PDA

View Full Version : Малко ми стана объркано .. Помогнете ..



crazyfenka
01-04-2016, 21:43
Разстроена съм .... Знам че животът е пред мен имам много време ! Но проблемът ми е със момчетата ..Винаги когато
харесам някое момче винаги се държа добре .. нормално докато той не ми каже ''Съжалявам харесвам друго момиче вече''
и все някакви такива ... Разбирам да стане веднъж два пъти но то е абсолютно винаги!! :-k През живота ми съм имала нещо като гадже единствено просто се целунахме и той ме излъга че ще заминава за чужбина .. Просто , всичките приятели ги гледам с гаджета ... Ходя по улиците гледам как се гушкат и целуват хората .. Става ми толкова гадно.. Иска ми се поне веднъж и на мен да се случи... Знам че животът е пред мен разбирам .. Но през тинейджърските години също това си е изживяване , спомен ..Как да го кажа .. Все се обвинявам че проблемът е в мен ... Не знам какво да правя вече.. :smt009

RiB
01-04-2016, 22:42
Сори, мацко, бих ти помогнал, но си харесах вече друга :(

vankata5555555
01-06-2016, 08:41
Аз те взимам !

crazyfenka
01-06-2016, 09:43
Исках съвет за това което написах ! А не да тръгвате да ме взимате..

Smrazqvashta
01-06-2016, 09:47
Просто не си попаднала на подходящ човек.

Borntobewild..
01-06-2016, 12:23
всичко с времето си ;)

izrot
01-06-2016, 12:49
всичко с времето си ;)

twa pyk e basi typnqta, wremeto zn li kolko go ebe, 4e nikoi ne q iska we... :D::DD wremeto e nepokis. macko, trqbwa da po4ne6 da se obli4a6 kato kowra. towa e pytq kym sigurnata pobeda!

Borntobewild..
01-06-2016, 14:59
Разстройваш грамотността ми така, недей че се плаша. И да времето със сигурност го "ебе" малко повече от колко теб, ако не осъзнаваш за мацката това явно е сериозен проблем, изроТче, и бива малко уважение ;)

IseeDEADbodies
01-06-2016, 16:48
^ лол. Дай да чуем адекватният ти съвет. Щото или става курва, или продължава да си чака търпеливо коня на бял рицар... пардон, рицаря на бял кон.

inewton
01-06-2016, 16:52
Не се отчайвай, чадо! Знай, че в мазето на твоя провал винаги има един етаж по- надолу.

solo_
01-06-2016, 16:58
Не се отчайвай, чадо! Знай, че в мазето на твоя провал винаги има един етаж по- надолу.

поправи ме ако НЕ съм прав:

Ти си гледал новите съседи и от там си се филмирал че си свещеникът гей който щеше да отива във Ватикана защото искаха да го убиват и от там си се филмирал...

inewton
01-06-2016, 16:59
поправи ме ако НЕ съм прав:

Ти си гледал новите съседи и от там си се филмирал че си свещеникът гей който щеше да отива във Ватикана защото искаха да го убиват и от там си се филмирал...

Тц, това е реплика на Ресио. (не помня свещеникът да е бил гей.)

solo_
01-06-2016, 17:26
Тц, това е реплика на Ресио. (не помня свещеникът да е бил гей.)

Ама признай се че в поредицата новите съседи си влязал нали ? Признай си няма да ти се смея аз също съм влязал в

Соня Немска - Правена съм за ръцете ти

Азис - хабиби

Няма лошо да се филмираш а преди бях се филмирал в една друга поредица от филми :d

inewton
01-06-2016, 17:31
Аз отдавна съм си признал.
Какво ми пука дали ще ми се смееш!? Смей се ако искаш!

Borntobewild..
01-06-2016, 18:49
^ лол. Дай да чуем адекватният ти съвет. Щото или става курва, или продължава да си чака търпеливо коня на бял рицар... пардон, рицаря на бял кон.


Учили са ме и продължават да ме учат че няма рицари, няма бели коне в любовта. Просто в един момент срещаш някой, който си заслужава, и тогава осъзнаваш, че е имало време за всичко и ти показва, че нещата не са точно така както си ги мислиш. Колкото и да търси е все тая, просто в един момент идва :) Мисля, че изказванията са ми достатъчно адекватни. ;)

tori
01-06-2016, 18:54
^ лол. Дай да чуем адекватният ти съвет. Щото или става курва, или продължава да си чака търпеливо коня на бял рицар... пардон, рицаря на бял кон.


Не се отчайвай, чадо! Знай, че в мазето на твоя провал винаги има един етаж по- надолу.
Спуках се да се хиля!

gimli
01-06-2016, 18:55
Кот такоа.... Иначе донякъде izrot е прав колкото и да е странно.

rehonoscy
01-06-2016, 19:14
Не разбрах каква е дилемата, нито пък какъв съвет търсиш. Момче си харесваш, а той теб не. Може би трябва да спреш да ги търсиш и да се концентрираш върху себе си, рано или късно правилното момче ще те потърси тебе. Прави неща за себе си и се чувствай комфортно в собствените си обувки и сама, тогава ще те ценят повече! ;) Търпение и усмивки :D

IseeDEADbodies
01-06-2016, 19:30
Учили са ме и продължават да ме учат че няма рицари, няма бели коне в любовта. Просто в един момент срещаш някой, който си заслужава, и тогава осъзнаваш, че е имало време за всичко и ти показва, че нещата не са точно така както си ги мислиш. Колкото и да търси е все тая, просто в един момент идва :) Мисля, че изказванията са ми достатъчно адекватни. ;)

Ми, да, видя ли как сама си отговори. Щото момата иска съвет, който няма как да получи. Тия неща не се случват когато ти решиш.

Borntobewild..
01-06-2016, 19:42
Ми, да, видя ли как сама си отговори. Щото момата иска съвет, който няма как да получи. Тия неща не се случват когато ти решиш.

ама симпатяга ;д, това говоря от началото ;д

IseeDEADbodies
01-06-2016, 19:45
Е, в Габрово сте мъдри хора ;]

RiB
01-06-2016, 20:13
Взимам те! Мацко :Д

vankata5555555
01-06-2016, 21:25
Взимам те! Мацко :Д
Нема начин,аз я капарирах рано-рано.Пък и ти си писал,че си си харесал друга...

DarkManX
01-07-2016, 07:19
Бъди такава каквото си и правилният човек ще те дойде при теб с времето, щастието е една предпоставка за по-добър живот, на който малко хора могат да му се порадват, както й хубавите неща се случват по веднъж в живота!

crazyfenka
01-07-2016, 08:57
Никога няма да съм като другите момичета ! Хах вие момчетата харесвате само курвенското .. със извинение ама предпочитам да съм сама отколкото да съм тъпа ку*ва която ходи само по момчета и я търсят само за секс . Жалко че вече не търсите нормалните момичета... Благодаря на Borntobewild мисля си че тя ме разбра по някакъв начин :)

DarkManX
01-07-2016, 10:35
Никога няма да съм като другите момичета ! Хах вие момчетата харесвате само курвенското .. със извинение ама предпочитам да съм сама отколкото да съм тъпа ку*ва която ходи само по момчета и я търсят само за секс . Жалко че вече не търсите нормалните момичета... Благодаря на Borntobewild мисля си че тя ме разбра по някакъв начин :)

Не слагай всички под общ знаменател и не мисли, че не търсим нормални момичета.
Всеки човек има право на избор, след като съм прекарал 2 дълги връзки и разбера, че момичето ме е лъгало какво ми остава!?

RiB
01-07-2016, 11:44
Нема начин,аз я капарирах рано-рано.Пък и ти си писал,че си си харесал друга...

Хмм... ЩЕ НАДДАВАМЕ! съгласен!??!?!

an7raks
01-07-2016, 12:08
Пробвала ли си да питаш някой, който те познава за това какво ти куца?

GoldenBoyAtanasov
01-08-2016, 05:59
Eх,една слабост да уловите и веднага нападате.Иначе ще се опитам да ти отговоря с моя личен опит.Аз съм като теб същия и вярвам,че просто не съм попаднал на подходящ човек все още(като теб).Мога ли да направя нещо?Не.Какво ми остава?Да се уча.Не ти говоря за училище.Хвани някакъв спорт,тренирай,учи,чети книги(това сериозно ти го казвам.Не бъди кон с капак!).В никакъв случай обаче недей да пишеш наляво-надясно по ФБ на момчета неща като "здравей,искаш ли да се запознаем",защото ще изглеждаш смешна и отчаяна.Туй то...

an7raks
01-08-2016, 06:07
Eх,една слабост да уловите и веднага нападате.Иначе ще се опитам да ти отговоря с моя личен опит.Аз съм като теб същия и вярвам,че просто не съм попаднал на подходящ човек все още(като теб).Мога ли да направя нещо?Не.Какво ми остава?Да се уча.Не ти говоря за училище.Хвани някакъв спорт,тренирай,учи,чети книги(това сериозно ти го казвам.Не бъди кон с капак!).В никакъв случай обаче недей да пишеш наляво-надясно по ФБ на момчета неща като "здравей,искаш ли да се запознаем",защото ще изглеждаш смешна и отчаяна.Туй то...
:D

KIRIL98
01-08-2016, 18:43
GoldenBoy не е много хубаво да мислиш така. Днеска ще каже този не е правилния, този не е правилния и в един момент ще осъзнае, че живота й е минал в търсене на подходящия. Но хората имат едно много хубаво качество, те могат да се променят. Така че не търси перфекния, а търси просто човека, който те обича и ако днеска не си го намерила търси го и утре. Просто не се предавай. И ще е хубаво и аз да послушам собствения си съвет.

inewton
01-09-2016, 06:52
Но хората имат едно много хубаво качество, те могат да се променят.

Огромна грешка. Хората не се променят. Особено тези над 15-16.

NomNomNom
01-09-2016, 08:23
Никога няма да съм като другите момичета ! Хах вие момчетата харесвате само курвенското .. със извинение ама предпочитам да съм сама отколкото да съм тъпа ку*ва която ходи само по момчета и я търсят само за секс . Жалко че вече не търсите нормалните момичета... Благодаря на Borntobewild мисля си че тя ме разбра по някакъв начин :)

Ей това е за теб http://9gag.com/tv/p/a4W2jr/step-1-be-attractive-step-2-don-t-be-unattractive?ref=fbl9

Все някой друг виновен, дей**а

Грозния
01-09-2016, 10:01
Винаги когато харесам някое момче винаги се държа добре .. нормално докато той не ми каже ''Съжалявам харесвам друго момиче вече'' и все някакви такива ... Разбирам да стане веднъж два пъти но то е абсолютно винаги!! :-k Ако никое момче не те харесва, значи имаш проблем, който е в теб! Замисли се!

Огромна грешка. Хората не се променят. Особено тези над 15-16.Подкрепям, колкото и да ми е неприятно ;) !

crazyfenka
01-10-2016, 17:20
Знам.. очевидно има някакъв проблем във мен за който още не знам .. И мисля да послушам an7raks за съвета .. Не съм се замисляла над това но не знам дали ще ми кажат истината ..
DarkManX - За повечето момчета , може би играчите.
GoldenBoyAtanasov - Прав си ...
И благодаря на всички за съветите ..

GoldenBoyAtanasov
01-11-2016, 07:53
Знам.. очевидно има някакъв проблем във мен за който още не знам .. И мисля да послушам an7raks за съвета .. Не съм се замисляла над това но не знам дали ще ми кажат истината ..
DarkManX - За повечето момчета , може би играчите.
GoldenBoyAtanasov - Прав си ...
И благодаря на всички за съветите ..

Получи доста мнения и съвети.Дано вече си по-спокойна и по-уверена.Успехи в любовта занапред! :)

crazyfenka
01-13-2016, 08:19
Получи доста мнения и съвети.Дано вече си по-спокойна и по-уверена.Успехи в любовта занапред! :)

Благодаря ти .. Хайде , няма да остана сама някой ден правилното момче ще се появи..

DarkManX
01-15-2016, 08:40
Правилният човек ще се появи точно когато най-малко очакваш, малко вяра и търпение и важното е да знаеш, че няма пълно щастие с който и човек да бъдеш.

Животно
01-15-2016, 10:25
то хубаво си казвате някой ден ще срещна правилния, ама примерно, на 18 си, срещаш някъв принц на бял кон и след 2 години щастие и ебанье, принцът решава да изклеца някоя друга, ти разбираш за това, той ти казва, че бил пиян, но вече ти е разбил сърцето и му убиваш коня. След година-две се възстановяваш, на 22-3 срещаш друг принц на зелен кон и след 1-2-3 години връзка, принцът се напрайл на куче на слънчака и изпрасква някоя русская девочка или пък ти си се напрайла на мотика и праскаш някой дебел англичанин, всичко рухва пак, отчайваш се, вече си на 25-6 и псуваш всички мъже, че са еднакви, писнало ти е от връзки и ставаш едно безчувствено курве, примерно. Може и да се самоубиеш от любов, някви такива. Не казвам, че няма да ти се появи правилният човек, просто трябва да има и някой, който да ти каже, че не всичко е дъгички и понита