PDA

View Full Version : Психически проблем



Pro1234
01-17-2016, 04:10
Здавейте на 21 почти 22 години съм всичко започна през 2011 година почнах да си въобраявам че като някой че прескочи почва да не ми върви в нищо почнах почнах да испитвам страх от това мислех че почвам да погрознявам да нямам къдмет в нищо карах ги хората които пе прескачат да се връщат отново знам че е глупаво кулминацията на проблема доиде когато някои човек ме пипне испитвах същия страх и го карах отново да ме пипне по това време едно момче играеше комар и ме потърка по моя гръб за късмет от тогава всяка божа сутрин се събуждам с тая мисъл немога да си го избия от главата мисля че пак трябва да ме потърка по гърба да си стана пак аз . Проблема е че вече не се харесвам от този период от 2011 го преживях много трудно преди това се харесвах сега не виждам себе си в огледалото всякаш само съзнанието ми е останало от старото ми аз мисля че погрознявам все поеече и повече . Минах през всякакви етапи пробвах да мисля че от
Еди кои си ден вече съм старото аз но и това не помогна . Знам че товс са пълни глупости и живея в затвор на съзнанието си вече не вярвам в тия работи но не виждам себе си в огледалото не се харесвам лицето ми се промени . Знам че трябва първо сам да си помогнеш но това вече за 4 години. Дайте някакви съвети към кого мога да се обърна , какво мислите вие за проблема ми . И пак казвам най-големия проблем ми е че не се харесвам и несъм това което бях.

ДОТА
01-17-2016, 10:03
Трябва да пиеш паркизан, или нещо още по-силно.

inewton
01-17-2016, 10:57
Параноидна шизофрения?

Pro1234
01-17-2016, 12:48
Искам да допълня че нямам проблеми като съм сред хора студент съм тренирам футбол родителите ми и приятелите не забелязват че имам някакъв проблем аз не показвам и че имам де, само брат ми беше ме видял че имам някакъв проблем ама тои си мисли че дън го преодолял а и тои не е психолог , ,отначалото го подценявах но това са 4 години мислих че ще отмине с времето , много рядко да се харесам но понякога виждам старото си аз но се дразня че това че де промених визуално мисля че се дължи на тия глупости , през този период пораснах на височина около 6-7 сантиметра та може и на това да се дължи изменението , несъм постоянно депресиран , просто като се погледна винаги се сещам за тая глупости в който врче не вярвам ама проблема си остава.

Pro1234
01-17-2016, 13:59
Имам гадното чуство че пак трябва да ме потърка по гърба да разеали това проклятие и немога да забравя тая простотия и това си е.

Грозния
01-17-2016, 16:56
Трябва да пиеш паркизан, или нещо още по-силно.Не го произвеждат, отдавна :D.

Мисля че темата е тролска.

Параноидна шизофрения?Не бих казал, по-скоро прилича на ОКР (ако темата е истинска, а не тролска).

Pro1234
01-17-2016, 17:28
Истинска е темата може би на повечето от вас изглежда апсурдно дори и аз знам че е абсурдно но е факт към какво да се обърна психолог психиатър или дръго?

Pro1234
01-17-2016, 17:33
Прочетох какво е ОКР има много общо с моя проблем.

Грозния
01-17-2016, 21:06
Прочетох какво е ОКР има много общо с моя проблем.

към какво да се обърна психолог психиатър или дръго?Психиатър!

Ivaaaaa
01-18-2016, 06:16
Ама как поставяте диагнози, дейба. Awe, uglyman, ти си тип всичко знам, всичко мога, което е отвращаващо и ще продължа да те хейтя.

Pro1234
01-18-2016, 14:49
Ако може админите да истрият темата благодаря!

inewton
01-18-2016, 16:19
Ама как поставяте диагнози, дейба. Awe, uglyman, ти си тип всичко знам, всичко мога, което е отвращаващо и ще продължа да те хейтя.

+++…

Грозния
01-18-2016, 16:55
Ама как поставяте диагнози, дейба. Мила, не сме поставяли диагнози а просто даваме съвет и споделяме мнения. Моето мнение вероятно е по-близо до истината, от това което даде inewton и все пак посъветвах автора да потърси професионална помощ от лекар, защото аз не съм такъв :) !

Awe, uglyman, ти си тип всичко знам, всичко мога, което е отвращаващо и ще продължа да те хейтя.Отвращаващо е, знам, за хора които нищо не знаят и нищо не могат 8) :D !
Съжалявам, ако това което правя, засилва комплекса ти за малоценност 8) (всъщност не съжалявам, просто съм учтив :D ... и честен)! Колкото и да мразиш, мен или който и да е друг, това няма да те направи нито по-умна, нито по-знаеща ;) ! Желая ти хубава вечер мила :) !

Ivaaaaa
01-19-2016, 05:17
Отдавна съм се отказала да те ограмотявам, засега само ще те иронизирам и ще ти се смея. И в двете конфронтации, които сме имали, ти доказа, че си идиопат, макар всички други, ако моето мнение не е меродавно, ти казаха същото. Смешно е как опитваш да вмениш на някого качества, които ти притежаваш, започвайки от патологичната комплексарщина (честно, досега не съм срещала такава) дооо неграмотните и идиопатски моменти. Знам, че на природно тъпите не можеш да им промениш мисленето, затва само ще те осмивам.

Грозния
01-19-2016, 18:18
Мила, излагаш се за пореден път... недей ;) ! Знам че "гроздето е кисело" (за теб), но запази фантазиите си спрямо мен за себе си 8) !

Dwyd96
01-19-2016, 20:23
Тука на всички им скърца дюшемето, така че едва ли ще намериш помощ :д Що не се консултираш с психолог?

Ivaaaaa
01-20-2016, 06:24
Мила, излагаш се за пореден път... недей ;) ! Знам че "гроздето е кисело" (за теб), но запази фантазиите си спрямо мен за себе си 8) !

АХАХАХАХАХАХАХАХ lel

LoveInfect
01-21-2016, 15:09
В кой град си, имам много близък специалист, който ще ги помогне. Иначе успех!

mincheto
01-26-2016, 11:05
Мисля,че трябва да посетиш психолог и да му излееш всичко това,което казваш на нас.
И аз имам форма на ОКР-Омпулсивно Компулсивно Разстройство,но то се проявява в мания на чистене.

Грозния
01-26-2016, 17:26
ОКР-Омпулсивно Компулсивно РазстройствоКазва се Обсесивно-Компулсивно Разстройство :D .