PDA

View Full Version : Защо ?!!!



the dreamer
12-27-2015, 15:57
Според вас, защо момичетата си падат по задници ?
И като казвам ''задник'' имам предвид това :
няма социален статут, няма чувство за хумор, не е атрактивен, не е възпитан, не е
лоялен, не изглежда кой знае колко добре, не може нищо хубаво или полезно да направи и се държи гадно с момичетата...и др.

IWannaBeSedated
12-27-2015, 17:07
Всеки има право да има лош вкус. :)

Indistinct
12-27-2015, 17:50
Защото си мислят, че някой, толкова лош до тях, ще ги накара те да изпъкнат и да изглеждат добре. Някои се самозалъгват, че може да ги променят.

espada
12-27-2015, 18:04
Според вас, защо момичетата си падат по задници ?
И като казвам ''задник'' имам предвид това :
няма социален статут, няма чувство за хумор, не е атрактивен, не е възпитан, не е
лоялен, не изглежда кой знае колко добре, не може нищо хубаво или полезно да направи и се държи гадно с момичетата...и др.

6tot izbira da ne lije gyzowete na momi4etata, obrazno kazano, ot nujdata si za seks. kontrolirat si poriwite i se dyrjat adekwatno w konkretniq aspekt, pokazwat koi e dominantniq , makar i w nqkoi slu4ai da sa typanari

the dreamer
12-27-2015, 19:41
Всеки има право да има лош вкус. :)


Защото си мислят, че някой, толкова лош до тях, ще ги накара те да изпъкнат и да изглеждат добре. Някои се самозалъгват, че може да ги променят.


6tot izbira da ne lije gyzowete na momi4etata, obrazno kazano, ot nujdata si za seks. kontrolirat si poriwite i se dyrjat adekwatno w konkretniq aspekt, pokazwat koi e dominantniq , makar i w nqkoi slu4ai da sa typanari
+
С тях връзки не вървят и после момичетата викат ''Всички мъже сте еднакви'' .

inewton
12-27-2015, 19:43
Не всички са такива.

didi222
12-27-2015, 19:46
Защо говориш за "момичетата", поставяйки всички под общ знаменател? Не може ли да се третира всеки индивидуално според собствените му предпочитания и вкусове?
Поддържаният вид, грамотната реч и възпитанието - винаги ще са на мода.
Може за теб въпросното момче да е пълен загубеняк, но влюбеното в него момиче да открива положителни качества.
Всеки пак всеки заслужава да бъде обичан.

solo_
12-27-2015, 19:50
Аз не съм лош но имам голямо име на фамилията, и пак си падат по мен...

Грозния
12-27-2015, 20:39
Поддържаният вид, грамотната реч и възпитанието - винаги ще са на мода.На каква мода и от кого за пред кого?

Може за теб въпросното момче да е пълен загубеняк, но влюбеното в него момиче да открива положителни качества.Описваш невъзможна ситуация - никое момиче не се "влюбва" в загубеняци!

Всеки пак всеки заслужава да бъде обичан.Всеки заслужава, но далеч не всеки получава, за съжаление!

tori
12-27-2015, 20:39
няма социален статут, няма чувство за хумор, не е атрактивен, не е възпитан, не е
лоялен, не изглежда кой знае колко добре, не може нищо хубаво или полезно да направи и се държи гадно с момичетата...и др.
Още се превивам на „няма социален статут“. А ти имаш?! Със всичките си 16 години, от които да речем 4-5 съзнателни, ИМАШ СОЦИАЛЕН СТАТУТ?! Кога и как го постигна това?
Чувството за хумор е нещо твъъъъъъъъърде субективно. На мен са ми забавни черният хумор, сарказма и самоиронията. Пробвай да ме впечатлиш с виц за блондинки и ще получиш глупав поглед.
За теб не е атрактивен, една уж влюбена до уши тийнейджърка може да го вижда съвсем по друг начин. Освен това имате разлика с момичето в сексуалните ориентации, което няма как да не се отбележи. Тук говоря И за външния вид.
А за полезните умения просто отказвам да го повярвам това.
И, какво означава „гадно отношение“? Бие ли момичета, убива ли, краде ли им джобните/телефоните/ключовете, зарязва ли ги бременни/току-що изчукани? Щот ако не е така, вероятно просто не се плюнчи заради нагона си, както казаха надолу.

Съвета ми е да се стегнеш, щот никоя няма да хареса кретен, който се самосъжалява, щот някоя е избрала т.н. „ЛОШО“ момче.

Отделно - да, всеки има право на лош вкус.

Indistinct
12-27-2015, 20:42
Защо говориш за "момичетата", поставяйки всички под общ знаменател? Не може ли да се третира всеки индивидуално според собствените му предпочитания и вкусове?
Поддържаният вид, грамотната реч и възпитанието - винаги ще са на мода.
Може за теб въпросното момче да е пълен загубеняк, но влюбеното в него момиче да открива положителни качества.
Всеки пак всеки заслужава да бъде обичан.

+1 Кратко и ясно.

LoveInfect
12-27-2015, 20:55
Всъщност, dreamara е прав, момичетата просто се привличаме подсънателно, по някакъв полу осъзнат начин към тези момчета които описа. Не знам каква точно е причината, обаче въпросноо явление е факт. Мисля си че може да е понеже този вид момчета демонстрират по голяма мъжественост, чрез това държание, но също чрез голямо влияние над други хора. Но като цяло нямам обяснение за този копнеж на момичетата :D сигурно психолозите и сексолозите ще могат да ви го обяснят :D И меджду другото дори повечето момичета по default да се привличат от токива момчета, интелигентните не тръгват с тях :)

espada
12-27-2015, 21:15
Всъщност, dreamara е прав, момичетата просто се привличаме подсънателно, по някакъв полу осъзнат начин към тези момчета които описа. Не знам каква точно е причината, обаче въпросноо явление е факт. Мисля си че може да е понеже този вид момчета демонстрират по голяма мъжественост, чрез това държание, но също чрез голямо влияние над други хора. Но като цяло нямам обяснение за този копнеж на момичетата :D сигурно психолозите и сексолозите ще могат да ви го обяснят :D И меджду другото дори повечето момичета по default да се привличат от токива момчета, интелигентните не тръгват с тях :)

awe ti pyk mn znae6 :D:D:D ne trygwali s tqh inteligentnite... to nqma inteligentni momi4eta. kyde si gi wijdala? da ne bi da e bilo, kogato si gledala w ogledaloto, slu4aino?

SHPAIdURmeN
12-28-2015, 04:29
Защо си мисля че тази тема ще потръгне така както темата на Грозния.

Borntobewild..
12-28-2015, 12:19
Това е пълна забава. Честно. Просто всеки се е хванал за това с "лошите" "задниците"и т.н.. Всъщност въобще няма нищо истинско в тези неща, за да е дадено момиче с такова момче, замисли се, че то може да не е никак лошо с нея. Аз лично искам да ти кажа, че не бих позволила да бъда с някой, който ме тъпче и ме смазва и вярвай ми много малко жени биха били с такъв човек. Тори каза, че чувството за хумор е субективно, а аз бих казала, че съм напълно съгласна с това. И извинявайте ама какво значи лош вкус ? Всеки има право на СОБСТВЕН вкус, не на лош. За вас може да е лош, за друг да е нещо недостижимо. Нещата са относителни. Някой, някога е наложил това с лошите момчета и добрите момичета и има такива хорица, които не мислят отвъд нещата ;)

tori
12-28-2015, 14:55
СОБСТВЕН вкус
Тук ни се разминават вижданията - има два вида вкус, а именно моя и лошия. :дд

the dreamer
12-28-2015, 17:45
Още се превивам на „няма социален статут“. А ти имаш?! Със всичките си 16 години, от които да речем 4-5 съзнателни, ИМАШ СОЦИАЛЕН СТАТУТ?! Кога и как го постигна това?
Чувството за хумор е нещо твъъъъъъъъърде субективно. На мен са ми забавни черният хумор, сарказма и самоиронията. Пробвай да ме впечатлиш с виц за блондинки и ще получиш глупав поглед.
За теб не е атрактивен, една уж влюбена до уши тийнейджърка може да го вижда съвсем по друг начин. Освен това имате разлика с момичето в сексуалните ориентации, което няма как да не се отбележи. Тук говоря И за външния вид.
А за полезните умения просто отказвам да го повярвам това.
И, какво означава „гадно отношение“? Бие ли момичета, убива ли, краде ли им джобните/телефоните/ключовете, зарязва ли ги бременни/току-що изчукани? Щот ако не е така, вероятно просто не се плюнчи заради нагона си, както казаха надолу.

Съвета ми е да се стегнеш, щот никоя няма да хареса кретен, който се самосъжалява, щот някоя е избрала т.н. „ЛОШО“ момче.

Отделно - да, всеки има право на лош вкус.
tori, виж мила, не съм казал, че имам дадено нещо, въобще не съм казал нищо за себе си. :)
За хумора само да те поправя - като казвам ''човек с чувство за хумор'' имам предвид такъв човек, който умее да разсмива в дадена ситуация, а не някакъв си клоун, който само разказва вицове. Разликата е огромна.
Гадно отношение - в смисъл, че не му пука за нея, или гадно отношение към другите - обиди, подигравки и др.
Другото което е - не съм задал тоя въпрос защото се самосъжалявам, че някоя е избрала друг пред мен, а защото виждам какво се случва наоколо и това ме учудва.
За останалото съм съгласен.

the dreamer
12-28-2015, 17:59
че то може да не е никак лошо с нея.
:lol: Добре де, то всеки може да е мил с момичетата, но също така е важно как се държи и към останалите. (дори мога да кажа, че е по-важно, защото това разкрива истинската му същност)

Borntobewild..
12-28-2015, 22:07
Това са пълни бози дето ми говориш честно, майна :) Според мен е важно отношението на човека към мен, боли ме как се държи с другите

golemiq_korab_minava
12-28-2015, 22:20
:lol: Добре де, то всеки може да е мил с момичетата, но също така е важно как се държи и към останалите. (дори мога да кажа, че е по-важно, защото това разкрива истинската му същност)
Прав си, но не всички момичета са добри души, или ги интересуват другите. Добрите са много по- малко.

LoveInfect
12-28-2015, 22:26
[QUOTE=golemiq_korab_minava; Добрите са много по- малко.[/QUOTE]
Всъщност се отнася, за човечеството като цяло.

the dreamer
12-29-2015, 08:57
Според мен е важно отношението на човека към мен, боли ме как се държи с другите


не всички момичета са с добри души, или ги интересуват другите. Добрите са много по-малко.
Ти лошо момиче ли си Borntobewild..? :lol:

the dreamer
12-29-2015, 08:57
не всички момичета са добри души, или ги интересуват другите. Добрите са много по- малко.
+

golemiq_korab_minava
12-29-2015, 16:57
Всъщност се отнася, за човечеството като цяло.

мхм, но отново има някакво равновесие, а и ''лошите'' имат и добри страни, други поумняват ;)

Гошамака
12-30-2015, 09:27
Добре дошъл в 21-ви век, където да си прост е на мода

RapExotic
12-30-2015, 16:18
Според вас, защо момичетата си падат по задници ?
И като казвам ''задник'' имам предвид това :
няма социален статут, няма чувство за хумор, не е атрактивен, не е възпитан, не е
лоялен, не изглежда кой знае колко добре, не може нищо хубаво или полезно да направи и се държи гадно с момичетата...и др.

Не момичетата, а курвичките си падат по такива.