PDA

View Full Version : Относно девствените момичета



Valeri1203
12-22-2015, 07:07
Значи четох много теми по въпроса как да отворим девствено момиче и не разбрах с кое е по добре да разкъсаш така наречената ципа някъде пише че е най-добре с члена другаде с пръсти някъде пък че с пръсти само да я подготвя и след това с члена си да разкъсам ципата моля кажете ми как е най-добре за нея?

petia1
12-22-2015, 09:39
с прасти е по добре щото там може и с 1 и с 2 пръста и понеже са танки става по безболезнено от колкото с кур

Ivaaaaa
12-22-2015, 19:00
Отлееепяш, облизваш, потапяш в млякото и изяждаш.
Как ги раждате такива...
Възбуди я. Целувки, френска, ала-бала. Симпатикуса е активиран и снижава прага на болката. Никога не съм разбирала масовите съвети да се отпусне. Тя кат е възбудена няма начин да е отпусната. Може да пийне алкохол за още притъпяване, но не да се натряска, разбира се. Лубрикантче + половият ти член и всичко ток и жица.

AmxModx
12-22-2015, 19:05
Отлееепяш, облизваш, потапяш в млякото и изяждаш.
Как ги раждате такива...
Възбуди я. Целувки, френска, ала-бала. Симпатикуса е активиран и снижава прага на болката. Никога не съм разбирала масовите съвети да се отпусне. Тя кат е възбудена няма начин да е отпусната. Може да пийне алкохол за още притъпяване, но не да се натряска, разбира се. Лубрикантче + половият ти член и всичко ток и жица.

ти много ги разбираш... Искаш ли една врътка с моя милост ?

Dwyd96
12-22-2015, 20:00
Най-лесно със свредло.

ДОТА
12-22-2015, 21:54
моля кажете ми как е най-добре за нея?

Най-доброто за нея съм аз.

Dwyd96
12-22-2015, 22:02
Най-доброто за нея съм аз.

Да ще се дефлорира от смях като ти види патката 'д

LoveInfect
12-22-2015, 22:11
Ива ти каза добре.

AmxModx
12-23-2015, 07:34
Най-доброто за нея съм аз.

Не, аз съм най-доброто защото цан мнеща... А ти ДОТА отивай да играеш Dota 2 :3

the dreamer
12-23-2015, 08:52
Отлееепяш, облизваш, потапяш в млякото и изяждаш.
Как ги раждате такива...
Възбуди я. Целувки, френска, ала-бала. Симпатикуса е активиран и снижава прага на болката. Никога не съм разбирала масовите съвети да се отпусне. Тя кат е възбудена няма начин да е отпусната. Може да пийне алкохол за още притъпяване, но не да се натряска, разбира се. Лубрикантче + половият ти член и всичко ток и жица.

+