PDA

View Full Version : Web syte



TheJonyTeam
12-25-2015, 22:22
Такаа...Започнах да си правя сайт..за сега е изцяло HTML...от 3-4 дена си търся начин как да измисля да направя ролетка,нещо подобно на този принцип - https://www.youtube.com/watch?v=HAOZim0oKzc ... може да не е 1 към 1 ,но много ще съм благодарен ако някой ми помогне :)
ясно ми е,че няма как само с HTML затова казвайте както знаете с JavaScript,MySQL,PhP,CSS И др.

П.С ето моят.. http://spininwheelgame.bg.free.bg/ правил съм го ейтака от скука..
Ако някой знае може и да каже примерно и с Number generator нали избира си едно число примерно 1-10 и ако му се падни това число печели повече от колкото е заложил..ако не му се падни това число да губи скина
Сайтът ще е изцяло за CS:GO

JDeel
12-26-2015, 04:01
Значи като става въпрос за печалби и загуби на нещо, не можеш да оставиш контрола на потребителя. JavaScript очевидно може да върти колела и да избира случайни номера, но също така е с отворен код и е под контрола на всеки който е отворил сайта. Някои неща трябва да стават на сървъра :)

Ако разбираш само малко от HTML, значи още си далече от правенето на сайт с JS, PHP, бази данни и т.н. Особено пък сериозен сайт. Те нещата са комплексни :)

Mary_Jane_69
12-26-2015, 19:10
Много елементи вече могат да се въртят и с CSS, според мен най-лесно става с JS и е в рамките на няколко символични реда.
Може да поработиш над дизайна, бутонът Spin е много безличен. Направи го червен с убито-прасковен текст със сива сянка, но лека. Хех, шегичка.
Не го слушай JDeel много плашещо обяснява.
Според мен ти трябва нещо от рода на спин - еди колко си градуса - тоест повтаряемостта на завъртанията, и правиш няколко варианта и после тоя клас с вариантите го правиш на рандом. Виж, не звучи сложно.

TheJonyTeam
12-26-2015, 21:18
Много елементи вече могат да се въртят и с CSS, според мен най-лесно става с JS и е в рамките на няколко символични реда.
Може да поработиш над дизайна, бутонът Spin е много безличен. Направи го червен с убито-прасковен текст със сива сянка, но лека. Хех, шегичка.
Не го слушай JDeel много плашещо обяснява.
Според мен ти трябва нещо от рода на спин - еди колко си градуса - тоест повтаряемостта на завъртанията, и правиш няколко варианта и после тоя клас с вариантите го правиш на рандом. Виж, не звучи сложно.

Като ми го обясняваш ти ми звучи твърде лесно :D ама аз искам това въртене да го свържа като система..смсл залагаш определен скин от играта и го пускаш да се върти и ако не падне на посоченото от тебе число го губиш,ако го уцелиш ти дава примерно скина и още нещо отгоре..като на клипа нещо.. Благодаря все пак :P