PDA

View Full Version : бременна ли съм?



kateto77
12-27-2015, 20:57
Здравейте! Извинявам се предварително, ако вече съществува подобна тема, но искам да споделя положението си... Закъснява ми с 3-4 дни, с приятелят ми водим полов живот от близо 6 месеца и в началото използвахме предпазни мерки- кондоми, но в последния месец се пазим единствено и само с метода "прекъснат полов акт" . Самото действие не продължава повече от 2-3 минути и винаги преди "свършването" той излиза и си помага с ръка до самия край. Не усещам никакви признаци на ранна бременност, като изключим закъснението, което нямам представа дали е нормално, дори си имах моите признаци преди месечният ми цикъл - изнервена, появяват се пъпки, голям апетит. Четох доста за предеякулационната течност и нямам представа какво се случва с мен и ще бъда много благодарна, ако някой сподели какво е възможно да се случва и дали не е най-лошото (поне за този момент, тъй като възрастта ми се вижда ранна за бебе). Благодаря предварително за помощта! Rolling Eyes

GeorgiBinev
12-27-2015, 22:37
Има тестове направи си но не още сега. Изчакай да ти закъснее седмица. Вземи си от тези за 99.9% точност с някакви златни нишки ли какви бяха.

solo_
12-28-2015, 09:51
изтрито