PDA

View Full Version : Някакви съвети?



have_fun
01-18-2016, 19:19
От няколко месеца вече съм се загледала по едно момиче. Говорим, но не много сериозно... Знам само, че е необвързана, но никога не съм я чувала да прави коментари за потенциални романтични партньори и се чудя дали се интересува от момичета. То сигурно накрая ще трябва просто да отида и да я поканя да излезем... Но за всеки случай (последни надежди) първо пиша тук ако някой има някакви предложения как да разбера дали е хетеро? :D

solo_
01-18-2016, 19:22
задавай и въпроси относно това и все ще се изтърве ако поддържа повече от месец значи е хетеро но аз ще ти помогна и заедно ще я направим хомо

solo_
01-18-2016, 19:26
deleted

have_fun
01-18-2016, 19:38
задавай и въпроси относно това и все ще се изтърве ако поддържа повече от месец значи е хетеро но аз ще ти помогна и заедно ще я направим хомо

Да, това е добра идея (първата част). Иначе мерси за предложението, ама ще я оставя на мира ако не се интересува :Д

solo_
01-18-2016, 19:40
дай да разберем... пиши и или я подкани тук в темата ако не кажи от де сте ще я хвана и ще я вкараме в джипа или в апартамента ми и там ще и затворя очите и ти ще си я оправиш... правя го ей така щото съм пирвицник... :д