PDA

View Full Version : ,,Приятели"



The Unicorn❤
12-29-2015, 22:53
Здравейте!
Имам проблем с една моя приятелка. Миналата седмица се скарах с един приятел. И когато й писах и й казах тя изобщо дори не ме изслуша. В училище наскоро тя започна да ходи с 2 други момичета и когато е с тях нас буквално не ни забелязва. Само когато се скарат тя идва при нас(при мен и най-добрата ми приятелка). С Мони ( най-добрата ми приятелка) си помислихме че ако поговорим с нея тя ще ни разбере и поне малко ще започне да ни обръща внимание. Е ами така и направихме поговорихме с нея и й казахме всичко направои тя каза, че ще ни обръща повече внимание и тка. Но 2 дни след това пак отидохме на училище заедно сутринта и на междучасията тя си тръгна с другите момиче цял ден дорина Мони и здравей не й каза. След училище пак говорихме с нея тя започна да реве, разсърди ни се и си тръгна. На другия ден й се извиних , защото мислех, че аз съм виновна, но тя продължава да прави същото... Не знам какво да направя когато искам да говоря с нея за нещо, което не искам да прави или просто не ми е приятно тя започва да реве, сърди се и ме оставя, и по този начин ме кара да се чувствам виновна.
Моля ви за съвет!
Ще съм ви много благодарна!

Smrazqvashta
12-30-2015, 07:34
Хубаво е да се научиш да разграничаваш кои хора са ти приятели и кои не.

inewton
12-30-2015, 07:40
Като й мине цикълът пак ще ви проговори.

Indistinct
12-30-2015, 07:44
Хормонален дисбаланс. На всички сега са им луднали хормоните, с тия пилета.. :D
Но наистина, дръж се здраво за най-добрата ти приятелка (Мони), а ако другата ви иска за приятелки, ще разбере грешката си и ще се върне при вас.

The Unicorn❤
12-30-2015, 09:59
Благодаря ви за съветите