PDA

View Full Version : Street Workout Wiht Weights



ismi9
12-29-2015, 18:10
Здравейте,Искам да попитам ако тренирам на лостове за качване на маса.. например ако тренирам с Чанта някаде 15-20 кила на лост дали ще е по ефективно за мускyлна маса искам да кажа по бързо.. ??? може ли няква информация между другото съм 62 кила леко оформен..

LoadRunner
12-29-2015, 20:03
що на английски си писал заглавието бе
спрял ли си или мислиш че е готино ли и аз не знам
ако искаш да качваш бързо почвай с химията и не се занимавай с някви форумни всезнайковци

ismi9
12-29-2015, 20:06
Абе с химията на готин ли се ппрааййш ае махай са

LoadRunner
12-29-2015, 20:34
исми?
кажи ми само турчин ли си?

ismi9
12-29-2015, 20:46
Да, Що расист ли си ?

Rakshy
12-29-2015, 21:16
да, ни на български, ни на английски можеш да пишеш

ismi9
12-29-2015, 21:34
Аве простак не съм казал че мога всеки си има мнение

tochko
12-29-2015, 21:43
С лостовете няма да ти се получи да качваш освен ако не зобаш. Внимавай кого обиждаш и гониш. Тук е БЪЛГАРИЯ и се чете пише и говори само на български!!

LoadRunner
12-29-2015, 21:44
ей чалмар, за разлика от нашите жени, вашите имат синки по коленцета не от клатене а от клечане на килимче по 5 пъти на ден
виж само като ти го кажа колко нелепо звучи- да се молиш по 5 пъти на ден на килимче и някакъв първобитен да ти крещи в 5 часа сутринта от някое минаре

ismi9
12-29-2015, 21:49
Да ти кажа една тайна ..... Нямам жена и кво му е общтото с клатене и клечане кви 5 пъти на ден дори не знам за кво говориш кво креще не в 5 часа абе я за махай химик такъв и Tochko Благодаря за Инф. но ще си гоня когото искам и не ми пука да ли е българия или не ..

LoadRunner
12-29-2015, 22:07
хахати даже не си и турчин бе
дори не знаеш кога са ти молитвите

tochko
12-29-2015, 22:08
Нямаш ли майка? Пхахахха мъж ли те роди бе мойче?
Рънъре, българите сме си виновни че го позволяваме това. В Германия защо ходжата не им напява?
То щото не ви пука на турците (самолети, джихадисти това онова) за това Путин ви го вкара. Целия.
Когато кажеш, че не ти пука къде си, само потвърждаваш, че си израснал в някво си затворено общество само на турци (нещо като гето) или па само се правиш на отворен. И май е първото, защото пунктуацията,правописа и мисълта ти куцат ама много.

ismi9
12-29-2015, 22:12
Да отворен съм проблем ли има тема та не е Политика.. Отиди при дядо си или баща говори на тях политиката тука никой няма да те слуша на тях се прави на умен не на мен

tochko
12-29-2015, 22:22
Щот не ти изнася ли бе мъжленце? Ти не можеш да казваш на никой какво да прави.
Как трябва някой хубаво да те отвори от отзаде хахаха. Пред клавиатурата му разбира много, ама на живо ще е някоя пу**а, джудженце в сравнение с тия дето пукаш сега.
Потребителите от раздела са минали по твоя път в тренировките преди много време. Въпроса ти в темата показва голяма не информираност за какъвто и да е спорт.
За култура да не говорим.

Rakshy
12-29-2015, 22:34
турчин си, но не си религиозен, интересно. Къв турчин си, ако не си религиозен? :Д :Д

менте човек

ismi9
12-29-2015, 22:34
Как трябва някой хубаво да те отвори от отзаде хахаха. Много умен, мъдър, грамотен, българин .. Браво точно заради такива като теб българия не се оправя отивай да си пиеш млякото и си лягай тия думи които ки казваш пред клавиатурата нещо си .. нали знеш какъвто си и такива са ти думите например си някъв тъп боклук и думитети щети са свързани с боклуци .. а това означава че си няква путка джудженце. сравнение с тия дето говориш разбираш нали..

Rakshy
12-29-2015, 22:36
Как трябва някой хубаво да те отвори от отзаде хахаха. Много умен, мъдър, грамотен, българин .. Браво точно заради такива като теб българия не се оправя отивай да си пиеш млякото и си лягай тия думи които ки казваш пред клавиатурата нещо си .. нали знеш какъвто си и такива са ти думите например си някъв тъп боклук и думитети щети са свързани с боклуци .. а това означава че си няква путка джудженце. сравнение с тия дето говориш разбираш нали..

заклевам се във всичко свято, че нищо не разбрах

ismi9
12-29-2015, 22:42
и така си и мислех

tochko
12-29-2015, 22:46
Охо ти пък много допринсяш за твята държава щото си извън нея.
С риск да съм банален, не се мъчи да ме съдиш, не знаеш през какво съм минал.
Има един дето трябва да пие мляко, ама това си ти палячо. Сигурно даже не знаеш каква е причината да работи млякото за растеж.
В твоите убиди се чете особена слабост-неориентиран 17 годишен тип, страхуващ се от тежести, за това лостажия дето иска да заприлича на човек.
Моля администратор да премести темата във фън фън и пак фън.

espada
12-29-2015, 23:08
Охо ти пък много допринсяш за твята държава щото си извън нея.
С риск да съм банален, не се мъчи да ме съдиш, не знаеш през какво съм минал.
Има един дето трябва да пие мляко, ама това си ти палячо. Сигурно даже не знаеш каква е причината да работи млякото за растеж.
В твоите убиди се чете особена слабост-неориентиран 17 годишен тип, страхуващ се от тежести, за това лостажия дето иска да заприлича на човек.
Моля администратор да премести темата във фън фън и пак фън.

brat toz e mn lo6 na awatara ti, kak se kazwa, bi li spodelil?

ismi9
12-29-2015, 23:10
Аха разбрах от кой тип си от уния дето за зат компа само аха Фазата е Знаеш ми името но не и историята ми абе ти си баси .....дори не съм извън държавата ето разбрахте без да знаеш много си отваряш осторията момценче междугото тренирам с тежесто от 6 месеца само питах за лостаа.. е тва си ти без да знаеш говориш.. по добре да мълчиш че колкото говориш толкова потаваш

Rakshy
12-30-2015, 00:12
Росен Димитров - Близнака ще да е на аватара му :Д

tochko
12-30-2015, 13:22
Какво против имате Близнака? И по какво по-точно го определи еспада че е лош?

LoadRunner
12-30-2015, 14:35
хахах на темата на исми
джихадиста
ще му сложа 5 звезди че ме забавлява

Rakshy
12-30-2015, 19:43
Какво против имате Близнака? И по какво по-точно го определи еспада че е лош?

нищо, просто изглежда като убиец :Д

tochko
12-30-2015, 20:33
Той си е.

espada
12-30-2015, 20:42
Той си е.

dosta koncentriran i wrajdeben mi izglejda. zyltak...