PDA

View Full Version : Иска ли да е с мен или не?



druzilla
01-05-2016, 16:40
Ситуацията е следната : На 17 години съм и от около 2 месеца и половина излизам с едно момче, което е на 18.Първоначално нямах никакви чувства към него, запознахме се случайно понеже излязохме в обща компания.След това дори не съм се сещала за него докато един ден не ми писа.Наш общ приятел ми каза, че той ме харесва, не спира да говори за мен и т.н. Аз нямах симпатии към него, но просто ми хареса вниманието, отговарях му, пишехме си, беше ми забавно и приех да излезем.Спечели ме отношението му, на втората ни среща ме целуна, започнахме да се виждаме по-често и когато излезем всичко е супер, но през другото време..Пишем си всеки ден, но нито веднъж не ми е звъннал, за да ме чуе.Излизаме 1-2 пъти седмично, а той е почти всяка вечер навън.Излиза с други момичета, за което нямам против, но се вижда с приятелките си по-често отколкото с мен и аз поне не го намирам за нормално?Понякога може да ме покани с него, защото някой от приятелките му са и мои приятелки, но той не се сеща..Аз рядко поемам инициативата да го поканя, но обикновено се оказва, че вече е с тях.Всичко това го виждам като пълна незаинтересованост, но същевременно всеки ден ми пише, в чата е много мил, направи ми изненада за Коледа..Много съм объркана, докато уж той много си падаше по мен, сега аз не мога да си го избия от главата, а той сякаш изобщо не иска да ме вижда. Логичното решение може би е да се откажа, но някак си не искам да го правя, защото когато съм с него съм много щастлива и за това се опитвам постоянно да го оправдая.Мислите ли, че има някакво обяснение за поведението му?Или просто вече не е заинтересован?Не знам дори как да попитам самия него, защото ние не си говорим сериозни неща.И двамата сме приключили наскоро сериозна връзка. Моята беше 3 години приключи няколко месеца преди да срещна него, беше задушаваща връзка, бившият ми непрекъснато ми звънеше и ме контролираше. Естествено в момента не търся това, но все пак ми се иска да получавам повече внимание и не мога да преценя дали всичко това е нормално, но аз не го разбирам, защото не съм имала нормална връзка или просто на момчето му е все тая за мен.
Как трябва да постъп според вас?Да се държа като него, да му пиша, но да не очаквам нищо? Да се опитам да привлеча интереса му отново?

nevermorevon
01-05-2016, 19:58
Щом ти пише постоянно сигурно мисли за теб, просто не иска задушаваща връзка