PDA

View Full Version : Какво става тук?



GoldenBoyAtanasov
01-15-2016, 18:22
Здравейте,моята ситуация е следната:лятото един мой приятел на работа се запозна с едно момиче и така се случи,че преспаха.Не са имали връзка.В последствие няколко месеца след края на лятото се запознах с това момиче.Говорихме си,беше ни готино и толкоз поне според мен.Наскоро стана дума за това как тя имала симпатии към мен докато обсъждахме момичетата с един приятел.Малко не му повярвах,но после се събрахме цялата компания в пълен състав и стана ясно,че тя има симпатии към мен.Обаче мен не ме интересува и имам много по-големи проблеми от момичетата засега.Патил съм си твърде много и мисля,че ми трябва почивка.Въпросът е какво става тук?След като разбрах,че има симпатии към мен започнах постоянно да си мисля за нея,но знам,че това не е харесване или любов,а ми е просто самотно и би трябвало да ми мине.Как да постъпя?Дайте ми съвет!Една част от мен иска връзка,друга секс,а трета просто приятелство.

Животно
01-15-2016, 20:05
значи, тръгнете, еби я, заеби я и и кажи да си останете приятели. Ето, има от всичко, което искаш

GoldenBoyAtanasov
01-16-2016, 04:46
Не съм казал,че го искам.Искам да знам какво със сигурност чувствам към нея и тя към мен,за да знам как да постъпя и да не я нараня.Няма да се държа като курва с нея,защото тя не е такава.

nevermorevon
01-16-2016, 11:56
Ние от къде да знаем ти какво чустваш, тръгни с нея щом имаш някво усещане, пък ако не стане, здраве да е !

crazyfenka
01-21-2016, 12:20
Ти сам трябва да разбереш.. Послушай сърцето си.. Помисли и какво беше първото за което се сети ? Това е решението :)