PDA

View Full Version : Лига



Lv4e
01-08-2016, 19:27
От 2 месеца играя. Наистина искам да се науча, но има проблем.
1 месец и половина влизах, играех си и така.. Обаче не знам какво стана. Като ми излиза :Match found!: кликвам Accept. После нищо не ми излиза. Ето така изглежда прозореца: http://store.picbg.net/pubpic/5C/7A/354b77947dcb5c7a.PNG

Деинсталирах, инсталирах я сигурно вече десет пъти. Писна ми да чакам. След като инсталирам наново понякога влиза и играя, а на следващия път пак същата работа.

Дразня се, защото преди нямах никакви проблеми.

Някой може ли да ми помогне или поне да ми каже какъв е проблема?

Indistinct
01-08-2016, 19:37
Често ми се получаваха бъгове докато я играх...не останах доволна от играта, особено след като махнаха Mana Potions, всичко ми се обезсмисли.
Имах приятелка, на която като си инсталираше играта все й прекъсваше ъпдейта на 33% и не мърдаше от там, колкото пъти да се опитва да я инсталира и деинсталира отново. Без успех.

Ако няма кой от тук да ти помогне, попитай някое момче от класа ти. Със сигурност ще се намери кой да я играе. :D

Lv4e
01-08-2016, 19:42
Често ми се получаваха бъгове докато я играх...не останах доволна от играта, особено след като махнаха Mana Potions, всичко ми се обезсмисли.
Имах приятелка, на която като си инсталираше играта все й прекъсваше ъпдейта на 33% и не мърдаше от там, колкото пъти да се опитва да я инсталира и деинсталира отново. Без успех.

Ако няма кой от тук да ти помогне, попитай някое момче от класа ти. Със сигурност ще се намери кой да я играе. :D

Всъщност едно момче от класа ми предложи да играем заедно, но ме заеба. Сега ми е кофти да го питам.. :D

Сега играя с друго, но и той не може да ми помогне. :(

Indistinct
01-08-2016, 19:46
Всъщност едно момче от класа ми предложи да играем заедно, но ме заеба. Сега ми е кофти да го питам.. :D

Сега играя с друго, но и той не може да ми помогне. :(

Измисли начин, така че да стане въпрос за играта и "случайно" подхвърли, че трябва някой път да изиграете 5х5 заедно :D

Lv4e
01-08-2016, 19:48
Измисли начин, така че да стане въпрос за играта и "случайно" подхвърли, че трябва някой път да изиграете 5х5 заедно :D

Хаха веднъж с едно момче си говорехме за лигата и въпросното ми каза "С тоя ли ще играеш, бах го в нууба". После му казах, че той не ме кани и че нямам избор. Върху тези мои думи играхме 2 дена и край. Така или иначе не си говорим. Явно трябва да се откажа.. Или пък докато ми купят нов лаптоп/компютър.. Има да чакам.. :D Малко се съмнявам, че и той ще може да ми помогне..

Indistinct
01-08-2016, 19:53
Хаха веднъж с едно момче си говорехме за лигата и въпросното ми каза "С тоя ли ще играеш, бах го в нууба". После му казах, че той не ме кани и че нямам избор. Върху тези мои думи играхме 2 дена и край. Така или иначе не си говорим. Явно трябва да се откажа.. Или пък докато ми купят нов лаптоп/компютър.. Има да чакам.. :D Малко се съмнявам, че и той ще може да ми помогне..

Ако е noob малко се съмнявам да ти помогне. :D
Иначе не е нужно да се опитваш само с някой от класа си. Навсякъде можеш да срещнеш хора, които я играят. Най-добре си намери някого, който да те учи. Иначе справяш ли се с играта?

corbV2
01-08-2016, 20:01
За какво ти е мана пот, ботляга ;д? Сигурно ще кажеш, че играеш и с кларити ;д.

Indistinct
01-08-2016, 20:06
За какво ти е мана пот, ботляга ;д? Сигурно ще кажеш, че играеш и с кларити ;д.

Харесвам чампове, изискващи повечко мана, особено ако я използваш на поразия. :D

corbV2
01-08-2016, 20:23
Ами вече на мид се ползва масово телепорт, така че не е голяма загуба. Пък и добрите играчи си менажират маната добре ;д.

Indistinct
01-08-2016, 20:25
Ами вече на мид се ползва масово телепорт, така че не е голяма загуба. Пък и добрите играчи си менажират маната добре ;д.

Аз не претендирам за добър играч. :D
И обикновено играя бот.

corbV2
01-08-2016, 20:32
Какво се оплакваш тогава? Промените те плашат? Слабачка ;д.

Indistinct
01-08-2016, 20:37
Какво се оплакваш тогава? Промените те плашат? Слабачка ;д.

Осъзнах, че няма защо да си губя времето и че има много по-важни неща от това да се ядосвам заради някакви ботове, дето не знаят какви айтеми да си вземат и да не стийлват.

corbV2
01-08-2016, 20:42
Охо, имаме си флеймърче ;д.

Indistinct
01-08-2016, 20:44
Охо, имаме си флеймърче ;д.

Е сега... :D

corbV2
01-08-2016, 20:47
Каза човекът с няколко бана ;д. Т.е. аз.

Indistinct
01-08-2016, 20:50
Каза човекът с няколко бана ;д. Т.е. аз.

:D Няма лошо.

HardJ
01-08-2016, 22:09
Странно аз съм Gold III в Russia и гледам редовно LCS :D
Не видях много Mid laner-и да играят Teleport :D
Относно потове те помагаха много на доста герой ;)

npp
01-09-2016, 11:49
От 2 месеца играя. Наистина искам да се науча, но има проблем.
1 месец и половина влизах, играех си и така.. Обаче не знам какво стана. Като ми излиза :Match found!: кликвам Accept. После нищо не ми излиза. Ето така изглежда прозореца: http://store.picbg.net/pubpic/5C/7A/354b77947dcb5c7a.PNG

Деинсталирах, инсталирах я сигурно вече десет пъти. Писна ми да чакам. След като инсталирам наново понякога влиза и играя, а на следващия път пак същата работа.

Дразня се, защото преди нямах никакви проблеми.

Някой може ли да ми помогне или поне да ми каже какъв е проблема?

каква ти е конфигурацията?, ако не знаеш, ползвай aida64 меню computer --> summary

напиши в гугъл: league of legends black screen after accept match found