PDA

View Full Version : ПО-ДЪЛГА КОСАА



iwkkaaadev
01-11-2016, 18:07
Така здравейте :Д Значи не знам защо напоследък много съм си наумила да си пускам дълга коса.. Тя и моята била дълга но нали знаете ся как е.. Въпроса е там, че не съм от най-търпеливите хора така че съм изчела какви ли не статии за забързване растежа на косата. Има какви ли не маски за коси, шампоани и ампулки и в един момент се обърквам адски много, защото нито знам кое как наистина действа, за колко време,какви пари струва и от къде мога да си го закупя !? Така че молбата ми към вас е да ми предложите средства с които бих могла да достигна тъй желаната от всички хубава бляскава дълга коса :д И естествено за колко време горе долу би могло да подейства, колко струва и къде го продават.. Благодаря :)

black pearl
01-11-2016, 20:01
Тривитаминол!! Това според мен е най-ефективния метод. При положение,че моята коса не растеше,а това наистина много подобри нещата. Сега, не се шашкай няма нищо да ти стане от рода на окосмяване по лицето и т.н.. Да вярно е ,че е за овце и коне ,но няма никви странни съставки освен 3 витамина. Купува се от ветеринарна аптека ,около 4-6 лева е едно бурканче. Аз си правя маска по 2 начина : когато ме мързи просто си намазвам косата с една две шепи, трябва да стане много мазна и слагам една найлонова торбичка или шапка за баня и една кърпа. Спиш така и на сутринта си миеш косата. Предупреждавам мирише много гадно. Другия вариант е да смесиш тривитаминола с яйце ,мляко , зехтин и т.н има много идеи в нета :)

Smilee..
01-13-2016, 18:56
Тривитаминол!! Това според мен е най-ефективния метод. При положение,че моята коса не растеше,а това наистина много подобри нещата. Сега, не се шашкай няма нищо да ти стане от рода на окосмяване по лицето и т.н.. Да вярно е ,че е за овце и коне ,но няма никви странни съставки освен 3 витамина. Купува се от ветеринарна аптека ,около 4-6 лева е едно бурканче. Аз си правя маска по 2 начина : когато ме мързи просто си намазвам косата с една две шепи, трябва да стане много мазна и слагам една найлонова торбичка или шапка за баня и една кърпа. Спиш така и на сутринта си миеш косата. Предупреждавам мирише много гадно. Другия вариант е да смесиш тривитаминола с яйце ,мляко , зехтин и т.н има много идеи в нета :)

И майка ми преди се мажеше с това . Имаше ефект , но аз не бих сложила нещо , направено за животни върху косата си.

girl91
01-13-2016, 21:14
Аз не съм доволна от Тривитаминола - след последния път като си правих курс с него косата започна да ми се омазнява по-бързо (а аз нямам по принцип проблем с омазняването) и това не беше защото продуктът не е отмит добре от косата или защото съм прекалила с маските. Ситуацията се оправи след няколко месеца. Като цяло не видях ефект от маските като по-бърз растеж и т.н.

Elena3232
01-15-2016, 13:39
На мен от тривитаминола започна да ми пада косата.Просто недей.

mincheto
01-30-2016, 06:19
Подстригвай си краищата всеки месец и да видиш как бързо ще почне да расте косата ти.

LadyGG
01-31-2016, 20:56
Много зависи от метаболизма ти, от цялостното състояние на организма.Аз лично третирам косата си непрекъснато с естествени продукти ( мия я с коприва и розмарин, правя домашни маски с мед ), почти не я горя с преси и тем подобни и никога не я суша със сешоар.По принцип ми беше рядка, взех си масло на Икаров от аптеката и го слагах в седмицата по един път, тъй като е много мазно.Втрива се в корените и се прави масаж на главата поне 15мин. след това затопляш главата, като увиваш с кърпа за около 40мин. след това измиваш(ИЗМИВА СЕ ТРУДНО И НЕ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ ОСОБЕНО НА ХОРА С МАЗНА КОСА).Тъй... и да кажа резултатът при мен беше, изключително гъста коса и порасна доста.Миналата година косата ми беше малко под раменете в момента е почти до кръста.

marilyn
02-01-2016, 10:01
Ефект от тривитаминола не видях да има, а го ползвах доста време. Трябва ти системна грижа за косата, по-малко увреждане, повече маски. Косата расте, когато е здрава. Иначе няма магическа рецепта за по-бърз растеж.

mincheto
02-03-2016, 13:44
Купи си и от Диема маска за коса на Българска Роза 5лв е,кръгла и голяма розова кутия ,косата ти ще почне да лъщи от тази маска;) И си копувай бебешки шампоани за чувствителен скалп например шампоаните на Бочко,не е скъп само2.50лв е.

Tedi_0308
02-03-2016, 16:12
Това не мисля че е вредно за нас хората. Но както искаш. Аз също много пдкрепям Тривитаминола!

mincheto
02-09-2016, 11:31
ЦЪК ТУК (http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/442859-Косата-и-всичко-за-нея) ;)

baby_baby
03-07-2016, 06:15
Тривитаминола е различен за всяка коса на някоя помага на друга не

Пробвай с някоя маска

Но това не пречи да я пробваш на теб може да помогне

kaRamella
03-07-2016, 20:02
Много зависи от метаболизма ти, от цялостното състояние на организма.Аз лично третирам косата си непрекъснато с естествени продукти ( мия я с коприва и розмарин, правя домашни маски с мед ), почти не я горя с преси и тем подобни и никога не я суша със сешоар.По принцип ми беше рядка, взех си масло на Икаров от аптеката и го слагах в седмицата по един път, тъй като е много мазно.Втрива се в корените и се прави масаж на главата поне 15мин. след това затопляш главата, като увиваш с кърпа за около 40мин. след това измиваш(ИЗМИВА СЕ ТРУДНО И НЕ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ ОСОБЕНО НА ХОРА С МАЗНА КОСА).Тъй... и да кажа резултатът при мен беше, изключително гъста коса и порасна доста.Миналата година косата ми беше малко под раменете в момента е почти до кръста.

Дай актуална снимка, че тази на автара ти коса е до гърдите.