PDA

View Full Version : много сложно...



malibugirl
01-18-2016, 09:05
Здравейте, искам да ви разкажа за проблема си и да получа някакъв съвет или мнение от вас ако може :)
Да започна отначало.. имах връзка почти 3 години, но беше много трудна с много проблеми, докато в един момент не се запознах с друго момче и осъзнах, че започвам да го харесвам. Отначало не се усетих, докато един ден отново се бях скарала с приятеля ми и той ми каза, че се разделяме и за първи път аз бях съгласна с това...той дори се учуди, но както и да е разделихме се "уж". Аз излязох с това момче и всичко беше много хубаво, той се държеше много добре с мен, понеже на мен това ми липсваше от доста време насам. Но 2 дни излизахме и започнах да се чувствам виновна и реших да се обадя на приятеля си и да му кажа, че искма да се сдобрим. ( а на това другото момче му казах, че трябва да реша с кого да бъда и по-добре да не ме търси повече) И така, сдобрихме се, но аз вече не го чувствах както преди, тежеше ми, че съм излязла с друг, а и постоянно мислех за него.. искаше ми се да съм с него.. ( а приятелят ми беше си променил държанието към мен беше много мил, правеше каквото трябва , защото преди това се държеше ужасно с мен и ме удряше дори).. Но аз бях друга вече, не исках да съм с него, и затова реших да прекратя връзката.. казах му че нямам тръпка вече, като преди, че искам да си помисля и т.н. След това започнах връзка с другият и всичко беше идеално (като изключим, че имаше разни неща, които ме дразнят, но е нормално всеки има недостатъци), като цяло беше чудесен с мен, правеше всичко за мен, постоянно искаше да сме заедно .. абе направо идеален ;д .. Така в продължение на месец и половина, всичко беше Ок , но аз започнах да чувам разни неща за бившия си, как бил много зле заради мен, на системи бил, на хапчета и т.н. и ми стана адски гадно, всеки ден започнах да си мисля за него, осъзнах, че още го обичам.. (пропуснах да кажа, че ми е изневерявал 2 пъти , целува се с тези момичеета, нищо друго, но си е изневяра , и зза втората разбрах, когато вече го оставих и бях напълно сигурна, че няма да съм с него никога повече) , но ето че и той ме търсеше , като разбра че си имам нов беше много ядосан обиждаше ме и т.н. , затова аз казах на новият си, че искам да се върна при него... че още си го обичам и т.н. все пак 3 години не са малко.. Сега вече сме заедно 2 месеца , но през това време не съм спряла да мисля за предишния и наскоро разбирам, как е казал на едни приятели, че ме обичал много искал да е с мене, а дори не съм очаквала понеже бяхме заедно само месец и половина.. и усещам, че имам чувства и аз .. и незнам какво да правя ... ИЗВИНЯВАМ СЕ, че ви занимавам с моите неща, но ми е много трудно и искам да чуя друго мнение освен на приятели.. благодаря все пак ако го прочетете .. :)

Животно
01-18-2016, 11:57
едва го изчетох, по едно време почнах да губя връзката, тоя оня, тоя оня...жена

Животно
01-18-2016, 11:59
и кво сега и двамата ги "0бuчаsh по дяwолиtее"

Smrazqvashta
01-18-2016, 13:04
Уж го заряза, а не спря да ни плямпаш за него? Реши най-накрая дали те сърби или боли.

inewton
01-18-2016, 16:27
Стокхолмски синдром? Синдром на потиснатата домакиня?

espаdа
01-18-2016, 16:29
basi dramata

solo_
01-18-2016, 16:30
Не разбрах я пробвай да кажеш всичко това само с 1-2 изречения...

bambito9
01-19-2016, 13:33
http://gledane.tochica.com/r/14014/

sweet*delicious
01-19-2016, 15:26
Според мен, трябва да загърбиш стария си приятел, защото никоя жена не заслужава да бъде недоотценена и бита и всяка жена заслужава да бъде уважавана и обичана.Ако разочарованието надделява над обичта ти над него, ти трябва да последваш ума си, защото щом веднъж ти е посягал, ще ти посегне пак!

Niakoitam
01-19-2016, 15:45
Болиииии ли мееее, сърбиииии ли мееее и аззззз не знаааам...:)
Акъл като на 13 годишна честно. Вземи в крайна сметка ги събери и двамата и си правете тройчици,а пък когато се скараш с единия бъди само с другия и обратно...:)