PDA

View Full Version : Преместване!!!



geri2003
01-17-2016, 12:40
Аз съм на 13 и не съм доволна от учителката ми по математика!! 6 клас съм и искам да се преместя, но родителите ми са категорично НЕ!!Опитах се да им обясня че тя преподава грешно, но те пак!!
Бихте ле ми казали как мога да ги убедя! Не искам да си развалям успеха или нещо подобно!!

meldashenol
01-17-2016, 13:50
Амии незнам ас не уча усобено ного но ти пожелавъм оспех в начинаниету :D :) имам си прублемии :(

Indistinct
01-17-2016, 14:52
Аз съм на 13 и не съм доволна от учителката ми по математика!! 6 клас съм и искам да се преместя, но родителите ми са категорично НЕ!!Опитах се да им обясня че тя преподава грешно, но те пак!!
Бихте ле ми казали как мога да ги убедя! Не искам да си развалям успеха или нещо подобно!!

Само заради учителката ти по математика ли ще се местиш? Какви са тия глупости? Стягай се. Как другите не са се преместили.

Грозния
01-17-2016, 16:47
Опитах се да им обясня че тя преподава грешно, но те пак!!Как го реши това? Съмнявам се, че разбираш математика по-добре от нея.

Или просто имаш личен конфликт с учителката си, което е нещо съвсем друго? На нас поне можеш да кажеш истината.

mincheto
02-09-2016, 11:05
Обясни им това,което казваш на нас.