PDA

View Full Version : Въпрос, който да някаква степен ме притеснява



nexttime
01-03-2016, 17:34
Знам, че за много от вас това може да ви се стори като голяма глупост, но за мене важно и искам да ви попитам. Ако излизате с момиче и бившият и, който е по-силен от вас започне да ви заплашва и да се прави на мъж от ревност, кое е по-добрият вариант? Трябва ли да влизате в конфронтация с него въпреки, това че е по-голям и силен и най-вероятно ще загубите (да не говорим ако не е сам) или да го оставите да ви унижава пред момичето и да ви накърнява достойнството. Това е, според мен, значителен проблем, защото това са неща, които се случват и ще се случват и искам да знам как трбва да се реагира адекватно. Имал съм приятели с подобни проблеми и дори зарязваха приятелките си от страх, че бившите им ще ги тормозят и че ще изглеждат смешно пред момичетата.

Maleficus
01-03-2016, 17:58
Колкото и да е силен човек, винаги може да му се повлияе психически. Ако покажеш достатъчно кураж и си отстояваш позициите без да предизвикваш физическа конфронтация, можеш да я избегнеш. Ако не, винаги носи някакъв инструмент за самозащита електрошокова палка или нещо подобно.. Колкото и да е силен човек, малко хора могат да устоят на една добра палка, защото все пак сигналите, който мозъка изпраща към мускулите са електрически заряд, който може да бъде прекъснат :) По разумно е да не се стига до конфронтация, защото обикновено води до още конфронтация..По добре направи така, че ако се занимава с теб да има какво да губи, тоест органите на реда могат да послужат за това, подаваш оплакване привикват го и това най малкото може да служи като демотиватор за повторни изпълнения... Освен ако не е някое пълно психо и рецидивист..