PDA

View Full Version : СПЕШНО! Търси се някой, който иска да изкара курс за IELTS в Пловдив



anna.spasova
01-05-2016, 17:57
Здравейте, приятели.
Нека Ви разкажа своята история, а , който може, НЕКА ПОМОГНЕ! СПЕШНО Е.

И така...
Аз съм ученичка в 12клас от Пловдив и съм решила да кандидатствам в чужбина за следващата учебна 2016/2017г.
За тази цел ми трябва да държа изпита IELTS до края на март месец, за който съответно трябва да се подготвя с курс (понеже самостоятелната форма на обучение е прекалено скъпа за доходите на семейството ми).

Преди известно време се записах на подобен курс, но организаторите ми казаха, че ще започнем след Коледната ваканция, затова просто изчаках да дойде времето и да се захващаме за работа!
Та, след празниците (вчера) се обаждам в центъра и ми казват , че курс няма да се състои, понеже хората са се отказали, а трябват минимум 3ма човека за група (останали сме 2ма).

"Какво правим сега, гоня срокове!?"- питам аз. Можете да си представите колко се ядосах, като осъзнах, че съм изпуснала шанса да се запиша на курсове , които вече щях да съм преполвила, само за да ме предадат в последния момент.

Та сега... решенията според Центъра са :
- да се запиша на самостоятелна форма (изключително трудно за мен);
- да намеря още поне 1 човек за да организираме група и да започнем подготовката.

Прикачвам линк с въпросния езиков център и цените, също така и своя номер, за заинтересувалите се.
Знам, че учителите са наистина добри , цените, които предлагат, също.
http://home-lc.com/%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B8/
0892744893 - Ани

Искрено се надявам някой закъснял като мен да се присъедини и да си помогнем един на друг.

Благодаря ви и до скоро!

Грозния
01-06-2016, 16:22
Тъп опит за реклама !

LoveInfect
01-06-2016, 17:20
Питай познати.

solo_
01-06-2016, 17:42
И колко скъпо може да е не от 252 евро нагоре май...