PDA

View Full Version : Добавки



susu98
01-13-2016, 18:05
Има ли добавки, които да правят така че да изгаряш ненужните мазнини и ако има такива дали вредят по някакъв начин. :) Естествено че и спорт трябва, но освен тренировките
Интересно ми е защото една моя приятелка спомена че има такива и смята да си вземе пък защо да не пробвам и аз за да махна някой друг килограм, разбира се ако не вренят по някакъв начин.
Благодаря за отговорите :)

Животно
01-15-2016, 10:37
L-Carnitine, fat burner

tochko
01-15-2016, 12:46
Аз съм се насочил към бърнър на Pure Nutrition USA, защото съм доволен от марката и коментарите за black fire са доста убедителни. Поръчвал съм от ББ тийм и за мен това е марката. Ако може нещо да се нарече "вредно", то може да е само някакъв стимулант в продукта и пак не е сигурно дали ще го усетиш. Тук става дума за термогенен бърнър. На някои бърнъри има указания да не се ползва то чуствителни към кофеин и бременни. Пюър мисля че имат такива бърнъри които се предлагат със и без стимулант във формулата.
Също така някои жени се насочват към л-карнитин или зелено кафе и им работи, защото момичетата принципно са с по-бърз метаболизъм от момчетата.

Ignatoff
02-06-2016, 20:46
Има,да най-ефективната добавка е кардио.Сега сериозно има добри като карнетин и бърнер,но не си мисли,че ще сваляш по 3% подкожни мазнини на седмица.Дори и без тях храниш ли се добре,тренираш ли добре ще е същото.

NqmamName
02-28-2016, 19:55
tochko, започна ли Black Fire, ако си го започнал сподели някакво мнение. В момента аз пия такъв, по 2 хапчета на ден и го пия от 5 дена, по време на тренировка се потя доста, но само при кардиото, като цяло не го усещам толкова силно и другата седмица минавам по 4 хапчета на ден. Миналата година пих Scorch и от него съм по-доволен за сега, както и Oxy-Elite, там потенето беше много стабилно.

По темата: според мен изпробвай някой от по-слабите бърнъри за да видиш как ще ти понасят, например Core Lipo на FA, или просто пий повечко кафе на ден или приемай кофеин на хапчета (ако не пиеш кафе) ,както и зелен чай, мисля че ефекта ще е същият, но най-важното е не какви хапове приемаш, а какво ядеш !

tochko
03-02-2016, 11:15
tochko, започна ли Black Fire, ако си го започнал сподели някакво мнение. В момента аз пия такъв, по 2 хапчета на ден и го пия от 5 дена, по време на тренировка се потя доста, но само при кардиото, като цяло не го усещам толкова силно и другата седмица минавам по 4 хапчета на ден. Миналата година пих Scorch и от него съм по-доволен за сега, както и Oxy-Elite, там потенето беше много стабилно.

По темата: според мен изпробвай някой от по-слабите бърнъри за да видиш как ще ти понасят, например Core Lipo на FA, или просто пий повечко кафе на ден или приемай кофеин на хапчета (ако не пиеш кафе) ,както и зелен чай, мисля че ефекта ще е същият, но най-важното е не какви хапове приемаш, а какво ядеш !

Ще те разочаровам човек, малко след коментара прочетох за страничните ефекти на термогенните бърнъри пък ми предстоеше състезание и можеше да ме прецака синтетиката откъм мускулите. Купих си билковия аналог на BlackFire - HerbalBurn след 120 капсули ефекта е видим-паласките в страни от корема намаляха с повече от 60%, както и самия корем и мазнината отвътре на бедрото. Има обаче подробност, че в периода на пиенето направих един нечовешки кътинг- за две седмици свалих от почти74 на 66 кила. Храната ми беше свръх оскъдна-пакетче солети и 1/2 кисело млако. Тренирах без почивка 8дни подред мисля, навлечен като ескимос обаче си струваше ефекта. Подобрил съм значително мазния метаболизъм изобщо, защото се орелефиха доста рамене, гръб, крака, преса, ръце, излезнаха вени за които не съм си и мечтал.

Смятам да взема Блек Файър, но ще е за лятото, когато пак ще кътвам, но по-по разумен начин.

NqmamName
03-17-2016, 06:00
Какво тренираш и защо ядеш по толкова малко, да не би да сваляш категории?
Аз съм вече почти месец с тоя бърнър, бях почнал по 4 хапчета на ден, но ставам прекалено напрегнат и изнервен и пак намалих дозата на 2 на ден. Аз съм на НВД и има ефект, забелязвам, че точно паласките са намалели.

tochko
03-17-2016, 13:04
Ами да, това ми беше първото сваляне на категория и ми се получи добре. Ходя на джудо, но съм се зарекъл да не свалям по толкова вече. Ще сестабилизирам на горната, като до другата година мисля да съм поне 2 кг отгоре, за да съм малко над категорията.
Как тренираш ти, какво правиш, че те изнервя и напряга добавката?

Алекс91
03-17-2016, 14:24
Прочетете малко как могат да ви повлияят фатбърнарите на тялото,хормони и секреция от жлези,а и за да приемаш фатбърнар трябва да си в перфектно здраве,замислете се преди да ги ползвате.

NqmamName
03-18-2016, 17:50
Ами да, това ми беше първото сваляне на категория и ми се получи добре. Ходя на джудо, но съм се зарекъл да не свалям по толкова вече. Ще сестабилизирам на горната, като до другата година мисля да съм поне 2 кг отгоре, за да съм малко над категорията.
Как тренираш ти, какво правиш, че те изнервя и напряга добавката?

Аз тренирам 4 пъти в седмицата, като ходя на фитнес, когато не съм в нас и не мога да ходя на фитнес ходя на лостове, правя по 5-6 дена кардио в седмицата, предимно въже и бягане. Когато пия сутрин към 9 часа 2 хапчета и след това до 11-12 ми е супер напрегнато и затова спрях да пия по 2, но скоро мисля пак да пробвам да видим сега как ще ми се отрази, защото е минало още време и се предполага,че тялото ми малко или много е привикнало до една степен.
Поздрави !

tochko
03-24-2016, 10:36
Прочетете малко как могат да ви повлияят фатбърнарите на тялото,хормони и секреция от жлези,а и за да приемаш фатбърнар трябва да си в перфектно здраве,замислете се преди да ги ползвате.

Аз всъщност съм прочел за това и то доста, но някакси всичко е описано "условно" или може да стане но трябва да си голям нещастник да стане точно на теб с други думи. Събирам пари за бърнър и се чудя към какъв да се насоча липотрофен или термогенен. Ще видим как ще пия добавката, защото имам много въпросителни относно режима ми за напред и няма да бързам да поръчвам.