PDA

View Full Version : Бицепс



ismi9
01-15-2016, 19:19
Здравейте Значи Въпроса ми е дали в 1 седмица Може бицепса ти да нарасне с един См и ако е Възможно Какво предлагате Колко пати в една седмица да тренирам за бицепс например какви опражнения да правя с колко килограми да тренирам и т.нн


П.С Бицепс 33 см Напонпена 34. Килограми 65-64 Ръст 1.72 Благодаря ви Предварително Ще се зарадвам да ми помогнете :)

Seattle
01-15-2016, 20:07
Не. Единствения начин е да я напомпиш жестоко.

Животно
01-15-2016, 20:37
метан, дека, боцкаш тестостерон, бицепса го правиш 7 пАти в седмицата по 5-6 часа на ден помпиш само бицаг

ismi9
01-15-2016, 20:40
Добрееее еее Животноо

Rakshy
01-15-2016, 20:52
Рич Пиана твърди, че 8 часовата му тренировка ще ти качи няколко см на ръката, ако изобщо е възможно, то би било с тая тренировка :Д


но като гледам размерите ти си начинаеща мишка рокер от Марс и ако пробваш нещо такова най-много да се скъсаш, затова отговора ще да бъде не, не можеш

ismi9
01-15-2016, 20:57
Прав си За Всико Кое то каза но За Мишката не мисля Мишката си ти което Споделяш Безмислени Думи зад клавиатурата Айде сега бб Аз коментари от начинаещи не искам толкова и аз знам.

Грозния
01-16-2016, 10:24
Прав си За Всико Кое то каза но За Мишката не мисля Мишката си ти което Споделяш Безмислени Думи зад клавиатурата Айде сега бб Аз коментари от начинаещи не искам толкова и аз знам.Не го слушай, тоя Ракиши е тука само за това ;) !

ismi9
01-16-2016, 11:34
Прав си него слушам (y) :)

tochko
01-16-2016, 13:47
Охо мойче пак ли се сети да растеш? Без химия пък и със 1 см на седмица е нечовешки растеж. Изобщо сещаш ли се за какво пишеш? Утре очаквам тема как да ми порасне врата със 1 см дневно.
И айде недей почва пак да пукаш по-опитни непознати.

ismi9
01-16-2016, 15:58
Добре татко. :)

redbul2
01-16-2016, 21:04
Здравейте Значи Въпроса ми е дали в 1 седмица Може бицепса ти да нарасне с един См и ако е Възможно Какво предлагате Колко пати в една седмица да тренирам за бицепс например какви опражнения да правя с колко килограми да тренирам и т.нн
Тя ръката не расте само от бицепса. Две трети от обиколката идва от трицепса. И освен това обиколката на отпуснатата ръка зависи основно от трицепса.
Тъй че тренирай 1 или 2 пъти в седмицата само ръцете. Трицепс и бицепс в една тренировка. Ръцете ти ще гръмнат направо накрая. Ще се надуят като балони и бързо ще растат.
.

ismi9
01-16-2016, 21:49
благодаря ти за съвета да знам Трицепса е най големия мускул в раката тренирам и него :)..

Животно
01-16-2016, 21:55
благодаря ти за съвета да знам бицепса е най големия мускул в раката тренирам и него :)..

трицепса*

redbul2
01-16-2016, 22:04
за бицепс например какви опражнения да правя с колко килограми да тренирам и т.нн
За бицепс например може да се прави: 1.Сгъване с щанга (крив лост) от стоеж 3-4 серии по 8-10 повторения, 2. Скотово 3х8-10 повторения и накрая за доизцеждане 3.Сгъване с дъмбели от полулег. 3-4 серии по 6-10 повторения. Тежестта я избираш сам. Избираш такава тежест с която да можеш да направиш само 8 повторения, като седмото и осмото правиш с максимално усилие.

За трицепса може да се прави лег с тесен хват и френско разгъване.

ismi9
01-16-2016, 22:44
Благодаря

ismi9
01-16-2016, 22:50
За бицепс например може да се прави: 1.Сгъване с щанга (крив лост) от стоеж 3-4 серии по 8-10 повторения, 2. Скотово 3х8-10 повторения и накрая за доизцеждане 3.Сгъване с дъмбели от полулег. 3-4 серии по 6-10 повторения. Тежестта я избираш сам. Избираш такава тежест с която да можеш да направиш само 8 повторения, като седмото и осмото правиш с максимално усилие.

За трицепса може да се прави лег с тесен хват и френско разгъване.

Благодаря, мисля че има и много значение от яденето или или както си ядеш нормално и така може да ти нарасне бицепса ?

Животно
01-16-2016, 23:11
яденето е най-важно ! Ядеш много - растеш

Животно
01-16-2016, 23:12
ядеш кат животно, ставаш животно

ismi9
01-16-2016, 23:13
Супер eat like animal be animal

redbul2
01-17-2016, 15:27
Благодаря, мисля че има и много значение от яденето или или както си ядеш нормално и така може да ти нарасне бицепса ?
Да, яденето трябва да бъде повече отколкото е обичайното за поддържане на теглото. Но не и прекалено голямо тъпчене с храна, защото тя няма се усвои напълно и ще се натрупа във вид на мазнини под кожата, по бедрата и корема. Тоест, ако ядеш определено количество храна при което поддържаш едно и също тегло, нито качваш, нито сваляш, то за качване на мускулна маса и по-големи бицепси трябва да има още допълнително количество. Лек излишък.

За яденето трябва да следиш два много важни параметъра: количество протеин за деня и общо количество калории за 1 ден. Протеинът е строителния материал за по-големи мускули, в това число и бицепси. Той е като тухлите за строежа на една сграда. Не можеш да построиш по-голяма къща (бицепси), ако нямаш достатъчно тухли (протеини). Количеството протеин за един ден трябва да бъде 1,5 до 2 грама на всеки килограм от теглото ти.

Вторият важен параметър е количеството калории, които приемаш за 1 ден. Това е енергията, която е необходима за изграждане на мускулите. Все едно имаш вече всички тухли и бетон за една сграда, но ти трябва енергия за да ги изкачиш до най-горния етаж. Трябва ти бетонпомпа или строителен кран. За които трябва гориво. Това гориво за изграждане на мускулите в тялото са въглехидратите.

Най-богати на протеини са всички храни с животински произход:месо, мляко яйца, сирене и тъй нататък. Всичко получено от животни. Най-богати на въглехидрати (енергия) са растителните храни.
Ако едно от двете неща-протеини и количество калории е в недостатъчно количество няма да има мускулен растеж каквито и тренировки да правиш.

ismi9
01-17-2016, 15:31
Да, яденето трябва да бъде повече отколкото е обичайното за поддържане на теглото. Но не и прекалено голямо тъпчене с храна, защото тя няма се усвои напълно и ще се натрупа във вид на мазнини под кожата, по бедрата и корема. Тоест, ако ядеш определено количество храна при което поддържаш едно и също тегло, нито качваш, нито сваляш, то за качване на мускулна маса и по-големи бицепси трябва да има още допълнително количество. Лек излишък.

За яденето трябва да следиш два много важни параметъра: количество протеин за деня и общо количество калории за 1 ден. Протеинът е строителния материал за по-големи мускули, в това число и бицепси. Той е като тухлите за строежа на една сграда. Не можеш да построиш по-голяма къща (бицепси), ако нямаш достатъчно тухли (протеини). Количеството протеин за един ден трябва да бъде 1,5 до 2 грама на всеки килограм от теглото ти.

Вторият важен параметър е количеството калории, които приемаш за 1 ден. Това е енергията, която е необходима за изграждане на мускулите. Все едно имаш вече всички тухли и бетон за една сграда, но ти трябва енергия за да ги изкачиш до най-горния етаж. Трябва ти бетонпомпа или строителен кран. За които трябва гориво. Това гориво за изграждане на мускулите в тялото са въглехидратите.

Най-богати на протеини са всички храни с животински произход:месо, мляко яйца, сирене и тъй нататък. Всичко получено от животни. Най-богати на въглехидрати (енергия) са растителните храни.
Ако едно от двете неща-протеини и количество калории е в недостатъчно количество няма да има мускулен растеж каквито и тренировки да правиш.

Разбрах Всичко е в яденето благодаря ти .

desperedbob
01-21-2016, 21:06
кво сте се вманиачили с тея ръце ве ,аре малко клякайте да станете корави или малко тяга/ляжанка кви са тея бицепси ,пуууу 33-34 ръка ти стига кво искаш да станеш 40 ръка ? ем яж като мастия да ти стане дебела и тромава ...

Животно
01-21-2016, 21:43
е, прав си за клека, тягата, лежанката, ама на мен 34 ръка не ми стига

ismi9
01-23-2016, 18:26
1.72 Ръст 38-39см Бицепса ще изглежда много добре

desperedbob
01-24-2016, 12:48
em аз съм 172 ръст и 34-35 ръка и ми е перфектно , бързи ръце имам и тежки ,така че не мисля че бицагата е особен фактор :) .ама си зависи и какво целиш :)

ismi9
01-24-2016, 13:45
em аз съм 172 ръст и 34-35 ръка и ми е перфектно , бързи ръце имам и тежки ,така че не мисля че бицагата е особен фактор :) .ама си зависи и какво целиш :)
Да знам 1.72 е добре 34 см бицепс бързи ти са и ти са силни за тялото но Човек иска винаги повече иначе да много си добре за тялото 34-35

Ospi
01-24-2016, 15:57
Слабичък си като съдя по килограмите ти и ако се хванеш да тренираш ще имаш добър растеж в началото. Иначе сух мускул се качва бавно, особено ако си някакъв такъв като теб - слаб с бърз метаболизъм. Другия вариант е да напомпаш ръката, но след тренировка пак ще спадне. Трябват ти тренировки, постоянство и правилно хранене :).

Иначе упражнения колкото искаш. Дъмбели, крив лост, набирания... Не се концентрирай на машини, използвай свободни тежести.

Аааааа забравих, инжектирай си парафин в бицепса и си готов.

desperedbob
01-25-2016, 18:38
оспи , тва за мен ли ? :D