PDA

View Full Version : Любов или Омраза



DarkManX
12-28-2015, 20:08
Здравейте, пиша ви историята си, тъй като няма с кой, да споделя и адски много ми тежи.
Имам връзка с едно момиче от 4-години. Преживяли сме много неща и двамата, както е имало и дистанция между нас, смятах, че всичко е наред, но след като бях сгафил и тя направи аборт, нещата коренно се промениха.
От Февруари насам животът ми тотално се преобърна, виждаме се рядко, и двамата работим, както и тя прави секс едва
ли не само за да ми достави удоволствие на мен. Мислех си, че ще се оправят нещата, че ще се преодолее тази трагедия, но вероятно не, тя каза че не може да ме обикне, че не се чувства щастлива с мен, а аз противоположно на нея, и казвам, че немога без нея.
Също ми каза, че от Нова година насам явно ще ме зареже, а аз съм толкова болен по нея, че вече си планирам самоубийството. Не знам какво да правя, не мога без нея, давайте съвети.
Благодаря предварително

GLaDOS
12-29-2015, 04:23
Самоубий се. Постави се на нейно място и се опитай да си представиш какво е изживяла с този аборт? Травматизирала се е и няма какво да направиш. Не всички го приемат аборта като нещо естествено ...

DarkManX
12-29-2015, 09:31
Дори и така да е хората винаги могат да оправят нещата, докато са все още живи....

pandabear
12-29-2015, 09:38
когато обичаш някого искаш той да е щастлив. тя самата ти е казала, че не се чувства щастлива.
просто я пусни...ще се направя, че не съм прочела варианта със самоубийството

Indistinct
12-29-2015, 09:48
Ще преодолееш раздялата. Хората са казали, че времето лекува всичко, и смятам, че са прави.
За нея абортът е бил голям шок и всички тези лоши преживявания ги свързва с теб.
Недей да се отчайваш, защото не се знае кой може да срещнеш на следващия ден.

DarkManX
12-29-2015, 09:51
Истината е, че живеех живота си единствено заради нея, нямам никой друг, семейството ми е разведено, животът е несправедлив...

Indistinct
12-29-2015, 09:56
Истината е, че живеех живота си единствено заради нея, нямам никой друг, семейството ми е разведено, животът е несправедлив...

Тогава намери за какво друго да живееш. Много хора са в същото положение като теб, има и такова, които са много по-зле. Но живеят в търсене на смисъла на живота си. Не случайно си роден. Намери защо!

DarkManX
12-29-2015, 10:10
Тогава намери за какво друго да живееш. Много хора са в същото положение като теб, има и такова, които са много по-зле. Но живеят в търсене на смисъла на живота си. Не случайно си роден. Намери защо!

Без нея животът ми е безсмислен надали да се доверя за пореден път на момиче, привикнал съм с нея и не знам просто, някой хора предоляват по-лесно тези неща някой други, като мен почти не могат да се справят с това положение..

Indistinct
12-29-2015, 10:46
Без нея животът ми е безсмислен надали да се доверя за пореден път на момиче, привикнал съм с нея и не знам просто, някой хора предоляват по-лесно тези неща някой други, като мен почти не могат да се справят с това положение..

Не си утежнявай живота с това разбиране. Да не мислиш, че и на нея й е лесно? Все пак 4 години са дълго време, но щом е почувствала, че вече няма същите чувства, трябва да уважиш мнението й и да се разделите. Ще бъде по-зле и за теб, и за нея да се преструвате един пред друг, че всичко е по старому. Всеки си поема по пътя и продължава напред.

an7raks
12-29-2015, 10:51
Тогава намери за какво друго да живееш. Много хора са в същото положение като теб, има и такова, които са много по-зле. Но живеят в търсене на смисъла на живота си. Не случайно си роден. Намери защо!
Защото майка му не е направила аборт...

Indistinct
12-29-2015, 10:55
Защото майка му не е направила аборт...

Къде ти е съпричастността. Не му помагаш. :D

DarkManX
12-29-2015, 11:11
Къде ти е съпричастността. Не му помагаш. :D

Каквато и да му е съпричастността, сам съм се вкарал в блатото.

rehonoscy
12-29-2015, 11:14
Простил ли си си на себе си спрямо случилото се. Остави я на свобода, след време ако се върне си е заслужавало. Няма нещо като сродна душа, само хора, които си обикнал, и другите които те чакат.

an7raks
12-29-2015, 11:48
Къде ти е съпричастността. Не му помагаш. :D

Няма ми я съпричастността, защото съм почти сигурен какво е станало... Натиснал е момичето да го правят без презерватив, защото "може да се контролира", а после я е накарал да убие детето си, щото го е хванало шубето. Или даже да не я е накарал, не й е показал, че може да се разчита на него достатъчно, за да го отгледат. Нормално момичето да не иска вече да е с него.
Тва със самоубийството е кретения...

DarkManX
12-29-2015, 12:18
В интерес на истината, за правенето на секс опитахме без и в последствие го правихме с съгласието и на двамата.А относно аборта
след, като тя разбра, че е бременна каза ясно и точно : "Не искам да си съсипвам живота! Как ще отреагира баща ми за това? на 22 съм и искам да си поживея, а и също така как ще ме гледа шефа докато съм на работа !? с корем....".

Нямах никакъв вариант да я разубедя, също така, аборта беше с близнаци

an7raks
12-29-2015, 12:34
Е, то ясно, че със съгласието и на двамата, ама с твоето уверение, че ще я пазиш. За другото по принцип е права, ама ти си бил човекът, който да й покаже, че има алтернатива, а после нека си реши какво иска. Ти най-вероятно си се стреснал и си бил с 2 ръце ЗА решението й. Показал ли си й, че може да го задържи и ти да си до нея, за да не е чак такова "съсипване на живота" и да се оправите някак? Предупреди ли я, че ще се чувства зле, ако избере да го махне? Каза ли й, че си с нея, каквото и да избере или щом е споменала аборт, веднага си й казал, че това е правилното.

DarkManX
12-29-2015, 19:41
Е, то ясно, че със съгласието и на двамата, ама с твоето уверение, че ще я пазиш. За другото по принцип е права, ама ти си бил човекът, който да й покаже, че има алтернатива, а после нека си реши какво иска. Ти най-вероятно си се стреснал и си бил с 2 ръце ЗА решението й. Показал ли си й, че може да го задържи и ти да си до нея, за да не е чак такова "съсипване на живота" и да се оправите някак? Предупреди ли я, че ще се чувства зле, ако избере да го махне? Каза ли й, че си с нея, каквото и да избере или щом е споменала аборт, веднага си й казал, че това е правилното.

Казах и защо не го задържим, тя ми каза аз съм достатъчно голяма, за да преценя и аз съответно и казах с теб съм каквото и да решиш.

teenems
01-01-2016, 08:49
Това със самоубийството е една от най-големите глупости,които можеш да си помислиш.
Няма незабравими и незаменими хора....

DarkManX
01-01-2016, 14:29
Вчера говорих с баща й сутринта, казвайки му за това,че тя е била бременна и че е направиал аборт, като с неговото обещание да си остане между нас. След което отидох в тях, за да празнуваме заедно Нова Година.
На следващият ден тя ме изпрати до вратата, казахме си чао и се прибрах.

След което баща й и е казал за това, което говорих с него, макар че ми обеща да не казва и вече не знам..
Опитах се да я разубедя, но тя каза че причината да ме остави е, че не ме обича...... 4 години връзка
Плаках пред нея дори, тя не се трогна... Майка и каза, че може след време съдбата пак да ни събере но аз не вярвам
след случилите се неща между нас.

Omega
01-02-2016, 22:20
Та казваш, как щял шефа я гледа с голям корем. Ми ето откъде ти е дошло.

DarkManX
01-03-2016, 18:12
Та казваш, как щял шефа я гледа с голям корем. Ми ето откъде ти е дошло.

Не те разбрах...

Borntobewild..
01-03-2016, 20:17
Пич, живей с мисълта, че един ден всичко се оправя.. Не мисли за самоубийство, това са глупости.

an7raks
01-07-2016, 12:19
http://optimist.bg/?p=1326

Ivaaaaa
01-07-2016, 17:58
https://youtu.be/gVrkE6tV6us

Mary_Jane_69
01-07-2016, 18:16
Остави я, щом няма щастие, няма смисъл

DarkManX
01-08-2016, 12:51
Така съм и направил, истината е, че много хора като мен едва след като допуснат грешка я осъзнават.
Живота ни учи на много неща, дава ни поле за изява а вече, кой как ще си изиграе картите зависи само от него.