PDA

View Full Version : MKV...HELP!



krastata
12-26-2015, 12:07
Здравейте, исках да ви помоля за нещо. От едно известно време филмите от замунда се теглят винаги в mkv формат, а до преди в avi. И тъй като е в mkv повечето програми не ми го разчитат, освен една - popcorn time. Обаче при нея се чака известно докато зареди, а и последните филми нямаха звук с тази програма. На мен лично най - ми е удобен km player-а и за това го използвам по принцип, но сега не ми върши работа. Та ще ви помоля да ми кажете как да направя така, че филмите ми да ми се теглят в avi фомат

Ivan4o0o0
12-26-2015, 12:26
Повечето HD филми са в .mkv формат, така че си тегли такива, които не са HD ;)

Риннеган
12-26-2015, 14:07
Здравейте, исках да ви помоля за нещо. От едно известно време филмите от замунда се теглят винаги в mkv формат, а до преди в avi. И тъй като е в mkv повечето програми не ми го разчитат, освен една - popcorn time. Обаче при нея се чака известно докато зареди, а и последните филми нямаха звук с тази програма. На мен лично най - ми е удобен km player-а и за това го използвам по принцип, но сега не ми върши работа. Та ще ви помоля да ми кажете как да направя така, че филмите ми да ми се теглят в avi фомат

//abe ei,kato piratstva6 pone sa nauchi da piratstva6 kat' horta :@@@@

Файловете не се свалят в "mkv" формат.Ъплоудъра ги е качил в такива формати и не можеш да ги свалиш под друг формат.
Можеш обаче да използваш някой видео конвертер който да преобразува .mkv файловете в .avi

//ama ma marzi za t'va nqq da si igraq da ti tarsa konverter

ДОТА
12-26-2015, 14:12
хехехе, големи малоумници сте

Матрьошка-.MKV се чете от всеки плеър, може би само някоя версия на 5 години не би успяла да го отвори

krastata
12-26-2015, 14:41
хехехе, големи малоумници сте

Матрьошка-.MKV се чете от всеки плеър, може би само някоя версия на 5 години не би успяла да го отвори

Ей, умника....за твоя сметка програмите ми са от най - новите версии....

dimitar_ak
12-26-2015, 18:20
MKV си е супер за гледане на телевизор. Пиши на еднс флашка и бодвай в телевизора.

Риннеган
12-26-2015, 18:37
хехехе, големи малоумници сте

Матрьошка-.MKV се чете от всеки плеър, може би само някоя версия на 5 години не би успяла да го отвори

Той/Тя/То пита дали може да изтегли файловете с различен формат,не пита дали плеърите могат да разчетат файловия формат.

Mary_Jane_69
12-26-2015, 19:02
За къв ххх ти е да ги теглиш или въртиш в .ави?

SprayPaint
12-27-2015, 15:08
VLC (http://www.videolan.org/vlc/) отваря всичко.

GeorgiBinev
12-27-2015, 16:29
KMPlayer ти е решението.

vankata5555555
12-28-2015, 19:38
VLC и KM отварят почти всичко.