PDA

View Full Version : Учител мъж по физкултура!!!



The Unicorn❤
12-30-2015, 23:06
Здравейте!
В училище по физкултура учителя ни е мъж. И когато съм неразположена трябва да си измислям оправданияя, че имам мускулна треска, че съм болна или нещо такова... Защото аз не искам да му казвам а и когато му кажем просто, че не можем да играем, че сме неразположени, той казва нищо ви няма можете да играете, и че бил говорил със специалист. Ами добре следващия път нищо не казах, играх си и след часа първото, което е е че се бях изцапала(добре че бях с черен клин) и второто супер много ме болеше корема.
И просто искам да ви попитам какво да правя, защото казах на майка ми и тя ми каза не играй, да но когато кажа че не мога да играя той пита защо и какво да му кажа, че съм в цикъл ли??? Също събрахме се всички момичета от класа и говорихме с класната, тя каза, че ще поговори с него и пак същото!
Моля ви за съвет!!! Наистина посъветвайте ме нещо, защото много се притеснявам!!!??

AlaBalaa
12-31-2015, 00:18
Добре де, какво ще стане ако му кажеш, че си неразположена и не искаш да играеш? Той какво на сила ли ще те накара не мога да разбера, при директора/ката ли ще те заведе?

MeetYourMaker
01-01-2016, 20:53
momichetata v nashiq klas si govorqt pred gospodina v klasa che sa v cikul i ne mogat da igraqt, ne moga da razbera zashto se pritesnqvash twa ne e sramno?

dwanewane
01-02-2016, 12:46
momichetata v nashiq klas si govorqt pred gospodina v klasa che sa v cikul i ne mogat da igraqt, ne moga da razbera zashto se pritesnqvash twa ne e sramno?

Naistina ne biva da te e sram ot nego vse pak toi e edin tap daskal i ne trqbva da ti puka momichetata ot nashiq klas dori mu se bazikat nqma nishto sramno :D :D

solo_
01-02-2016, 12:48
Кви са тия лапешки истории? ох главата ме боли дай да си тръгнем ? ох кракът ме боли дай днес да не ходим на училище ? ама вие сте поразяващи лапета...