PDA

View Full Version : искам да сме добри и близки приятели



sweet16kp99
01-11-2016, 14:29
Така пише ви момиче на 15 години .Преди време много харесвах едно момче.Станахме пеиятели ,пишехме си често,като се видехме се гушкахме но чувствата ми към него с течение на времето изчезнаха.Той разбра,че го харесвам .Писахме си дълго на тази тема и решихме да си останем приятели.Още на следващия ден след този разговор той ми писа..Като се видяхме в училище всичко беше нормално той ме гушна ,говорихме си и така..Проблема е там,че аз започвам да изпитвам едни много силни чувства към него,но само приятелски..Просто го чувствам наистина наистина много близък ,моля ви дайте ми съвет как да се сближа още повече с негоо .Иска ми се да станем наистина много добри приятелии..но как,като се виждаме за максимум 10 минути в училище(той е другата смяна) и също така си пишем да не кажа всеки ден,но през ден Моля ви за съвети и идеи как да се сближим,в този сайт ми е последната надежда!!

sofityoy
01-18-2016, 16:47
Според мен не можеш първо да отрежеш един човек,който има чувства към теб и малко по късно да решиш,че искаш отново да сте си близки...това си е просто детска постъпка,реши какво искаш и тогава искай съвети от хората.Лично според мен след като вече си постъпила така нямаш никакво право да искаш да сте си „по-близки“ или да очакваш каквото и да е от него.Трябваше първо да помислиш преди да действаш.

mincheto
02-09-2016, 10:44
Най-добре,aко питаш мен е да му кажеш истината в очите .