PDA

View Full Version : Разстояние..любов..нищо



Badluck1995
12-29-2015, 22:59
Здравейте на всички! Историята ми е такава. Прекарах няколко месеца с момче,което ясно ми показа че има чувства. Пишехме си постоянно,чувахме се всеки ден,прекарвахме по цели дни заедно,вечер си лягахме заедно (нищо повече),прегръщаше ме,държеше ми ръката,целуваше ме.. Ходих му на гости в родния град,запознах се с най-добрите му приятели.всичко беше приказно. След това той замина за чужбина и всичко се промени,спряхме всякакъв контакт. Най-добрият му приятел каза,че е имал сериозни намерения,но не знам какво го спря. Последно ми каза,че явно неговите чувства не са толкова силни,колкото мойте и не иска да ми дава надежди..въпреки че горе посочените неща ми звучат като надежда. Връщането му в България,едва ли щяло да промени нещо..Обичам го повече от всичко на света,според вас да се боря ли още или да се откажа?

GLaDOS
12-30-2015, 04:29
След като в прав текст ти е казал как стоят нещата...

tori
12-30-2015, 09:56
За кво да се бориш, щом той ти е казал, че не иска да е с теб?

Smrazqvashta
12-30-2015, 10:46
той замина за чужбина и всичко се промени,спряхме всякакъв контакт
неговите чувства не са толкова силни,колкото мойте
не иска да ми дава надежди
Връщането му в България,едва ли щяло да промени нещо


Да се бориш ли?

Omega
01-02-2016, 22:11
Далеч от очите, далеч от сърцето.

AlaBalaa
01-02-2016, 22:48
Може би просто момчето иска да приключите всичко изведнъж и да те "предпази", той изобщо кога ще се върне и за колко ще се върне?

zabluden
01-03-2016, 03:42
izvinete latinicata, no nai-posle da se vidi mnenie sys smisyl. Lipsata Na contact ot myjka strana, pri razstoqnie, izkliuchitelno rqdko e zaradi kurvalyk ili neshto takova. V chujbina - sam, s ejednevni problemi. V bg dori da ste v edin grad, Pak moje da se pobyrka ot revnost, a Kato pribavish I razstoqnieto, paranoqta i ejednevnata bolka ne mu myrdat, ako go nqma dylgo.. dori pri slabi chustva. Shtom ne Ti dava obeshtaniq, znachi ima neshto nesigurno pred nego. Ili go podkrepqsh I opitvash da go raberesh, ili Kato tipichna Bulgarka jivei za momenta I ne mu Davai prazni nadejdi samata Ti. Za men se jertva toi v sluchaq. Po hubavo Li e da Ti obeshtae zvezdite I vsichko da otide po dqvolite? Udobno e da analizirash chujdite postypki, v komforta na doma I priqtelskiq Ti Kryg. I leko otklonenie - Chudno mi e samo, nazad vyv vremeto kak Sa ocelqvali vryzkite Na jeni s voinici ili morqci, koito gi nqma s godini, ne sa imali nito net, nito telefoni.. mai tam nqkyde se krie otgovora na jenskiq vypros "kyde ostanaha myjete???"


Може би просто момчето иска да приключите всичко изведнъж и да те "предпази", той изобщо кога ще се върне и за колко ще се върне?