PDA

View Full Version : Как да и кажа ?



Kristianvt1
01-07-2016, 00:21
Здравейте ! Аз съм момче на 14 години, и имам проблем. Много харесвам едно момиче на моята възраст. Тя дойде от друг град преди 1 година, и от както я видях много ми хареса. Тренираме заедно плуване, и си станахме много близки. Тя дойде във моя град, защото е започнала година по-рано в училище, и сега е в гимназията 8 клас, а аз съм в 7 и не можем да си говорим толкова много освен на тренировки. Преди 10 дена се събрахме 10 човека в нас и тя беше там. Играхме на предизвикателства и аз умишлено седнах пред нея. Предизвикаха ни да се целунем по устата, и на мен много ми хареса, а тя дори и се изчерви. Предизвикаха ме и да я прегърна. Тя е много хубава. Когато излизаме постоянно вървя до нея и сядам до нея. Държа се мило с нея. Не зам дали ако и кажа че я харесвам тя нама да се стресне и да изгубя приятелството си с нея, или напротив- чувствата ще са споделени. Моля, ви помогнете ми, защото не мога да спя по цели нощи защото мисля за нея . Благодаря, предварително :)

izrot
01-07-2016, 01:16
uspokoi se we :D ne se obnadejdawai twyrde mnogo, za da ne biwa6 razo4arowan twyrde dylboko posle

inewton
01-07-2016, 07:10
Накратко: тичаш след нея като куче, правиш каквото ти каже и си една малка пу*ка. Няма как да те уважава!

DarkManX
01-07-2016, 07:11
Да ти кажа пич, като бях на твойте години и харесвах едно блонди в даден момент просто се престраших и споделих това което чувствам жените обичат смелите, така че действай докато е време.

mona99
01-08-2016, 16:20
Според мен, трябва да и кажеш. Аз съм момиче и мога да ти кажа, че ще и стане мило, ако те харесва де, ама ако не ще се отдръпне от теб завинаги, ще те отбягва и т.н, но по-добре и кажи, защото по-късно, ако се влюбиш, ще ти е много, много трудно

Indistinct
01-08-2016, 16:23
Кажи й, дори и да не ти отвърне със същите чувства, поне няма да имаш празни надежди.

crazyfenka
01-15-2016, 20:08
Ех , любов ...
Бъди мъж ! Само не прекалявай хих ... Намекни и , бъди точен и и кажи че я харесваш миг по скоро но повярвай ми не по ФЕЙСБУК ! :) Покани я на среща на вън на разходка и когато се видите и и кажи че я харесваш а въпросът дали тя ще те хареса не знам . Няма как да разбереш ако не опиташ. Ако не те харесва да си гледа работата ! :D
П.С не и досаждай много по фейсбук .. Виж дали и тя някой път ще се сети да ти пише , късмет ! :)