PDA

View Full Version : Чувствата взаимни ли са



CountBiscuit
01-02-2016, 21:41
Здравейте. Накратко - преди няколко месеца се запознах неволно с едно момиче заради работа по общ проект. Още тогава нещо ми се отключи и проявих симпатии към нея. Започнахме да си пишем доста често, а отскоро буквално всеки ден и като цяло заформихме много добри отношения, а моите чувства се развиха още повече. Тя е от съседен клас и започна все по-чесно и по-често сама да идва да ме търси. Споделя ми за проблемите си, допитва се до мен и каквото и да й говоря й се струва интересно. Освен това постоянно търси допир с мен - гушка ме, хваща ме подръка, разрошва ми косата, обляга се на мен и тем подобни. Точно това ми дава основание да мисля, че има някакви искри между нас. Но има малка уловка. Често неволно стигаме до темата любов и тя открито заявява, че няма нужда от момче и, че иска да се развива сама без да бъде ничия и без да я ограничават. А най-интересното е, че след няколко дни въздиша как й липсва да има някого до себе си. Честно казано съм объркан с това положение и неколкократно съм бил готов да й призная всичко, но се обезкуражавам като се сетя какво ми е наговорила преди. Именно заради това реших да се допитам до вас и да поискам вашето мнение по въпроса. Благодаря :)

tochko
01-02-2016, 21:53
Какво ти е говорила преди?

AlaBalaa
01-02-2016, 22:46
Абе, я не го мисли и направо й кажи, че я харесваш, че искаш да сте повече от приятели. Не всяко момиче прави тези неща с приятелите си и става толкова близка. Ако пък си по смел, направо уцели момента и я целуни и толкова. Игнорирай това, че ти е казала, че не иска никой.

Maleficus
01-03-2016, 00:13
Здравейте. Накратко - преди няколко месеца се запознах неволно с едно момиче заради работа по общ проект. Още тогава нещо ми се отключи и проявих симпатии към нея. Започнахме да си пишем доста често, а отскоро буквално всеки ден и като цяло заформихме много добри отношения, а моите чувства се развиха още повече. Тя е от съседен клас и започна все по-чесно и по-често сама да идва да ме търси. Споделя ми за проблемите си, допитва се до мен и каквото и да й говоря й се струва интересно. Освен това постоянно търси допир с мен - гушка ме, хваща ме подръка, разрошва ми косата, обляга се на мен и тем подобни. Точно това ми дава основание да мисля, че има някакви искри между нас. Но има малка уловка. Често неволно стигаме до темата любов и тя открито заявява, че няма нужда от момче и, че иска да се развива сама без да бъде ничия и без да я ограничават. А най-интересното е, че след няколко дни въздиша как й липсва да има някого до себе си. Честно казано съм объркан с това положение и неколкократно съм бил готов да й призная всичко, но се обезкуражавам като се сетя какво ми е наговорила преди. Именно заради това реших да се допитам до вас и да поискам вашето мнение по въпроса. Благодаря :)

Човече... човече... Колко по явно да ти каже, че те харесва ? Ама за всеки случай почакай да почне да се търка в теб, защото знаеш ли може просто да си много пухкав или да имаш хубава козина, като онези готини плюшени играчки дето момичетата много харесват ! Давай смело напред, само така ще усетиш удоволствията от живота, друг начин няма... Ако чакаш, само 2 приятелки в живота ти няма никога да ти изневерят и винаги ще те обичат, лявата и дясната ! А още нещо, недей да се раздаваш на 100% една връзка се изгражда стабилно и продължава така, когато винаги имаш какво ново да споделиш, тоест винаги бъди 1 крачка напред и винаги изненадвай !

Грозния
01-03-2016, 17:32
Освен това постоянно търси допир с мен - гушка ме, хваща ме подръка, разрошва ми косата, обляга се на мен и тем подобни. Точно това ми дава основание да мисля, че има някакви искри между нас.Определено има! Жените не правят такива неща току-така. Успех брат :)!

...тя открито заявява, че няма нужда от момче и, че иска да се развива сама без да бъде ничия и без да я ограничават. А най-интересното е, че след няколко дни въздиша как й липсва да има някого до себе си.Това го е казала за да не я помислиш за "лесна". Вторият път явно се е изпуснала че иска близаст с някого, може и да е било нарочно, така че да се сетиш :D!