PDA

View Full Version : Какво стана с тази митична любов, за която всеки мечтае ?



Maleficus
12-31-2015, 22:56
Всеки обича, а студени сърца двойно, всеки търси, но не всеки дава достойно... А какво да кажа аз, човека с очи, който виждат всичко лъжи ? Едно сърце давам, но го губя тройно..

Та сега сериозно вече.. Да, отдавна изгубих онази магия,онази наивна вяра в илюзията наречена любов.. Всъщност не е честно да говоря така общо, все пак все някой печели лотарията.. Любовта в наши дни е по скоро едно интервю за престиж, възможности, социален статус, финансова стабилност и тнн. Рядко ще срещнеш момиче, което да обича някой, който е на дъното, сам и депресиран( все пак съм момче, ще говоря за нещата както ги виждам аз..). Досега всяка, която обичах, се е опитвала да ме лъже, лошото при мен е, че имам натурален талант да разчитам сигналите, когато човек лъже ..(език на тялото, по принцип жените са по натурално приспособено да го разчитат., но изглежда съм си откраднал този талант от нежния пол)
Незнам за Вас, но знаете ли какво е чувството, да знаеш, че нещо не е наред 6 месеца преди да се разделиш с момичето, което искренно обичаш ? Не го пожелавам дори на неприятелите си... Друго, което работи против мен в този модерен вариант на любовта, е че обичам момичето, независимо и дори да имам 1000 пъти по красиви възможности, не наранявам човека до себе си и бих бил до нея във всяка ситуация, дори неизгодна за мен !
Не не съм кученце, ако дадена жена си играе с мен, от далече разбирам и мога да хапя и то жестоко... Незнам вече, не ми остана илюзия, да вярвам, че мога да намеря любов в тази държава пълна с дребни тарикати и хора без елементарна ценностна система, който биха те предали за по вървежното.. А Вие все още вярвате ли ? Защо ?

AlaBalaa
01-01-2016, 16:59
Не мисля, че съм се влюбвал, но пък яко съм хлътвал. Да ти кажа, много се съмнявам вече в какво да вярвам, но много трудно бих се доверил на някое момиче.

RayaS
01-01-2016, 17:14
Така се получава от прекалено много разочарования в любовта. И аз бях наранявана доста и доскоро мислех ,че любов не съществува ,но намерих човек,който ме оценя такава каквато съм (Същото се отнася и от моя страна) и съм убедена вече ,че любов съществува и тя движи света ! Загърби миналото и продължи напред,няма смисъл да се гледат стари пътища!