PDA

View Full Version : Въпрос относно LoL account



Zero Advantage
01-09-2016, 19:49
Та може би темата ми е глуповата, но аз да попитам.
Принципно следя играта от може би 3-4 години, но не съм я играл поради технически причини.Започнах март месец миналата година.Имам акаунт от може би 2 години, но в крайна сметка играя самата игра от по-малко от година.Когато почнах да я играя, един уж "приятел"(аз не го познавам лично, но бая ЦС сме играли) ми даде някакъв акаунт(30 левел), да не вдигам моя направо да си играя от неговия.Share-вах акаунта с някъв...да не казвам какъв.Уж 5 месеца нямаше ядове.После тоя реши да ме разкара(нали му нафармих акаунтчето, аре марш).Даде ми там друг някакъв(на мен кефа ми беше да си цъкам различните герои) на който след 2 месеца беше сменена паролата.Същото се случи и с първия.И така общо 5 акаунта, които ми бяха дадени ей така да цъкам от тях, после сменят паролите и ти оставаш капо.Ще помоля съвсем учтиво, ако някой притежава акаунт(30 левел) в EUW от който не играе, да ми го предостави(без да ми дава мейли и подобни).Нямам абсолютно никакво намерение да злоупотребявам с нечий акаунт.Просто да има от къде да играя.Не смятам, че има смисъл да вдигам мой акаунт 2 месеца и играта да ми писне.Знам, че е малко вероятно да изникне някой добродушен българин и да ми предостави негов акаунт, но пък се надявам да са останали и такива.Не ме интересуват герои, скинове, дивизии и други глупости.Но цяла година съм стоял гладен да събера пари да мога да я игра тая пуста игра, а пък кво се оказа ся...Принципно дивизията ми е Platinum, или поне до там стигнах с един от акаунтите.