PDA

View Full Version : Една прецакана коледна история



ADMIRALKA14
12-27-2015, 10:12
Здравейте, приятели.
Не съм се вясвала във форума от много дълго време, ноо c'est la vie. Открих едно чудо наречено личен живот, но нещата не сработиха и за това отново се връщам към виртуалното пространство. Реших да започна блог и понеже няма по-прецакан човек на Коледа от мен си измислих такъв и така публикувах първата си хумористична история. Та много бих се радвала да чуя вашето мнение и критика. :)

http://cynicalromantic.blog.bg/zabavlenie/2015/12/27/.1417792

RedArmy
04-23-2020, 19:30
Аз пък чак сега го виждам, но пък ми харесва, 5 години по-късно :D Харесва ми, че има нещо футуристично в текстовете ти, жалко, че не си написала и други. Много мразя да чета книги, просто не мога да ги приема като реалност, някак сухо са написани, но твоите неща ги усетих и си ги представих. Харесва ми, когато акцентираш върху някои неща. Харесва ми понякога как се усеща нотка на романтика и в същия момент се променя към лека "агресия". Мисля, че имаш талант. Не че ще влезеш повече тук, най-вероятно... но все пак исках да го кажа. :) Мисля, че по-затворените, като цяло, и чувствителни хора, могат да бъдат така експресивни. Така че, не се отказвай, развивай таланта си и пиши.