PDA

View Full Version : Въпрос за чийт дните



Comendante17
12-31-2015, 07:09
Привет на всички. От скоро правя чийт дни и зареждащи дни. Понякога след това ми става лошо, но има малка разлика от преди да ги правя.

Прочетох една статия, която е сравнително против и не знам дали да продължавам.

Чийт ден - какво е мръсен ден и как да го прилагаме? (http://aestheticbyscience.com/2015/12/30/%d1%87%d0%b8%d0%b9%d1%82-%d0%b4%d0%b5%d0%bd-%d0%ba%d0%b0%d0%ba%d0%b2%d0%be-%d0%b5-%d0%bc%d1%80%d1%8a%d1%81%d0%b5%d0%bd-%d0%b4%d0%b5%d0%bd-%d0%b8-%d0%ba%d0%b0%d0%ba-%d0%b4%d0%b0-%d0%b3%d0%be-%d0%bf/)

Моля за съвет от някой, който разбира

tochko
01-01-2016, 12:57
Здравей,
и аз като теб се старах дълго време към някаква стриктна диета (със стриктно меню всеки ден) в която има чийтове. Това, което намерих за по-лесно е да не чийтвам, защото не мога да си осигуря 100% качествена храна в редовните дни. Ако можеш, мръсния ден е оправдан. Ако ли не, сигурно знаеш защо ти е построена така диетата защото четеш и може да си импровизираш като идеш до магазина или отвориш хладилникът.
Що се отнася до зареждания, правил съм само при чистене на мазнини. В периода на качаване съм на ВВД и я намирам за доста ефективна. Качването при мен е бавничко, но със силата се движа доста добре спрямо режима.
Всичко си е индивидуално за теб, така че разгледай, помъчи се да направиш някои работи и намери това което ти работи. Както написах по-горе за мен ВВД е супер защото е доста проста и работи.

Rakshy
01-01-2016, 19:21
Те и мюсюлманите като цяло са против християнството, но ти вероятно си християнин, тъй че... :Д


Факта, че някой казва, че е лошо не значи, че непременно е лошо. Чийт дните се правят само и единствено, за да задоволиш "нуждите си" от гледна точка на сладко и джънк. Идеята е, че когато пазиш диета не ядеш подобни неща и от време на време го правиш (ядеш), за да се поддържаш в правия път. Ако ти помагат в диетата ги прави, ако ли не - не ги.

LoadRunner
01-01-2016, 19:30
скоро отворих ББтийм и там имаше статия Мръсен ден VS Зареждащ ден
аз мръсотиите ги ям за да си поддържам психиката в някви разумни граници и тоя ден е точно заради това

Comendante17
01-04-2016, 19:41
Благодаря ви за отговорите!