PDA

View Full Version : Предложих и, но каза че ще помисли



PlayboySasho
12-29-2015, 13:24
С въпросното момиче се познаваме от няколко месеца но започнахме да общуваме повече отпреди 2 седмици. Когато излизахме в обща компания, тя се държешенсупер милито с мен, постоянно ме прегръщаше, лигавихме се заедно. Започнахме да си пишем и това отиваше до 2-3 часа през нощта. В чатовете писахме всичко - сърца, целувки, глупости...
Вчера излязохме пак общата компания и всичко беше наред, забелязах че когато всички вървим ние някак си се поотделяме. Можем да си говорим за всичко... После седнахме на едни пейки и тя през цялото време се беше облегнала на мен(беше почти легнала направо) и си говорихме... Целунах я по бузата 2-3 пъти което и хареса(поне според мен). После стана така че всички като се разотидохме останахме само двамата.. По пътя нещо де спряхме и видиш ти - започнахме да се целуваме... Всичко беше ок... После като стигнахме до тях се понатискахме известно време и това беше. Помолих един приятел за съвет и той каза да взема един букет рози и да отида сутринта пред тях, да я извикам да слезе и да и предложа... Направих го, тя много се зарадва, понатискахме се още малко и изведнъж каза че щяла да помисли и да и дам малко време... Сега съм супер объркан и не знам какво да правя.. Тя заминава за чужбина с техните за Нова Година и ще се видим чак на 5-ти... Съвети?

Hawkins
12-29-2015, 17:07
Сигурно просто е било объркана от момента.Остави я,но мисля че ще се съгласи :)

GLaDOS
12-29-2015, 21:19
Само на мен ли подобни ситуации от сорта на "Ще си помисля" са супер лигави и несериозни?
Какво значи "Ще си помисля"?
Трябва цял живот ли да я чакаш ?
Ти като искаш нещо казваш ли му "Ще си помисля" или го награбваш?
Според мен, поддържай отношението си с нея, изчакай я още седмица две максимум и повдигни пак темата.
Кажи ѝ че за теб не може да продължи това приятелство заради чувствата ти и я остави да избере... Ако откаже - не се унижавай. Приеме ли те - дерзай.

darkside97
12-29-2015, 21:45
Не са лигави! Просто момичетата отлагат колкото се може повече преди да те зарежат... Най-вероятно момичето не е искало да го отреже веднага или иска "да си го запази", той да си я чака, а на нея като ѝ скимне тогава да го потърси. Моя съвет е да не си я слагаш на сърце.