PDA

View Full Version : Какво да правя?



Cursed
01-12-2016, 15:18
Здравейте , аз съм момче на 16 години и имам малък проблем с едно момиче. Тя е по малка от мен с 2 години , познаваме се от месец и половина и то по интернет само (във фейсбук), тя ми разказа за нея и следователно и аз й разказах за мен.Говорим си по телефона , скайп и т.н и съдейки по начина на общуване помежду ни изглежда сякаш се харесваме. И проблема е в това да я попитам да се видим..в смисъл , не че ме е срам да я попитам или нещо такова , обаче тя е по висока от мен ( с 3-4см ). Тя знае, че е по висока от мен и все пак .. не знам как ще изглежда отстрани това , че съм по нисък от нея.
Не знаех кой да попитам за съвет и за това реших да попитам вас .. ако някой успее да ми помогне с решение на проблема ще съм му много благодарен.

an7raks
01-12-2016, 15:41
Ти сериозно?
1.Няма как някой да ти помогне да станеш по-висок. Няма такива съвети, които да ти свършат работа.
2.Слагаш тигана преди да си хванал рибата... Тя може изобщо да няма такива намерения и ти сам да си набиваш филма, че е взаимно, щото ти се иска.
3.Ако те харесва и иска да е с теб, какво значение има как ще изглеждате?

rehonoscy
01-12-2016, 15:51
Бил съм в подобна ситуация. Така или иначе я надминах :D Не се притеснявай, на тези години изобщо не й пука за това, а останалите могат да ти цокат палката.

Cursed
01-12-2016, 15:54
Да , така е. Не го бях дообмислил точно защото "слагам тигана преди да съм хванал рибата" очевидно , както ти се изрази. Значи .. според теб как мога да разбера дали има някакви сериозни намерения? Просто съм объркан ..

Cursed
01-12-2016, 15:56
Бил съм в подобна ситуация. Така или иначе я надминах :D Не се притеснявай, на тези години изобщо не й пука за това, а останалите могат да ти цокат палката.

Ами надявам се да не й пука както казваш. От една страна си прав , да .. бившата ми също беше с толко г/д по висока и нямаше проблем с това , надявам се и сега да няма .. знам ли

heavemyra
01-12-2016, 15:56
Какво ти пука дали е с 2-3 см по-висока? И да не ти дреме как ще изглеждате отстрани , важното е на теб да ти е приятно с нея :)

Cursed
01-12-2016, 15:58
Какво ти пука дали е с 2-3 см по-висока? И да не ти дреме как ще изглеждате отстрани , важното е на теб да ти е приятно с нея :)

На мен не ми е проблем , обаче за нея не знам .. може да й е странно :/

rehonoscy
01-12-2016, 16:07
Рано или късно, този страх ще ти попречи да говориш с каквито и да е било момичета.. Действай1 действай! действай!

Повече съвети и мнения не ти трябват!

heavemyra
01-12-2016, 16:13
На мен не ми е проблем , обаче за нея не знам .. може да й е странно :/

Ако наистина те харесва изобщо няма да й пука :) Затова не го мисли , а действай :)

an7raks
01-12-2016, 16:38
Да , така е. Не го бях дообмислил точно защото "слагам тигана преди да съм хванал рибата" очевидно , както ти се изрази. Значи .. според теб как мога да разбера дали има някакви сериозни намерения? Просто съм объркан ..

Просто я викаш някъде навън, ПОказваш й, че я искаш и тя ще си покаже дали и тя го иска или не.

Cursed
01-12-2016, 16:41
Ще се опитам и дано се получи