - http://spodeli.net/7/story-983.html:D
Не съм аз - защото дори дотам не съм стигал :( !

solo_
01-22-2016, 23:32
:D
Не съм аз - защото дори дотам не съм стигал :( !

Аз само така на шега нямам с цел да те нараня аз други хора ще нараня те са Дует Mindistinct & inewton анално и брутално ще ги нараня... И ще ги сразя още първия рунд !! ще ги нокалтирам

Indistinct
01-23-2016, 08:56
Аз само така на шега нямам с цел да те нараня аз други хора ще нараня те са Дует Mindistinct & inewton анално и брутално ще ги нараня... И ще ги сразя още първия рунд !! ще ги нокалтирам

А аз не ти мисля злото. Не е ли жалко, че се получава така?

solo_
01-23-2016, 11:51
А аз не ти мисля злото. Не е ли жалко, че се получава така?

Ти тъп ли си бе ??? Я заспивай че си малък... 15:00 е рано е ще се разболееш от разнибитване на био-часовника ти аре лека...

То скоро ще се види... кой а кого ръцете ще извие

Indistinct
01-23-2016, 12:08
Ти тъп ли си бе ??? Я заспивай че си малък... 15:00 е рано е ще се разболееш от разнибитване на био-часовника ти аре лека...

То скоро ще се види... кой а кого ръцете ще извие

Ти сега стана, нали..

solo_
01-23-2016, 12:09
Аз не съм си лягал...

Indistinct
01-23-2016, 12:12
Аз не съм си лягал...

Това обяснява много неща.

solo_
01-23-2016, 12:12
Обяснява на майка ти путката...