PDA

View Full Version : Късо гемче или трудно забелване на пениса?



La.Francé
01-04-2016, 21:13
Здравейте! Аз съм момче на 15 години и имам проблем. При ерекция трудно забелвам пениса си, т.е усещам как гемчето ми пречи. Четох в интернет, че операцията може да бъде извършена чрез лазер, но ми е много притеснено от това ако получа ерекция след операцията дали ще боли. Страхувам се че ще боли много след операцията ама няма как .. Ии тъй ако някой е имал такава операция ако може да сподели и колко дни след нея може да се мастурнира или да се прави секс .. И последен въпрос каква е цената? Благодара предварително.

AlaBalaa
01-04-2016, 22:12
Иди при хирург или уролог, не знам точно кой извършва процедурата. За секс и мастурбиране ще устискаш, трябва да ти паднат конците, ще питаш доктора. За цената също ще питаш него, няма да се оръсиш толкова много за консултация.

Грозния
01-05-2016, 17:35
При ерекция трудно забелвам пениса си, т.е усещам как гемчето ми пречи.Вероятно ти е твърде късо, но само лекар може да каже със сигурност.

ако получа ерекция след операцията дали ще боли. Страхувам се че ще боли много след операцията ама няма как .. Няма да боли, идеята на операцията е да не те боли гемчето и да можеш да си забелваш пениса без болка и проблеми. Ще те наболява докато зарастне среза, където е било гемчето.

И последен въпрос каква е цената?По здравна каса със скалпел ще е (почти) безплатно, а с лазер се прави само в частни клиники и там се плаща - можеш да потърсиш в нета и да провериш какви са им цените. С лазер е по-безболезнено, почти не остава белег и ще можеш по-скоро да мастурбираш/ебеш. За периода на въстановяване е различно и трябва да питаш лекаря кога ще можеш да правиш тия неща. Доколото знам ако ти резнат гемчето със скалпел, ще трябва да устискаш десетина дена да не мастурбираш, за секс е към 20 дена. Успех :) !