PDA

View Full Version : Духовен живот, изпадане в Транс, Шаманизъм



anon51
12-20-2015, 20:03
Здравейте на всички, хайде да си спретнем една голяма тема относно това, защото според мен е доста интересно.
Така.. от много време се интересувам от Духовния свят, има ли такъв?, какво има там и още много неща..
медитирал съм няколко пъти, и след това се чувствам като прероден. Обичам да стоя насред природата, наистина удивително нещо! Нека се върнем на темата, това нещо което се нарича транс.. е, ние всеки ден навлизаме в транс без да го осъзнаваме, за пример - когато заспим. може би сънищата са прозрения за бъдеще или минало, или друг живот. 100% всеки от вас е имал сън, в който изглежда всичко по-реално, и такъв, в който не чак толкова. Това е защото си навлезли в по-дълбок транс. Значи аз искам да кажа нещо, с което не се гордея, пуша трева от време на време, през повечето време само защото ми помага да навляза в транс, изостря ми сетивата, мога да погледна вътре в мен, чувствам, че наистина вървя/плувам или каквото там става докато навлизам в транс. Сигурно сега ще си кажете
- абе на тоя са му пробутали някоя друсана или нещо друго, но не, истинска е, просто има два вида, Сатива и Индика. сега няма да навлизам в подробности, говорим все пак за Духовния свят и как да проникнем в него.
Относно шаманите, аз вярвам в това, защото на мен се случи нещо наистина великолепно което никоя дума на този свят не може да го опише.
Значи бях легнал и затворил очи, когато се опитвах да изпадна в транс, и има някой методи които се практикуват, започнах постепенно със затворени очи да виждам някакви неща без форма, постепенно започна да се образува нещо като кръг, и си представях, че се спускам по някоя пързалка, и постепенно започна да се движи надолу, докато вече не беше започнало да изглежда като истинско, имаш чувството, че наистина се спускаш, вие сте усещали това чувство например когато се спускате по някоя пързалка от аква-парка, нали? Адреналина ви се вдига на макс. И тогава вече започна изумителното, изведнъж целия ми поглед се изпълни с този кръг, но вече не беше кръг ами нещо като портал, като тънел който запълваше целия ми поглед и цялото ми педиферно зрение, започнаха да се навъртат някакви извивки и да се върти, тогава това нещо придоби оранжев цвят, и не съм сънувал, беше истинско, даже за да се уверя, че не сънувам си казвах името наум и още си казвах, че съм си затворил очите и се опитвам да навляза в транс, и че знам кои са ми родителите и т. н. уплаших се доста, или по-точната дума - изумих, никога до сега не се беше случвало такова нещо. Забравих да спомена, че това беше станало за 20 секунди, и след това си отворих очите, тоест не беше сън, ами аз по всяко време можех да ги отворя но не исках, исках да видя какво ма там. И това беше като цяло, искам да добавя, че не е сънна парализа, можех да се мърдам целия, а очите ми бяха затворени. Има още мнооого за разказване, това което написах е малка част от моята история, но като гледам колко дълга стана нямам желание да пиша още. :D е.. ако може и вие споделете ако сте изпадали в транс, ако сте опитвали някакви халюциногени, дали сте имали видения и други. :)

npp
12-21-2015, 02:12
виж пич, сатанинското царство си има система и механизъм за доставяне на благодат/блаженство на онези, които упражняват вярата погрешно, или казано с други думи, които упражняват окултизъм/практикуват идолопоклонство, окултизъм какъвто е йога, трансцеденталната медитация, астралната проекция, и пр., и идолопоклонство каквото е индуизмът, ваишнавизмът, шиваизмът, паганизмът, и пр., така и шаманизмът и въобще изпадането в такъв транс като цяло е продукт на сатанинското царство; наистина можеш да се чувстваш като прероден, да имаш повече мир, да получиш повече живец, да бъдеш по-щастлив, да преживееш възвишени състояние така сякаш си в рая/на небето, обаче това е възможно и чрез сатанинските духовни/религиозни методи, но духът там не е Светият, но духовете там са бесовски, и водят човека към ада - просто съм съвсем директен/откровен, няма защо да се лъжем, иначе по-добре е да се упражнява вярата в Онзи, Който наистина е истинският Господ Бог, т.е. в Отца и Исус, Които са представени в Новия Завет на Библията...

anon51
12-21-2015, 08:58
Напълно те подкрепям, наистина има много сатанински ритуали, но да не забравяме, че има и такива които те отвеждат в рая, разбира се, да не навлизаме в подробности, интересно ми е като цяло да си спретнем една тема, дали на някого му се е случвало нещо без да го иска, или пък дали някой не се е упражнявал и така нататък.. и благодаря за мнението :)

Milen97kt
12-21-2015, 13:24
https://m.youtube.com/watch?v=fBEULIPNgUE Аз бих те насочил към този клип :)

npp
12-27-2015, 17:35
Напълно те подкрепям, наистина има много сатанински ритуали, но да не забравяме, че има и такива които те отвеждат в рая, разбира се, да не навлизаме в подробности, интересно ми е като цяло да си спретнем една тема, дали на някого му се е случвало нещо без да го иска, или пък дали някой не се е упражнявал и така нататък.. и благодаря за мнението :)

сам по себе си никакъв ритуал не отвежда в Рая, но проявата на съвършена любов спасява човеците, особено когато е чрез правилно упражняване на вяра(та) в Онзи, Който наистина е истинският Господ Бог...