PDA

View Full Version : Ревност...



the dreamer
01-08-2016, 18:50
Здравейте! Случвало ли ви се е приятелят/приятелката ви да иска да излиза с приятел ей така да си прекарат време без вас и вие да не кажете нещо и да му/й позволите да излиза.
А може би сте позволили, но сте умирали от ревност и от мисълта ''какво ли правят двамата'' ?
А въобще ревнувате ли приятеля/приятелката си от приятелите му/й ?
Споделете, моля :)

sl1nceetoo
01-08-2016, 19:47
Ако приятелят е общ- не, иначе има тъъничка ревност. Но никога не бих възразила. Ако е в нормата, де. :д

heavemyra
01-10-2016, 08:48
Честно да ти кажа моята приятелка я ревнувам дори и като излезе с нейна приятелка :Д :Д :Д Просто ми се иска аз да съм с нея , но няма как 24/7 да сме заедно :Д :Д :Д Иначе според си е нормално да има ревност

DEPRE$$ED OCEAN
01-10-2016, 13:43
Аз нямам приятели не мога да ти помогна.

GLaDOS
01-10-2016, 19:01
Кой съм аз че да ѝ забранявам да се вижда с когото и да било? Същото важи и за нея. Как така ще ми забрани да излизам с някой/ някоя. Супер лигавня. Връзка се гради върху доверие, а не както навремето майките ви са забранявали да излизате с еди кой си... Ревност, разбира се че може да има и е имало, но това не значи да забраниш на някой да излезе. Нелепо е за пораснали хора ...

the dreamer
01-15-2016, 17:57
Кой съм аз че да ѝ забранявам да се вижда с когото и да било? Същото важи и за нея. Как така ще ми забрани да излизам с някой/ някоя. Супер лигавня. Връзка се гради върху доверие, а не както навремето майките ви са забранявали да излизате с еди кой си... Ревност, разбира се че може да има и е имало, но това не значи да забраниш на някой да излезе. Нелепо е за пораснали хора ...
+
И аз мисля така! Твърде глупаво е. Това не е здравословна връзка.

Животно
01-15-2016, 19:02
кви приятели, седи вързана с вериги и не мърда никъде

zombolovesu
01-15-2016, 19:36
Винаги изпитвам ревност, обаче не я показвам, защото все пак лично пространство...

ani_banani
01-29-2016, 10:32
Ами значи аз имам две най-добри приятелки и се е случвало те да излизат без мен и да си споделят неща, за които научавам след време и не ми е много приятно, така че имало е моменти, в които съм ревнувала, но никога не съм го показвала.

mincheto
01-29-2016, 19:24
Не позволявам и няма да допусна такова нещо!
Аз съм от най-ревнивите жени!Мойто с други не го деля!

solo_
01-29-2016, 19:32
Не позволявам и няма да допусна такова нещо!
Аз съм от най-ревнивите жени!Мойто с други не го деля!

Така и трябва защото ако усети че не го ревнуваш, като нищо ще изневерява...

mincheto
01-29-2016, 19:43
Така и трябва защото ако усети че не го ревнуваш, като нищо ще изневерява...

Само да надуша и най-малкият повод за изневяра той е аут......има и други не е единствен и незаменим! ;)
И освен това мойто е от чувство за собственост...вече не от любов. ;]

solo_
01-29-2016, 19:52
Само да надуша и най-малкият повод за изневяра той е аут......има и други не е единствен и незаменим! ;)
И освен това мойто е от чувство за собственост...вече не от любов. ;]

Радвам се да видя някого който знае как да живее живота :)

mincheto
01-29-2016, 19:58
Радвам се да видя някого който знае как да живее живота :)

Така е ,за да е добре човек трябва да поставя себе си и свойте цели на първо място.Човек,ако не се обича и уважава и другите няма да го уважават;)

crazyfenka
01-29-2016, 23:04
Ами аз лично съм супер ревнива.. Реагирам и на стари снимки с приятелките му тъй че смятай..

mincheto
01-30-2016, 11:56
Ами аз лично съм супер ревнива.. Реагирам и на стари снимки с приятелките му тъй че смятай..

Нали знаеш,че умните жени ревнуват,a наивните и глупавите имат сляпо доверие.Аз съм от най-ревнивите и винаги съм била. ;)

女性の目
01-30-2016, 16:41
На мен пък ми се иска МОМИЧЕТО ми да ме преследва от ревност , да ме кара да се събличам и да я чукам до сутринта , освен това и да ме заключва вкъщи :D :razz: :razz:

mincheto
01-30-2016, 17:15
На мен пък ми се иска МОМИЧЕТО ми да ме преследва от ревност , да ме кара да се събличам и да я чукам до сутринта , освен това и да ме заключва вкъщи :D :razz: :razz:

Ми намери си някоя ревнивка повече жени са ревниви. ;)

HollyGolightly
01-31-2016, 02:28
Не го ревнувам, той по-хубава от мен няма да намери. Да, излиза си с приятели понякога, както и аз излизам с моите. Не виждам нищо лошо в това, не ме притеснява, всеки има нужда от лично пространство.
Само загубените и несигурни жени ревнуват. Ако е решил да изневерява, ревността ви няма да го спре.

Niakoitam
01-31-2016, 11:58
Не позволявам и няма да допусна такова нещо!
Аз съм от най-ревнивите жени!Мойто с други не го деля!

И аз съм от ревнивите въпреки,че често външно може и да не ми личи,но ти направо по твоята логика хвани и го заключи твоя в някоя по масивна клетка,изяж ключа и му подавай храна през дупките между решетките.
Сега ако можеш да дойдеш с гаджето няма лошо,но пък ако не можеш няма да го заключиш във вас да те чака. Отделно,че има разни поводи като например ежегодната сбирка на випуска ми дето има нещо като негласно правило хората да не си канят половинките. Ами извинявай,но не може да реша да говоря леко по освободено или да се държа по-освободено с някоя приятелка или позната в рамките на допустимото разбира се и ревнивата и половинка отсреща да ме гледа на кръв. Отделно,че и това положение убива всякакви желания за подобно забавление,защото не знаеш какво му се върти в главата на оня отсреща.... :)

mincheto
01-31-2016, 14:22
Ревнувам го от чувство за собственост най-вече.

HollyGolightly
01-31-2016, 14:50
Възможно ли е да си толкова гнусна?

LadyGG
01-31-2016, 20:26
Твърдо не!Ревността е болест, ако си нямате доверие за каква връзка говорим изобщо....
Мъжете също имат право на своето пространство и среда, и на разговор за мъжки работи...да си говорим за лак за нокти ли?

Blockhead
01-31-2016, 20:28
Твърдо не!Ревността е болест, ако си нямате доверие за каква връзка говорим изобщо....
Мъжете също имат право на своето пространство и среда, и на разговор за мъжки работи...да си говорим за лак за нокти ли?

Zdr izgl mi mn privlekatelna moje li da si pishem na li4no sabshtenie da se opozn

moni.vasileva135
02-04-2016, 09:28
И аз съм от ревнивките, но колкото и да ревнува човек, не може да властва над живота на партньора.. Ако беше така досега да сме в клетки :D

inewton
02-04-2016, 09:33
И аз съм от ревнивките, но колкото и да ревнува човек, не може да властва над живота на партньора.. Ако беше така досега да сме в клетки :D

Човекът по начало е свободен. Не можеш да му повлияеш. Ако няма чувства към теб и/или иска да ти изневери ще го направи.

solo_
02-04-2016, 09:34
право не учите ли ? Всяко човешко същество се разглежда като свободно такова... Всеки и свободен да прави каквото иска.

Да напиша ли мини-урок ?

moni.vasileva135
02-04-2016, 10:52
Човекът по начало е свободен. Не можеш да му повлияеш. Ако няма чувства към теб и/или иска да ти изневери ще го направи.
Да, така, не твърдя обратното.

the dreamer
02-05-2016, 11:12
Да напиша ли мини-урок ?
Ако искаш.
Бих го чел с удоволствие.

Животно
02-05-2016, 12:52
Възможно ли е да си толкова гнусна?

о, да

mincheto
02-05-2016, 16:41
о, да
Живото е по 4 от мен

HollyGolightly
02-05-2016, 21:04
Минке, направила си няколко акаунта за да привличаш внимание. Говориш за човекът, с когото живееш, че е просто парче месо, плячка на която вяра не може да се има. Еми да, ужасна си, не ми говори колко си самоуверена, понеже си толкова комплексирана, че самочувствието ти и с лупа да го търся, няма да го намеря.

Животно
02-05-2016, 21:12
не само самочувствието, а и мозъка

Животно
02-05-2016, 21:14
освен всички тия простотии за мъжете, които пише и комплексите, които избива, се хвали как цялата и рода гласува за Герб.. рядко тъпо същество е това

baby_baby
03-02-2016, 13:08
Ревнива съм но е нормално да излиза с неговите приятели не виждам нищо лошо