PDA

View Full Version : сам на нова година



bobib94
12-27-2015, 18:34
здравейте,

има ли и други като мен, които ще карат нова година сами? при мен това си е в реда на нещата за съжаление, никога не съм празнувал нова година с приятели, а съм на 21... тази уж трябваше да я празнувам с моите така наречени приятели, но явно нямам приятели.

Dwyd96
12-27-2015, 18:38
Не се сдухвай толкова де. Все пак можеш да празнуваш нова година и с роднини.

Rakshy
12-27-2015, 18:47
що пък да трябва?

lunacy
12-27-2015, 19:55
здравееей
аз ще прекарам Нова година със семейството, но искрено ме съмнява да си единственият, който ще прекара празникът самичък вкъщи

на твое място, ако имах финансовата възможност, бих отишла на някое хубаво място, бих попътувала solo D: даже по-скоро бих прекарала така Нова година, отколкото на кОпон с хора, с хора, които не харесвам, ако трябва да съм честна

можеш да намериш много информация за solo пътуванията
например: http://solotravelerblog.com/solo-travel-in-the-holiday-season/

ако пък не ти се пътува, не е чак толкова трудно да се запознаваш с нови хора Д: казва ти го човек със social anxiety issues, така че... мисля че все ще си намериш компания, ако потърсиш

и не се фокусирай толкова върху тоя празник, вечер като всички останали общо взето, не виждам причина да не можеш да я прекараш добре и вкъщи, дори да си сам

Грозния
12-27-2015, 21:18
здравейте,
има ли и други като мен, които ще карат нова година сами?Да има и това няма да ми е за първи път!

никога не съм празнувал нова година с приятели, а съм на 21... тази уж трябваше да я празнувам с моите така наречени приятели, но явно нямам приятели.Миналата година бях с една компания от приятели и познати на някаква вила и като цяло не ми хареса - освен 2-3ма, останалите не ги познавах добре и беше досадно и натоварващо, особено след 2 дена от общо 5 с тях :D.

vankata5555555
12-28-2015, 06:57
Няма страшно,аз досега не съм изкарал нито една НГ хубаво или по-точно по някакъв специален начин.
Уж съм с приятели,всичко точно,ядене,пиене...ама то е като насила.Нали е НГ и всеки почва да те пита седмица-две по-рано,къде ще караш,какво ще правиш.

team_building
12-28-2015, 14:00
Значи ти е време да си намериш нови приятели

AlaBalaa
12-28-2015, 14:11
Много познато. Свиква се, за мен е един обикновен ден, ще гледам някой филм ще изляза да видя какво става, ще се поздравим с родителите ми, може да имаме гости и така. Приятелите, нещо както каза колегата в горния пост май е време за смяна. Много ми е готино примерно ако днес ми кажат айде с нас на НГ... Е не мерси в последния момент за мен се сетили

skate
12-28-2015, 14:48
basi pensionerite

Dwyd96
12-29-2015, 17:29
basi pensionerite

Тоя пък :Д някой хора са се нагледали на кОпони и им е писнало.

AlaBalaa
12-31-2015, 00:15
Мне, аз примерно не съм голям фен на купоните, предпочитам тиха и приятна компания.